Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XVII. sraz majitelů a přátel SUZUKI DR-BIG

XVII. sraz majitelů a přátel SUZUKI DR-BIG 7 roků 10 měsíců zpět #24474

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Koukám na ty lísty ,ale z toho by byl člověk jelen.
Porstě si to obsluha tak trochu sama zpackala,je to ukázka jak to prostě nejde dělat,psát něco na stoly a ještě to kombinovat s jmeny.
Tohle by šlo kdyby si to psal a účtoval jeden a né že se na barem vystřída pět lidí.
No nic nás to nesložilo,jim to pomohlo a jede se dál.

Míťo ,počasí bylo super nás nestihla žádná voda jen pár kapek u Skal,moc jsme si celej sraz i jízdu domů užili.Přijeli jsme domů až v sedm večer a to to máme nejblíž a najeli kilometrů jak do Prahy dali jsme si jak ON tak OFF a pokochali se krásami Vašeho kraje a části Orlických hor. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XVII. sraz majitelů a přátel SUZUKI DR-BIG 7 roků 10 měsíců zpět #24476

  • j.mita
  • Avatar uživatele j.mita
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • muj Tel. 608222331
  • Příspěvky: 47
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 2
Tak to jsem rád že jsis to užil. Jo ta obsluha to popletla ale co se dá dělat to je život.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XVII. sraz majitelů a přátel SUZUKI DR-BIG 7 roků 10 měsíců zpět #24503

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Ahoj všem, konečně se taky dostávám k poděkování. Rád jsem vás všechny zase viděl a po čtrnácti dnech a osmi tisících kilometrech v sedle prožil závěrečné dny dovolené v příjemné atmosféře big srazu.
Na drobné nedostatky a chaos na baru se brzy zapomene a každý už bude vzpomínat jen na fajn atmosféru a milé setkání.
Já určitě na sportovní dopoledne s moravskou perutí, deštěm zmáčenou procházku na oběd, netradiční, ale o to lepší výklad v pivovaru, že Martina neumí jezdit na Mustangu a že to prostě zase bylo fajn.
Takže díky, Míťo.. a taky všem co pomáhali, nebo se jen přijeli podívat.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XVII. sraz majitelů a přátel SUZUKI DR-BIG 7 roků 10 měsíců zpět #24522

  • Ricardo
  • Avatar uživatele Ricardo
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 59
  • Karma: 10
Nazdárek všem, za mě a za Vendu bych chtěl poděkovat Míťovi a jeho týmu za perfektní sraz, počasí bylo super, stejně jako sobotní vyjížďka se všemi navštěvami místních pamětihodností. Večery jsme si moc užili a nedělní cesta domů s Vomajdovic klanem výborná. Těšíme se na příště!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.160 sekund