Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: XIX. sraz DR-BIG

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26294

  • Tomsa
  • Avatar uživatele Tomsa
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 7
Ahoj ještě vas chci moc poprosit jestli by jste mi mohli poslat vaše fotky kdo fotil na mejl Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mesenger Tomáš Kořínek dekuji
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26295

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Kamarádi, díky moc za super víkend, fakt jsem si to užil. Po dlouhé době na BIGu, až někteří nemohli věřit vlastním očím. :woohoo: :laugh: Díky organizátorům za super sraz a těším se na všechny na příštím, výročním, který bude u mě. :P
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26296

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Ještě Tome hoď nějakou statistiku. Lidi, Bigy, a ostatní stroje. :woohoo:
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26298

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Taky se připojuji s poděkováním uspořádání krásného srazu. Byl jsem tu jen na skok, ale musím smeknout!!!! Areál SUPER, organizace SUPER, lidi jako vždy SUPER, počasí taky SUPER!!!! Tomáši Díííííky!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26299

  • Simon4ever
  • Avatar uživatele Simon4ever
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • I m Big my moto is Big
  • Příspěvky: 16
  • Karma: 0
Ahooooj z práce, tak my také včera dorazili OK, -je pravdou, že to neskutečně uteklo, ale to u super a grandiozních akcích prostě bývá!!!
Tome bomba super a zase vychytaný. Byl to fakt cool víkend, strašně rád jsem se zase potkal s Láslem a Mítou. Společně s Vámi dal po kalíšku a užil mnoho srandy díky Vám všem a těším se na příští rok. Zdar BIG SRAZům :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

PS: Fotky co mám pošlu :)
Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od Simon4ever.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26303

  • Henry
  • Avatar uživatele Henry
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 87
  • Obdržená poděkování 6
  • Karma: 154
Mám za úlohu poďakovať za Zuzku a Martina SK za krásny víkend a ze ste partia super ľudí :) konec hlášení ve slovenském jazyce :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26309

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Sice pozdě, ale přece. Chtěl bych moc poděkovat Tomášovi a všem co mu pomáhali. Jen mě mrzí že to netrvalo aspoň 4 dny, abych mohl pokecat s každým. :laugh: Dája i Martin byli také spokojeni a děkují převelice všem "dědkům". Areál Kamínka se mi moc líbil místo je to jak stvořené na takové akce. Opravdu moc hezké a výborně vaří. Jen dva párky za 100,- na snídani mě nemilé překvapily, ale to mi celou akci nezkazilo. Cestou domů jsme zmokli 2x a s Dájou si to docela užili. Hned první víkend na velké motorce a 530km, prý v pohodě jen trochu otlačená sedínka. Strašně rád jsem vás všechny viděl a těším se na příště.
PS: zelené se mi podařilo úspěšně vyhnou, Slovákům se slivovicí bohužel nikoliv, bydleli o 2 chatky vedle a tak jsem každý den spálil trubky 53% alkoholem ;).
Poslední úprava: 5 roků 10 měsíců zpět od Ruda.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26312

  • Tomsa
  • Avatar uživatele Tomsa
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 45
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 7
Ahoj kamarádi přátelé čas letí jako bláznivý , už je to pomalu týden co jsme se viděli . Je čas trochu rekapitulace , musím říct že jsem příjemně překvapený .
Tentokrát v účasti vyhráli motorky BIG bylo jich 40 a ostatních motorek bylo 37 .
což pokud dobře počítám bylo 77 motorek , které nás všechny přivezli a odvezli v pořádku domů a to je nejdůležitější .
Škoda jen že jsem se nezeptal na spotřebu zelené se šlehačkou to bych asi taky koukal, jinak se nás účastnilo 119 , což počítám i náš početný rodinný doprovod muj i Zdenka Pleskače .
Přijeli z daleka přátelé ze Slovenska , za to jim dík , nemalá početná delegace z
Maďarska , byly super , nejlepší že po půlnoci jsme jim už rozuměli .
Tímto vám oznamuji že jsme pozvaní do Maďarska letos na sraz BIGU , pozvánku a všechny podrobnosti se zavčas dozvíte .
Jsem strašně rád že sraz proběhl bez nehod kolizí a nikdo nepřišel k úhoně ,
nepočítám ranní bolesti hlavy .
Přeji vám příjemné léto příjemnou dovolenou a ještě jednou vám patří můj veliký dík
jste super bez vás všech by to nebylo ono , hodně štastných kilometrů Tomáš
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Vasek_DR, Tombus

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 10 měsíců zpět #26313

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
S tím srazem v Maďarsku dej vědět co nejdřív, docela bych jel. Dík. ;)
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

XIX. sraz DR-BIG 5 roků 9 měsíců zpět #26331

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Ahoj. Dlóho jsem tu nic nepsal. Chci jen poděkovat za krásnou akci. Kemp i okolí bylo parádní. Krásně jsme se svezli a užili jsme si to. Rád jsem viděl známé tváře. Hodně mě někteří překvapili. Potkal jsem se s lidmi, se kterými jsem se dloho neviděl.I třeba třináct letet. Přijeli slováčiska i kluci z Maďarska. Někteří vypadají pořád pěkně, někdo zase pěkně sešel :D, ale hlavně že je stále chuť někam vyrazit. Mějte se a někdy naviděnou.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.285 sekund