Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Znáte sportovní mototuristiku??

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #3870

  • ZdenekBIG
  • Avatar uživatele ZdenekBIG
To já chápu a vím že každej koníček stojí nějaké peníze a mnohdy nemalé, ale asi jsem celou věc pochopil trochu jinak.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #3872

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Nechci nikoho od sportovní mototuristiky nebo od závodění odrazovat,ale jen jsem chtěl upozornit,že to stojí daleko více peněz a času než ježdění sám pro sebe,že se musí dodržovat veškeré předpisy vydané federací a pořadateli.
A každej rok než vůbec sednete na motorku,tak musíte zaplatit plno různejch nezbytností.
Dokonce se platěj zálohy nebo startovné na podniky,které se pojedou v letě již teď v zimě.
Je to prostě každoroční kolotoč a je jen na každém z nás chce-li se ho zúčastnit v celé parádě nebo jen trochu nebo vůbec.
Já jsem rád že se mi podařilo několik sezón odjet ve větším nasazení než mohu dnes,ale vše je za pochopení manželky a celé rodiny.
V duchu doufám že se mi ještě v budoucnu podaří zase se pořádně zapojit do cestování s SMT.
Je to ovšem o penězích,které nyní musím investovat jinam.:side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #3889

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Vasek_DR napsal:
Co se týče mototuristiky a Jawy,tak to je velmi úzká vazba,lidi z Jawy i paní Mílu velmi dobře znám a velmi si jí vážím.
Problematiku české motocyklové federace nemá cenu probírat s lidmi,kteří o tom nemají asi páru.
Je to všecko moc složité,ale na druhou stranu dobrovolné.
Jen mohu říct že v období největší krize v České motocyklové federace nám byla nabídnuta podpora a reprezentace u sousedů na Slovensku a ve Francií.
Největší problémy ve federaci nadělali lidé z cela jiného sportovního odvětví,je to vše o penězích.

To jestli chceš fotit něco jiného než je vyhlášeno,Ti nikdo nezabraňuje,ale taky nehodnotí.
Je to prostě soutěž a ta má nějaká pravidla,pokud je nerespektuješ,tak prostě nesoutěžíš.:cheer: Tady na nějakou demokracií (demagogií)zapomeň.

No ty jsi mi teda dal:laugh:
Tak to chápu asi takhle. Ta paní je tvoje známá, tím pádem ji bráníš, tomu rozumím nic méně jak jsem již psal, nic ve zlém, ale moje zkušenost je jiná.
Dále jsem se dozvěděl, že problematika ČMF je na mě moc složitá a nemá cenu to probírat, když o tom nemám páru. K tomu mohu dodat jen to, že máš pravdu a já skutečně nevím kdo nadělal v ČMF největší problémy, ale já je řešil s výše zmíněnou paní. Na druhou stranu je to už pěkně dávno, takže jsem za tu dobu přišel už o víc peněz než tenkrát a neřeším to.
A co se týče samotného FOTOPOHÁRU tak jsem to myslel tak, že bych raději než se přihlásím do nějaké soutěže věděl o co v ní jde. A na to jsem se taky původně ptal. Takže pro upřesnění,otázka měla znít : chtěl bych už teď vědět, co je vyhlášeno a co se bude letos fotit.
Odpověď : (třeba): zatím se neví,dozvíme se později v tom Benešově

Dále píšeš : Je to prostě každoroční kolotoč a je jen na každém z nás chce-li se ho zúčastnit v celé parádě nebo jen trochu nebo vůbec.

Původně jsem to pochopil tak, že FOTOPOHÁR je právě to "zúčastnit se jen trochu" jenže to je to ce jsme se asi nikdo na těch SMT stránkách nedozvěděli.
Naproti tomu jsem se dozvěděl, že jsem "socka" :blink:
Ani se moc nedivím "Zdenek BIG", že ho to asi trochu :huh: :( :huh:
Myslím, že stejně jako mě ho na tom zaujala ta prvotní myšlenka, kterou sama SMT předkládá a to je zjednodušeně řečeno tip na výlet okořeněný možností získat za něj jako bodík a malinko si zasoutěžit.Ale jak jsi nás upozornil, není to soutěž s nízkým rozpočtem a tím pádem pro socky.

Asi to opravdu každý pochopil malinko jinak a po svém a bylo by lepší tuhle diskuzi uzavřít. Co třeba takhle :woohoo:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #3892

  • ZdenekBIG
  • Avatar uživatele ZdenekBIG
Já to taky tak pochopil, jako že fotopohár je jen vedlejší disciplína.:P Proto mě to zaujalo. Jako dobrý tip na výlet, ale než abych utrácel peníze za všelijaké poplatky ČMF jen proto aby mě dali seznam míst kam se mám jet vyfotit, tak si radši otevřu mnou již zmiňovanou TOULAVOU KAMERU a sám si vyberu kam pojedu. Tím bych tedy asi taky uzavřel tohle téma. :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #3900

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Dále píšeš : Je to prostě každoroční kolotoč a je jen na každém z nás chce-li se ho zúčastnit v celé parádě nebo jen trochu nebo vůbec.

Tohle myslím ve všech disciplinách.
Na to aby jsi se mohl svést byť jediný závod sezony,prostě musíš postoupit vše jako když pojedeš celý seriál.
To platí i o foto poháru,licence je prostě nutná,klubová příslušnost taktéž.
Já osobně jsem jezdíval motokros za AMK Holice,ale mototuristiku za Českou Třebovou nebo za Chrudim.
Prostě jinak to nešlo,možná ani nejde,neřeším to je to tak daný a já s tím určitě nic dělat nebudu.
Co se týče problémů kolem licencí a průkazů závodního stroje jsem si taky užil své,ale jak píšeš,je to pro mě vše minulost.
Co se týče Dudácko Jawackejch sporů,je vše minulost.

K těm sockám,velmi rád to slovo tady používám,protože vím že tím popudím hrozně moc lidí,ale jak jinač označit lidi.kteří žijou z ruky do huby a těch je nás tu většina.:side: :side: :side: :side:
Protože kdyby to tak nebylo,tak tu zbyde pár ortodoxních Bigařů a ostatek se vozí na něčem novějším:blush: B)
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od Vasek_DR.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #3907

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
SMT: Stejně mě ještě několik věcí zajímá :cheer: , tak to třeba proberem ve Dvorcích u toho :woohoo: ok?
SOCKA: Myslím si, že člověk vlastnící jakéhokoliv mopíka píšící si s podobně postiženejma jedincema po internetu má do socky hodně daleko :laugh: Může být daleko hůř, buďme rádi za to co máme :laugh: :laugh: :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #3910

  • ZdenekBIG
  • Avatar uživatele ZdenekBIG
Jsem rá dže Vašek konečně uvedl na pravou míru slovo socka a tímto mu za t děkuji. Název socka mě ne snad pobouřil, ale trochu urazil. Nebudu tvrdit že kdybych měl víc pěněz, že bych si nekoupil něco jiného, ale jsem rád za to co mám a vážim si toho.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #4065

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176

Nějakej čas už tu je,tam jsem jezdil na Jawě
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #4067

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176

To byly srazy,tam fakt jezdili MOTORKAŘIi když většina čechoslováků na Jawach a ČíZách.
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #4096

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Vašek: Mám problém na pc, nebo ty obrázky nebo co mělo být nad tvým textem nevidí nikdo ? :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #4110

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Ani já jaksi nic nevidim.Bohužel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #4112

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Nezoufejte malověrní. Já je viděl. Jsou hezké. Leč jen do první akrualizace stránky. Pak taky nevidím nic. Vašek je asi má asi jako neveřejné. Už jsem mu volal, ale už asi spí.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #4116

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Tyhle fotky mám na stránkách co moc nefungujou,tak je časem přesunu někam jinam.:(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #4117

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
ZdenekBIG napsal:
Jsem rá dže Vašek konečně uvedl na pravou míru slovo socka a tímto mu za t děkuji. Název socka mě ne snad pobouřil, ale trochu urazil. Nebudu tvrdit že kdybych měl víc pěněz, že bych si nekoupil něco jiného, ale jsem rád za to co mám a vážim si toho.

Uvádím na pravou míru slovo socka:
V očích vrstevníků King co si koupil motorku na které nejezdí,protože mu prostě na to nezbývá.
Ježdění se nepovažuje jízda z jednoho konce vesnice na druhý neustále tam a zpět,k pumpě a do hospody.:side: :side: :side: :side:

No všichni my co jezdíme na skoro veteránech,protože na novější stroje prostě nemáme.:side: :side: :side:
Přeber si to jak chceš,pokud Tě to uráží.
Až jednou opustíš klávesnici PC a vyjedeš do světa,tak mi dáš zapravdu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Znáte sportovní mototuristiku?? 15 roků 1 měsíc zpět #4121

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Malinko odbíháte od mototuristiky do filosofie :silly:
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.688 sekund