Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Do Jizerek na Krocana

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 7 měsíců zpět #9383

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Ahoj přátelé tak dnes jsme dali závěrečné projetí tratě na Jizerském Krocanovi a je to super.Kdo přijede a bude chtít na off tak min.E-07 gumy na těch jsem to dneska odjel,ten kdo má silniční tak muže jet silnici.Jinak bude pivko:woohoo: Plzen,Svijany:woohoo: a také samozřemě Krocan a kýta.Kdo nepřijede a tudíš se neuvidíme tak se na vás těším ve Dvorcích letos si to už nenechám ujít:cheer: PA
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9494

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
tady jsou nějaká fota z víkendu. www.rockway.eu/moto-zavody.html :laugh:
Poslední úprava: 13 roků 6 měsíců zpět od Gek. Důvod: Adresa
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9495

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
no teda pěkný...akorat nevím proc padají nejvíc Bramboráři??? :side: ..a co se tam delo na tech kolejích(přejezd napříč) to mne pobavilo...jeste nikdy jsem nevidel tolik super zkušených jezdců pohromadě :S :S :side: :side:
jinak podle fotek akce dobrá, až na "čižáka"...
stím volem nechci mít spolecného pokud mozno ani státní občanství, natoz tak enduro víkend.

ale jinak fakt super:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9497

  • číza
  • Avatar uživatele číza
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 2
Béďa > ale ale co jsem ti udělal ... a že jsi tak chytrej :cheer: ale jestli padají Bramboráři a Bigaři nikde v terénu rači skoro nikde vidět nejsou to je škoda no ( kdo nic nedělá nebo nejezdí asi neupadne no ) :cheer:
Poslední úprava: 13 roků 6 měsíců zpět od číza.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9498

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Fotky hezky, to video na kolejich me taky pobavilo. B) Jedinej, kdo to prejel tak nejak OK, byl ten typek na LC8. Hezky to preskocil.:)

Ad Cizak: Beda asi neni jedinej, komu jsi nahazel sterk a blato do xichtu pri nesmyslnym predjizdeni kolony na BIG srazu. Nevim, co sis tim chtel dokazat. Nebo tem ostatnim. Me jsi dokazal, ze mas asi vybrano. :silly:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9499

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
číza- na par akcích jsem te videl..to mě stací..víc se k tomu nevyjadřuju, a je to stejně jen muj názor, ostatní at si myslí co chtějí
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9500

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
čus at čtu co čtu číza je spávnej kluk a muj kámoš jak psal Béda tak kaýdý má svůj názor to je asi vše.A co se tíče krocana taky jsme se tam fajn bavili¨a ten borec ka kojejích to byl mědvěd.jinak ten borec s bigen jak to zvedal jsen byl já ostuda zasek sem se o hlavní stojan a bylo.Jinak se jela i silniční vyjížka asi cca 200km a všici si to chválili.Doufám že příšte přijedete také hned jak budu vědět termín tak ho hned nahlásím:laugh: PA
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9501

  • číza
  • Avatar uživatele číza
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 2
Wyky > Jo byl jsem před lety janek jako asi mladej kluk občas bývá , předjíždění kolony jestli si někdo nevšiml mělo důvod že jsem vám zastavoval provoz když se vjíždělo z vedlejší na hlavní aby se had netrhal za což byl Vorel rád za pomoc, že jsem na někoho někdy zaprášil to se moc omlouvám , to se mně taky vůbec nelíbí ! Big vyjížďka kde se občas přejížděly nerovnosti krokem to jsem to nechápal ale dnes kdy už mám choutky přikoupit strojovnu co má např Gek už vidím leccos trochu jinak ale stejně šotolinu nejedu krokem, ale už jedu např po trávě aby se neprášilo což jsem nedělal moje chyba tak kdybys mi to vytkl dříve prach v očích mohl jsem ti koupit pivo ... Apropo : proč Big tak skvělá moto co jsem si ji zamiloval s asi největším držákem jednoválcem co byl kdy vyroben nedojel nikdy do cíle Dakaru ? Velmi těžce jsem nesl zahození konceptu motoru a ukončením výroby (i když to napínání řetízku vyvažováku mne dost potrápilo než se dostane grif)

Béďa > tvůj názor ti nevymlouvám ale že se po letech cos něco viděl tak napadáš a prezentuješ cosi tímto způsobem to je zajímavé, proto jsem se ptal co jsem ti osobně udělal asi nic .Na sraz Bigů jsem několik ročníků byl tebe si nepamatuji a to je asi účel hlavně být nenápadnej ... ale janek z toho vyrosteš tak nemusíš např sousedovic pepíka nesnášet do důchodu ne :unsure:
Poslední úprava: 13 roků 6 měsíců zpět od číza.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9502

  • will
  • Avatar uživatele will
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 9
Beďu že si někdo nevšimne.. dobrý, takovem malej, neukecanej ,stále někde v koutě.. jo a hele nenavážej se do brambůrek a lešti tu svoji yamahu. :D
Poslední úprava: 13 roků 6 měsíců zpět od will.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9507

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Moc pěkné i počasí Vám vyšlo,škoda že letos nikam moc nejezdím to bych si poslintal jak koukáním po pěkných strojích tak svezením zajímavým terénem,pěkná trasa aspoň podle fotek.:) :) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 13 roků 6 měsíců zpět #9516

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Díky za chválu na jáře si pravděpodobně dáme další akci PO STOPÁCH KROCANA jak se dohodneme na termínu tak to hned tady pověsím.:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 12 roků 9 měsíců zpět #12328

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Ahoj Lidi jak jsem říkal že bude další Krocan tak je to tady.Termín je 30.9-2.10 2011.Je to akce jak na silnici a poznání Libereckého kraje tak i do terénu off.Pokud budete mít zájem tak se můžete přihlásit Zde. www.rockway.eu/moto-zavody.html
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 12 roků 9 měsíců zpět #12330

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Tak jsem se přihlásil. Napsal jsem si lehký off, protože očekávám, že bude bláto a nerad bych to někde 300 km od baráku poslal do křoví.:blush:

Snad to bude stát za to.:)
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 12 roků 9 měsíců zpět #12331

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Já myslím že určitě budeš spokojen osobně tě ožeru :side: dáme alpy a tak.Vem si sebou pulitr at nemusíš pít z kelímku.To platí o pro ostatní kteří se zučastní:) :woohoo: :woohoo: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Do Jizerek na Krocana 12 roků 9 měsíců zpět #12344

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
já jedu taky...minule jsem to musel odříct, tak snad teď už to vyjde
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 1.025 sekund