Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Krušnohorské poježdění.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20352

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Taky doma v pořádku sice mokry zmok jsem asi jen čtyřikrát v konečném součtu najeto 1090 km Přemovy dík za skvělý víkend s dobrou partou
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: DAKAR82

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20353

  • DAKAR82
  • Avatar uživatele DAKAR82
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • SUZUKI DR 800S BIG, r. v. 91
  • Příspěvky: 305
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 3
Předně chci poděkovat Přemovi... parádní vše, sraz neměl hluché místo, Fichtelberg, Klínovec včetně super zmáklého občerstvení, krásná trasa se skvěle zabezpečenými průjezdy křižovatkami a kruháči. A já, jako vítěz nejdelší ujeté vzdálenosti do místa srazu mu též díky za láhev lesního moku :). Flašu neotevřu, dovezu na nějaký sraz. Vše bylo skvělé.
Neméně ovšem díky Velitelovi, za vedeí zpět, technickou podporu u Prahy a navigaci k Shellce. Tímto tě tedy Veliteli vyrozumívám o tom, že jsem opravdu dorazil domů v pořádku :). Díky ti ještě jednou.
V Praze jsem zjistil, že mám povolenou objímku na chladiči oleje, přes půl litru mi za cestu k Praze uchcalo. Olej jsem měl, oprava okamžitá.
Horší tedy ze startem, jak zúčastnění ví z rána... baterka se neprobrala i když jsem motor točil. Musel jsem na benzince koupit kabely, dva starty jsme sfoukli z velitelem. Po druhém startu na Shellce a naplnění nádrže benzínem až po okraj jsme se rozloučili.
Asi v půlce dálnice Praha/Brno jsme zjistil, ze spacák s karimatkou mi skoro padá z BIGa na zem. Zastavil jsem na krajnici, chtěl jsem to jen převázat a jet. Dal jsem neutral, ovšem kontrolka nic. Vykopnul jsem bočák a brrrrm...pif. Motor zdechl. Tak jsem si zapálil a díval se na kolemprojíždějící mercedesy. Pak jsem začal mávat kabelama na projíždějící auta. Benzinka byla bůhvíkde. Za chvilku zastavil chlapík v Roomsteru, otevřel kapotu a nakopli jsme to. Na tento nákop už jsem to dovrtěl až domů :) ...uuufff
Ještě než jsem se z toho místa problému rozjel, zastavilo u mě druhé auto. Vyskočil chlap a říkal: Viděl jsem tě mávat kabelama ale jel jsem na Prahu, tak jsem se na nejbližším sjezdu otočil a jel za tebou. Jsem taky motorkář.
Motor už mi teda brumlal takže pomoc nebyla potřeba ale taková ochota se nevidí...i jemu chci poděkovat ať už byl kdokoliv!
Jsem rád že jsem BIGař... pochodoví lidi kolem a zážitky co se nabalují... tím děkuji všem ostatním co tam byli :)
...jo a díky i Šlerinovi! U jeho venkovního kurzu francoužštiny jsem se smíchy málem pochcal :)
Jo a celkový součet 1150km.
Poslední úprava: 9 roků 7 měsíců zpět od DAKAR82. Důvod: dodání počtu kilometrů
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20354

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Ahoj vsici. Tak jsme taky dorazili - TOTALNE SUCHY!!! :silly: Shodil jsem kufry z motky a odnesl je ke dverim. Uklid Varana do garaze uz ale probihal za zacinajiciho deste. Proste a jednoduse cesta domu vysla do puntiku.
Jinak se samozrejme pridavame k dekovacce Premkovi s jeho spolupachateli, kteri muzou za to, ze mame za sebou jeden z nej vikendu v roce!!! ;)
Dal diky za pekny vylet cestou domu VaskoviDR a Rudovi za spolujizdu k domovu.

PS Rudovi: Mej jsi dobrej odhad na pocasi na D11.U nas doma jsme potkali kamarady co jeli taky z Prahy ve stejnou dobu co jsem z D11 uhnuli na kolinskou. Jeli az na Opatovice, kde je ten slejvak, co jsme ho mely po leve ruce, poradne proplachnul.

Jeste jednou dekujeme vsem za super vikend.

Sadilci...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20355

  • mirajs
  • Avatar uživatele mirajs
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 68
  • Karma: 154
Taky jsme v pořádku doma,dík krušnohorcům za starosti,Kráťovi za rukavice a Tombusovi za pomoc z přepínačem světel ale hlavně za štůdl,byl fakt dobrej.O cestě z Vaškem ani nemluvím jako vždy paráda.Dík
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20356

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Ahoj všici. Tak jsem dorazil z Dájou suchý v 17:25 domů, zajel pod střechu než jsem sundal bundu venku průtrž možná ještě horší než včera, tat to bylo o chloupek, Přivezl jsem jí k mámě 18:05 a dostal vynadáno že jedu pozdě že se Dája musí učit.
Děkuju moc Přemovi a těm co mu pomáhali to zorganizovat a uskutečnit. BYLO TO SUPER moc se těším na příště, ta hrozná cesta tam stála za to. Jeden z víkendů na který nezapomenu, ani v důchoďáku z alzhaimrem.
Cesta zpět se díky Vaškovym vědomostem změnila na příjemný zážitek tak taky díky.
Sadilkům za tip na gurmánský zažitek a doprovod.
Musím pochválit taky všechy co dorazili, bez nich by to nebylo ono, jsme bezva parta a těším se na příště.
Škoda že jsem se nedostal k Tombusovi, mám hrozně rád štrůdl, snad to vyjde jindy.
Ujeli jsme 726km, průměrná spotřeba benzínu 5,8l a 1,3l oleje za cestu, coš se mi zdá dost.
Teď doslovně opíšu smsku od Dáji: Az budes na bigarich( coz uz urcite jses:D ) tak prosím vyrid ze to bylo strasne moc super a zese mi to libilo a ze se budu tesit na priste :3...
Tak ji asi budu muset přivést do Dvorců.
Čau těšíme se na příště.
Pár fotek, víc Dája neudělala:
rudabig.rajce.idnes.cz/Krusky_09_2014
Poslední úprava: 9 roků 7 měsíců zpět od Ruda.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20357

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Tak jsme doma. Děkuji Přemovi a Pétě za krásný víkend. Vše bylo hezké a příjemné. Všem ostatním za skvělou společnost a hromadu srandy. Už teď se těším na fotky z Narmodié. :woohoo: :woohoo:
Z Přebuze jsme odjeli jako poslední ( abych se nemusel ptát, jak to dopadlo ), stavili jsme se na kešky, které jsem měl připravené, pak navšívili kostel v Rudné a Krušné hory jsme opouštěli kolem 14 hodiny.
Protože vysvětlování kudy k Vánočnímu domu bylo pro nás složité, tak jsme s Věrčou usoudili, že si to necháme na jindy a pojedeme do Bečova nad Teplou podívat se na druhou nejvzácnější věc u nás a to relikviář sv. Maura. Přestože naše zeměpisné znalosti jsou jaké jsou, najednou před námi vystoupil v Karlových Varech Vánoční dům. Tak jsme si ho prohlédli a jeli do Bečova. No krása a stojí to za shlédnutí. Nádherná práce. Pak jsme skočili na oběd a směr domů. V plánu bylo se zastavit u Tombuse, jenže mapa v hlavě se nějak popletla a byli jsme úplně jinde, než jsme si mysleli že jsme. Od Bečova lilo a lilo. Tak jsme na Vás vzpomínali, ale pak mi říkal Vašek, že nezmokli.
Tak se mějte krásně a jdu připravit fotky.
Ještě jedno Přemo, Petro a všichni lidi díky.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20358

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
-Taky se hlásíme z domova,dojeli jsme v pořádku a v suchu jen od Přelouče jsme jeli ve velkých kalužích asi před námi řádně lilo.
Děkujeme Přemovi a Petře za moc pěkně zorganizovaný sraz ,výbornou a sytou svačinu-oběd v krásném prostředí nejvyššího kopce Krušných hor.
Kráťovi a Davidovi za doprovod.Všem zúčastněným za moc pěkný víkend,tak jsme se na něj těšili,že jsme raději ani nic nepsali do fór abychom to nezakřikli a vydařilo se.
Ještě nemohu nepřipomenout skvělou reatauraci u Šalandů v Lounech,kam nás dovedli Sadílci a kafe se štrůdlem u Tombusa,dvorního mechanika zase měl rozbalenej vercajk a tak si mohl Max opravit bludičku.
Tak přátelé někdy příště nashledanou minimálně na podzimních Dvorcích,Vašek DR a Věra
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20369

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Ahoj, tak abychom nezůstali pozadu...samozřejmě Přémovi s Péťe taky moc děkujeme za super víkend. Sobotní lekce francouzštiny byla úžasná, ještě teď nás bolí břicho, už Šlerinovi stahuju Rumcejse :lol:
Celkem najeto 740 km, cesta domů naštěstí v suchu. Dík taky Vaškovi za super nedělní odpoledne a vynikající oběd od Sadílkorů. Už se moc těšíme na dvorce. Tak PA Šlerin a Marťa :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20376

  • Max
  • Avatar uživatele Max
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 154
Tak konečně u klávesnice!
předem poděkování krušnohorcům za bezva akci
a ostatním za perfekt atmosféru.
spolucestovatelům za bezproblémový přesun
a Tomovi za technickou podporu se světlem
a občerstvení. Vaškovi a jeho cestovní
agentuře za parádní projížďku, bo to mám
skoro zarohem, jsem najel 620km. :laugh:
díky přátelé - bylo to fajn!
pro pobavení - na R4, 15km.před cílem
- další sprcha :evil:
těším se na další setkání!
čau Max
Poslední úprava: 9 roků 7 měsíců zpět od Max.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20380

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Ahoj a díky všem, že jste přijeli.. moc rád jsem Vás všechny viděl.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20382

  • Ricardo
  • Avatar uživatele Ricardo
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 59
  • Karma: 10
Ahoj,konečně jsem se sem taky dostal,takže chci moc poděkovat Přémovi a spolubojovníkům za perfektní víkend v krušných horách. Super sobotní projížďka s perfektní organizací a výborné stravování na klínovci.Počasí opět nezklamalo :laugh: Cesta domů byla v pohodě.Na Kryrech,kde jsme se s Vendou odloučili od Vomáčkovic gangu už jen nuda po hlavní,v Praze opět netrefenej sjezd(jako v pátek,při cestě na Přebuz),ale jinak dojeli v pořádku a skoro suchý,jen malá přeháňka. Nemělo to chybu přátelé a budu se těšit na další akce. Richard :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20386

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Letos to byla nejdelší společná vyjížďka na sraze i za srazu,protože do Nejdku jsme na semaforech dojeli Mosťáky,tak že to byl pěkný vláček ,opravdu se Krušky povedli i s cestama na ně a z nich domů.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20389

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
...jak ja vam zavidim..uz jsem s podle fotek lekl ze jsem tam byl taky :laugh: :laugh: :laugh: ..kdo tam mel Yamahu s okem?...i kdyz ji nema tak peknou jak ja :P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20390

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
To je Riší,inspiroval se od Tebe.Teď už mu to jede i na dálnici přes stovku :laugh: :laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Krušnohorské poježdění. 9 roků 7 měsíců zpět #20391

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Tady je na fotce jak přicházejí dva zleva, tak ten druhý. V červené bundě. To je majitel oční Yamahy.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 9 roků 7 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.238 sekund