Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: čím se kdo živíme

Odp.:čím se kdo živíme 15 roků 1 měsíc zpět #4138

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Ahoj mňa už 10 rokov žíví video produkcia aj foto prilezitostne.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 15 roků 1 měsíc zpět #4156

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
To jako, že jsi nejakej model????
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 15 roků 1 měsíc zpět #4165

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Nebo herec ? :side:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 15 roků 1 měsíc zpět #4169

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
jako model pro exekuce:side: ale ne produkcia znamena že vyrábam video, prezentačky kratke shoty svadby ,promoce ........
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 4 měsíců zpět #6895

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Od svých 21 let ridic autobusu u DP PRAHA na primestských linkách,takze uz vice jak 20 let tocim kolácem :P .
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 4 měsíců zpět #6896

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
já jsem vyučen jako mechanik opravář se zaměřením pro stroje a zařízení,ale už 12 let pracuju jako programátor,seřizovač a obsluha CNc Frézek;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 4 měsíců zpět #6920

  • Herman
  • Avatar uživatele Herman
Ahoj ja jsem Vojta jsem alkoholik a 2bezuspěšne roky se lečim jinač se živim jako sladnik ve firmě s ochrannima pomuckama v praze na hloubětině monterky,solvina,rukavice,mazlak atd atd
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 4 měsíců zpět #6928

  • Rico
  • Avatar uživatele Rico
Student ČVUT už nějaký ten pěkně dlouhý pátek:side: , většinu času ale trávím v projekční firmě, kde kreslím v CADu výkresy pro chemickou technologii. Jak tu někdo psal maluju si rovné čáry,sem tam obdélníček:laugh: Příležitostně fotograf.
Poslední úprava: 14 roků 4 měsíců zpět od Rico.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 3 měsíců zpět #7048

  • ladazb
  • Avatar uživatele ladazb
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 1
zdarec,tak já od 18 let jsem šel dělat řidiče do ts Most,kde jsem jezdil vším,co mělo kola.Poté jsem u nich přešel na nákladák a vozil jsem balenou(asfalt)na záplaty a vždycky na zimu jsem přendal nástavbu a sypal vozovky po městě.Dobrá práce za málo peněz.Tak jsem po osmi letech odešel do stavební firmy rozvážet stavební materiál,po dvou letech jsem si udělal kurz na finišery(velikej stroj co pokládá balenou-silnice).Dobře placená práce od nevidim do nevidim.Tak a ted pul roku jezdim u stejné firmy,ale s kamionem a převážim tyto stroje a nadměrný náklad.A jinak ve volnym čase se občas věnuji tuningu aut a blbnutí na motorkách.pár jsem jich vystřídal a zbyl mi skutr suzuki burgman 250,ale pořád mi něco chybělo, tak jsem si cca 5 dní před vánocemi koupil biga.Je to ten co je tady v inzerci na prodej,takže inzerát není aktuální a mohl by se smazat.Láda
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 3 měsíců zpět #7065

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Nazdar Láďo! To jsem rád, že tu máme odborníka na silnice:) . Konečně mi někdo může fundovaně říct, proč naše silnice a to i nové, stojí za hovno, rozpadají se neuvěřitelně rychle a přitom jsou prý nejdražší na světě:cheer: . Nic ve zlým, jen by mě to opravdu zajímalo. Zdar
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 3 měsíců zpět #7070

  • Šroubek
  • Avatar uživatele Šroubek
Po střední strojní jsem makal 6let jako seřizovač v Siemensu a nyní jsem už devátým rokem v obchodu se zaměřením na prodej nářadí,který občas každý z nás potřebuje na opravu těch našich "kultovních" strojů,jednoduše řečeno železářství.Převážně se věnuji sortimentu,ruční a elektrické nářadí,svářečky(párkrát jsem navštívil ESAB Vamberk co se týká exkurze jako odběratlé) a ve finále prodej a servis zahradní techniky husqvarna.:ohmy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 3 měsíců zpět #7076

  • ladazb
  • Avatar uživatele ladazb
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 1
zdarec,nechci dělat reklamu naší firmě ale na tvuj dotaz co se týče silnic.Je tady pár firem který musí šetřit kde se dá.A vim že se dá ušetřit i tím, že se při mýchání živice(asfaltu)nedodržuje stanovený podíl dehtu atd.Proto je asfalt potom nekvalitní i když zkouškou projde.Potom taky závisí na zhutnění asfaltu po pokládce.Potom i na teplotě doveženého asaltu atd.Na to se taky dělaj testy.A je toho víc.Zase je to vše asi jenom o penězích.Naše firma začla rozjíždět letos na jaře pokládky živičných směsí.Koupila se nová obalovna,nové stroje,auta.Jelikož jsme velká konkurence jiných firem,co se tím živý,tak máme nejkvalitnější a nejpoctivější asfalt.Dokázáno kontrolou a certifikátama.Ale jak řikám je to o penězích.To hradí stát.Aten nemá na opravy silnic:lol: Je to smutný ale je to tak.Proto se jenom spíš záplatuje a dělaj se takový vymr....y.Nejsem nějak znalej,tak píšu co vim a co jsem slyšel.jinak přehled firmy www.herkul.cz/tak zatím čau
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 2 měsíců zpět #7212

  • pilous
  • Avatar uživatele pilous
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
Dva roky jsem soustružil železo potom jsem ho deset let frézoval na CNC frézce a teď třetím rokem dělam mistra a koukám jak ostatní soustruží a frézujou.Vyrábíme velké papírenské srtoje.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 2 měsíců zpět #7219

  • Big daddy
  • Avatar uživatele Big daddy
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Svoboda=moto,moto=enduro.
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Zdravím,ačkoliv jsem vyučen obráběčem kovů tak nosím devítku pod paží,a se svým čtyřnohým parťákem hlídám fabriky ve Vyškově.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:čím se kdo živíme 14 roků 2 měsíců zpět #7257

  • von dave
  • Avatar uživatele von dave
mám s tálou firmu na opravy diamantových nástrojů pro tažení drátu, k tomu teď provozuju malý grafický a animační studio. a když mi někdo z tohodle fóra zavolá, jedu mu pomoct správcovat na nejmenovanou střelnici :-D...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.203 sekund