Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Zimní koníčky

Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10041

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Ahoj
Přiznejte se dobrovolně - co máte ještě za jiné koníčky, když zrovna nejezdíte;) ? Mám na mysli špíše nějaké sbírání kuriozit, modelaření, veteráni atd. Možná se budem divit, co nás zajímá a také třeba se nám doma válí něco, co druhému udělá radost:laugh: :) .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10042

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Začnu u sebe.
Sbirám SPZtky.

Za každou zajímavou značku, kterou mi někdo sežene, jsem vděčný, hodně jsem si jich dovezl z cest a nebo něco kolikrát objevím po garážích. (dík Sáďo,Flegmo)


Taky mě stále ještě nepustily Angličáky. Mám jich něco přez 200, ale sbírám jen ty staré, které jsem měl jako kluk. Ale to je velká náhoda.
Motorky Maisto.

Jinak jsem taky od mala akvarista.
Jo ještě sbírám odznaky.
Tak jsem zvědavej na ostatní a jestli něco objevímedo sbírek:lol: .
Přílohy:
Poslední úprava: 13 roků 3 měsíců zpět od Vorel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10044

  • modrák
  • Avatar uživatele modrák
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • DR BIG 750 S 1988
  • Příspěvky: 78
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 14
No třebas zimní kutění v trucovně-nějaké to elektrobastlení,zpravování nejrůznějších krámů,noci v temné komoře(rozuměj koupelna)u zvětšováku...

Se sbíráním už to není tak žhavé jako dříve,ale pivní tácky a lahve s patentovými uzávěry mají u mne vždy místo.A občas zabrousím do antikvariátu ...
:cheer:

Ad angličáky,jj... bývavalo :silly: , ze sbírky zbyl už jen poslední kousek...od ERTLa - Dodge Charger aka General Lee :)
...pořádný buben aka 750*1988
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10046

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Tak já mám rád staré sklo - lahvičky, kalamáře apod. Mám jich trochu. Ale moc tomu nedám.
Taky vcelku rád fotím. Ale nic extra. Dopracoval jsem se k zrcadlovce. Začínal jsem s Practikou. Zvětšovák a veškeré krámy mám ještě doma.


Nedávno byla v Pardubicích na zámku výstava angličáků. Bylo jich tam na 4 000 kousků.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 13 roků 3 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10050

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Vorel: dobrý téma :)

Tak na sebe taky něco bonznu :laugh:
Žádnou velkou sbírku nevlastním, pár těch angličáků, některý fakt starý, ještě po tátovi a kdysi "vláčky" eNka, menší než TTéčka :)

Mým nejen zimním koníčkem je od r.98 floorball. Sice to čím dál víc bolí(hlavně letní příprava :laugh:), ale mám to rád ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10053

  • Fíďa
  • Avatar uživatele Fíďa
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • když to nemá zobák, tak to není konkurent :)
  • Příspěvky: 149
  • Karma: 38
ahoj,no co bych napsal- v zimě strašně rád skáču a jezdím na rejlech(zábradlích), a jezdím na běžkách. přes léto fotbal, kolo, a létání s modelem (mám krásnýho větroně:) ), a když příjdu domů tak si občas sednu k nějaké té hře (jako třeba Vietcong a různý válečný střílečky, ale i auta mě baví), no a když zalehnu tak se mi krásně usíná u akvárka.
no a máme 3 ovečky, to sou mazlici:)
Lidi já říkám neberte úplatky, neberte úplatky, neberte úplatky nebo se z toho zblázníte, ale je to marný je to marný je to marný .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10059

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
sporty psát nebudu, je toho víc ale nic pořádně....
motorky jsou jasný (odjakživa hlavně Jawy, japonský šmejdi jsou jenom bokovky)...

jinak jsem začínal sbíráním zátek od piva (kde je jich konec?)...pak starý mince a bankovky (pár jich ještě mám)...pak figurky dinosaurů....pak figurky indiánů a kovbojů....pak jsem se dostal k historickýmu šermu, takže jsem po večerech motal kroužkový košile a ohybal plíšky na rukavice (taky mě to přešlo, ale časem se k tomu chci vrátit)...no v současnosti se občas věnuju alkoholu společně se zimníma čundrama a motosrazama (jinak mě čundry ani srazy v létě moc neberou)...no a přes alkohol jsem se dostal k pasivnímu sbírání půlitrů (kradu je po hospodách :blush: )
a to je asi tak všechno...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10063

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
http://album.volny.cz/show_image.php?file=/v/vaclavbigdr/bb587379d2303e1c6bdac8c34e685019
Takový malý souhrn mých zimních aktivit.
Doma PC,hry: Colin,Richard,GTR-2 okrajově F1
Mnoho času strávím nad el. a hydraulickými schématy odbornou literaturou,ale to už je více méně můj job.
Poslední úprava: 13 roků 3 měsíců zpět od Gek. Důvod: Velikost obrázku
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10075

  • djvlada
  • Avatar uživatele djvlada
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 109
  • Karma: 1
TO Vasek DR-kdyz hrajes pc hry zkus Rfactor spousta modu atd ja jezdim historic rally cars,a gt 67 a east cars kde je skoda 130Rs super na volantu Logitech G25 se spojkou a sestikvaltem ve chvily nudy zavodim jak drak grafika sice nic moc ale realita super
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10077

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
dík to musím někdy zkusit.:) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10079

  • Hydron
  • Avatar uživatele Hydron
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
Pohlava: to jsme na tom stejně, já taky baštím staré jawy a čezety,doma se mi po stodole a garáži povaluje nějakých 15-20 kusů v různém stadiu rozkladu (rozuměj rozpracované renovaci:cheer: ).
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10082

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
hydron: jo, tyhle rozpracovaný renovace znám :lol: .......ne teda vyloženě od sebe, ale bratr je takovej sběratel verků...já na tom spíš jezdím a postupně to devastuju, než renovuju ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10088

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Teď jsem jednoho takovýho navštívil, kvůli stroji na ten Elefant. Nabízel něco k prodeji. Měl toho taky haldu a to doslova :laugh:
Ale to byl bohužel jen můj názor, on tomu říkal nějak jako veterán nebo co :side:
Nic proti veteránistům, chraň Bůh, ale kdejakej Ferda najde po dědovi něco ve stodole a má pocit, že má vyděláno :(
Taky jsem začínal na Jawě, objel s ní kus cest, fajn, je to Česká značka, ale drásá mě v inzerátu JAWA za 30. 100. a více tisíc.
(GEKU, TEĎ BYCH UVÍTAL VLOŽIT SMAJLÍKA "PALEC DOLU" ;) )
To je dle mého názoru trošku bláznovství.
A teď "veteránisti a vlastencí" do mě :side:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10094

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
To znám jedu na burzu a nekdo to má umytý a ví co za to a přijdeš vedle vozík plný šrotu ještěn se slámou a od slepic a neví co by za to chtěl:dry: .stejně se poslední dobou nedá nic pořádnýho koupit je to samý překupník a šmelinář:( .A za javu bych 100 OOO dal pokud by to byla omplet 500 před renvací to jo ale když někdy vydim 250/535 prý po zdařilé renovaci za 50 OOO tak se mi chce smát :side: Na jawu nedám dopustit pořád ji mám a nechám si ji a když chci ůplnou nostalgii tak vytáhnu DKW SB z rv 1936 a to je svezeníčko :) B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zimní koníčky 13 roků 3 měsíců zpět #10095

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Ajinak zimní koníčky zabiju prase vypálím slivovičku a zalezu do dílny a vylezu až na jaře až to sním a vypiju.:side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.440 sekund