Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Motooblečení

Odp.:Motooblečení 15 roků 2 měsíců zpět #3522

  • radeki
  • Avatar uživatele radeki
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • bývalý bigař
  • Příspěvky: 341
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 45
Tak si začínám připadat jako chudej příbuznej :o).
Věřím že ty dražší věci jsou kvalitnější ale prostě na to nemám, takže jsem využil předsezonní výprodej.
Bunda 1795,- kalhoty 1840,- oboje značka MB. Boty moje starý dobrý kožený turistický za 3000,- (když se naimpregnujou voskem na kůži tak v nich člověk může projít potokem). Rukavice Lookwell Arctic Pro 1200,-. Přilba Wullfsport na cross a enduro s plexi 2800,-. Včera sem v tom jel kousek v dešti a pohoda, sucho a teplo. Jen místo nákrčníku který mám si ještě pořídím delší až na nos. Nakoupil sem sice levný věci, ale svou službu poskytnou a myslím že pořád lepší než jezdit v civilu.
Poslední úprava: 15 roků 2 měsíců zpět od radeki.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3526

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Já po několika karambolech raději na oblečení nešetřil. Boty Sidi crossfire 10500 Kč, oblečení Germot textil. Bunda 4200 Kč a kalhoty 3200 Kč. Rukavice kožené s karbon. chrániči 1600Kč, crossová helma Fox 3800 Kč, dres 800, rukavice 350, brýle 650, vše od scottu, krunýř acerbis 5500. Hodne věcí mam ještě z krosky a pár let mi trvalo se vybavit:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3527

  • ZdenekBIG
  • Avatar uživatele ZdenekBIG
Na oblečení se prostě šetřit nesmí. Podle mě se nedá říct že stačí pořádná helma. Člověk se přece musí chránit celej. Já si letos konečně koupil páteřák (využil jsem na něj akce VZP která do konce ledna přispívala na ochranné prostředky 1000) Najel jsem s ním zatí jenom asi 50km ale člověk se najednou cítí zase o něco bezpečněji. A protože v létě dost často jezdím krátké trasy (cca 10-20km na písák a tak), tak plánuju koupit si TOHLE

Více info naleznete TADY

Na loňské výstavě motockylů v německém Kolíně jsem test těchto kalhot viděl na vlastní oči, tak jak to je vidět na tom videu a vážně fungovali.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3534

  • pepik
  • Avatar uživatele pepik
Mě nikdo nic nepřispěje---mam vnitro:ohmy:
Ale s těma jeansema na pár kiláků máš recht.Na krátký popojížďky, fakt dobrý.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3537

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
Nebudu tu psát co mně kolik stálo,protože si tu někdo myslí,že čím dražší tím lepší.Moje výbava je více pro jízdu terénem.Vlasním integrálku Caberg,bundu se všema potřebnýma protektorama,vyjímatelnou termovložkou,nákrčníkem a má i další vlasnosti (jen podotku,že jsem s ní klouzal po pádu asi 20 mertů po zádech a na bundě to není téměř znát) boty Oxtar TCX PRO 2,spešl podkolenky do těch bot,chránič kolen,který je spojený s holením aby ho bota udržela na svém místě (prostě klasický motokrosový chránič kolene) motokrosové rukavice,jezdím zatím v bundeswer maskáčích (kalhotech) sou z pevného plátna,dost vydrží a sou prodyšné,takže mi v terénu vyhovují,ještě vlasním motorkrosový dres s logem webu DR-650 ;) :cheer: Do budoucna si koupím motokrosovou helmu,brýle,kalhoty a chránič vrchní části těla a možná i trencle
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3645

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Jen k tomu že cena se nerovná kvalita. Měl jsem za 12 let co jezdim troje moto boty. OXSTAR s cenou okolo 3500 a tenkrát se zdálo že jsou super. Po pár letech přišla výměna za SIDI za 5500 a v pohodlí jsem byl o dvě třídy jinde. Nynější botky už snad nejsou ani motokrosové, po 8 hodinách na noze poznáš ten rozdíl v ceně, tomu věř. Podobné je to i s dalším vybavením. Jde spíš o komfort nežli funkčnost při pádu;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3647

  • kody
  • Avatar uživatele kody
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 0
vloni jsem koupyl boty od bmw enduro cestovní kožené s přeskamy 6700kč ajsou ok.přettím jsem měl za 3000kč sglobusu čoprácký a vydržely docela dost
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3651

  • pepik
  • Avatar uživatele pepik
Mam helmu CABERC JUSTISIMO - GT jestli někdo máte tu samou, prosím o radu jak vyprat vnitřek. Je VYNDAVACÍ a zas tam DACÍ, ale nechci jí jen tak hodit do pračky a čekat jak to dopadne.
Dík
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od pepik.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3663

  • MotejlKuba
  • Avatar uživatele MotejlKuba
pepíku,dej si do kyblíku teplou vodu,mýdlové vločky,nebo jiný šetrný přípravek na praní a pokud si už v ruce sám něco pral,tak už snad nemusím popisovat co dál,hlavně si do nezapomeň vymáchat v čisté vodě,vymačkej vodu a nech uschnout.Takhle bych to řešil já :P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3667

  • ZdenekBIG
  • Avatar uživatele ZdenekBIG
Moje řeč. Tím nemůžeš nic zkazit. A jak řekl Motejl, hlavně to nezapomeň vymáchat v čisté a nechat pořádně uschnout, aby ti to pak v helmě nechytlo plíseň. Měl by jsi pak hlavu jak hermelín.

PS: TO S TOU PLÍSNÍ NENÍ Z VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ!!!!
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od ZdenekBIG.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3669

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Chce to přilby dvě,na kros a cestování,pak není problém s časem na vysušení.:) To samé je i oblečení.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3673

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Dvoje obleceni je sice hezkej napad, ale budto budu mit jedno poradny, nebo dvoje podradny - kvuli financim. Ja tedy nemam zadnej ausus (doufam:blush: ), ale taky zadnej top produkt. Jezdim s helmou AGV (asi 3000), hedry mam Nazran (asi 7000), boty Oxtar (asi 2500 po sleve), termopradlo Coolmax (asi 1200), rukavice Nazran teply a Noname letni, kukla 2x Coolmax. Jeste mam jedny kalhoty, ale z tech ted vypadnu, kdyz je na sebe vezmu.:P Ledvinak mam taky nejakej lepsi, stal me asi 1200. No a to je vse pratele.:woohoo:
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3691

  • marty.big
  • Avatar uživatele marty.big
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 51
  • Karma: 0
Tak já jezdím značku Nazran.Nedá se od toho čekat nic extra,ale na běžný ježdění to stačí.Bunda+kalhoty (obojí s tepelnou vložkou)cca 7000 kč-před 5 roky,rukavice taky nazran cca 1000 kč,páteřový chránič nazran 1300 kč,boty Forma terain 3700 kč,helma Nolan N102 cca 9000 kč + dvě kukly.Funkční prádlo používám od značky Restless.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3702

  • Hiff
  • Avatar uživatele Hiff
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 78
  • Karma: 4
Mám Formy ATV ONE už druhou sezonu za 3600,- stav super jako nový, péče a pohodlí maximální. Rekord je nachozenejch 8 km za den a jsou i totál nepromokavý. Ale asi po třech úpravách. Hadry Revit komplet Track off plus Dakar po slevě z 17500 na 8400 je to extratřída zatím bez výhrad hodinu v dešti vydržely a kromě jednoho termoprádla Moira pod ně nic nenosím ani v zime. :laugh:
  • Rukavice letní Held - špička, po jedný sezoně jako nový a pohodlí paráda a zimní Brixton, teplý ale na jaře mi provlhly - jsou už starý 3 roky a moc jsem se jim nevěnoval:( . Sháním nepromokavý návleky na rukavice.:)
  • Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

    Odp.:Motooblečení 15 roků 1 měsíc zpět #3704

    • Prema
    • Avatar uživatele Prema
    • OFFLINE
    • Přispěvatel
    • Příspěvky: 988
    • Obdržená poděkování 22
    • Karma: 165
    Pharao Rally III kalhoty + bunda. Kombinace kůže + textil. Vložky, membrány, ventilace, nepromok. Cena necelých 13tis. Je to pohodlný, funguje to a líbí se mi to. Teď se poohlížím po teplejších rukavicích, protože už nemám vyhřívaný hefty :laugh:
    Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
    Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
    Vygenerováno za 0.250 sekund