Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Zážitek

Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5277

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Zdarec všichni. Mám za sebou fajn zážitek a tak bych se s Vámi o něj rád podělil.
Pro nadcházející prodloužený víkend jsem si naplánoval cestu do Itálie. V pondělí jsem přezul novou gumu, vyměnil brzdové destičky a vyrazil za kamarádama do blízkého servisu pro objednanou prasklou sponu výfuku.
Cesta v poklidu, na nové gumě jsem nechtěl nijak bláznit a tak jsem před sebou v nedaleké vesnici dojel auto. V obci dodržuji rychlost, takže jsem si v klidu otevřel vyklápěčku a přijeli jsme z vedlejší na křižovatku. Kouknu do leva, v dálce auto. Kouknu před sebe, auto dává blinkr a vjíždí na hlavní. Znovu do leva, to auto pořád dost daleko, vyhodnocuji že jedu ,dávám plyn a než srovnám hlavu tak rána a letim přes řidítka.
V tom autě přede mnou si to nějak rozmyslel a v půlce silnice se rozhodl na to auto z leva počkat.
Pak už to bylo všechno hrozně rychle,ještě jsem zavolal klukům do toho servisu aby mi jeli naproti s vozejkem, pak přijela RZ, pak policajti, ale to už se mi udělalo hodně blbě a bylo mi všecko jedno.
Takže závěrem, o mopíka se mi kamarádi postarali. Má ohnutý vidle, pár šrámů po kapotách, padáky mi hodně pomohly, ale musí se srovnat a láknout, zlomenej př. blatník, zadní blinkr, př. plexi, poškrábaný, ale celý světlo.
Já jsem po třech dnech doma z nemocnice, mám naraženou hlavu a obličej jak boxer,za sebou slabší otřes mozku, sešitej nos, oční víčko (díky otevřené helmě jak jsem prošel skrz to plexi)na krku krunýř, nataženou krční páteř a bolí mě snad všechny svaly v těle.
Dnes jsem se byl cestou z nemocnice podívat v servisu a nechat udělat nový brejle, protože z těch starejch mi zůstali za ušima jen ty nožičky. Takže na mopíku už se dělá a do srazu by mohl bejt ready, takže zatím ubytování na Horalce neruším.
Po sedmnácti sezonách to byla moje první větší nehoda a musím říct, že jsem rád, že to dopadlo ještě relativně dobře.
Ta zatím zdarec a opatrně ;) :)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Poslední úprava: 14 roků 10 měsíců zpět od Prema.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5281

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
I mistr tesař se utne.:dry: Hlavně že jsi v pořádku:) Právě nejvíce průserů člověk nadělá,když je relativní pohoda.:blush:
Škoda že jste do té Itálie nejeli,bylo tam celý víkend super počasí aspoň u Benátek,tento víkend jedu 100km pod Anconu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5282

  • Hiff
  • Avatar uživatele Hiff
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 78
  • Karma: 4
Tak to je průšvih. Rychlá hlava, ta je skoro stejně důležitá jako bystrá hlava. Občas je toho fakt moc co člověk musí sledovat. A jak to asi zvládaj naši důchodci na silnicích...:S A o vyklápěčkách a otevřenej helmách si myslím svoje... :(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5284

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Přemo a od teď už jen samá pozitiva a samé kldy:laugh: :laugh: :laugh: !!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5288

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Hele Přemo a jak pojedeš do Italska ?? Budeš si dávat novou fotku s monoklama do pasu ?? No na rozjezdovou rychlost docela slušná kalaba. Ale člověk někdy spadne z kola a vypadá jak by ho přejel válec.

Přemo ta Itálie je pro tebe asi zakletá. Pokud se pamatuji, před mnoha zimami jsi měl taky nějaké potíže a myslím že v Italsku.

Tak přeji brzké uzdravení obou a hlavně, nevyklápět vyklápěčku !!!!!
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 14 roků 10 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5299

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Fuj:blink: !!! Když jsem to četl, bál jsem se, čím to asi skončí. No dopadlo to na hovno, ale jen na malý:) . Když má člověk po někajým karambolu možnost o tom mluvit s kámarádama, tak by měl poděkovat tomu nahoře. Já to tak dělám:laugh: . Drž se.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5301

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
To Vašek : pojedu v červenci, to je taky nějaký volno :)
To Hiff : až do teď jsem byl s vyklápěčkou spokojenej :side:
To Flegmatik : jasně pozitiva, začlo to novejma brejlema, 3000,- :side:
To Gek : No jo, to bylo ještě na BIGu, tenkrát jsem tam přejel toho psa, ale od té doby už jsem tam byl mnohokrát a v pohodě, tohle se zas nějak nepovedlo nebo co :( :laugh:
To Vorel : Svatá pravda, fakt jsem rád, že jsem dopadl takhle. Když to vidim kolem sebe, měl bych dát na modlení.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5306

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Já jsem ateista, díky bohu!!!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5326

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Jestli se tu začne něco dít atk se dám na modlení!!!!:blush: :blush: :blush: :blush:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 10 měsíců zpět #5327

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Já už se modlím, za rychlou opravu :laugh: To odpočítávání dní do srazu je teď nějaký rychlejší :dry: No snad se to povede, zítra by už měly být ty nový roury. Jo a já mám venku stehy a jako bonus jsem dostal tetanovku, prošlou od vojny a to je čtrnáct let :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 14 roků 9 měsíců zpět #5615

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Hurá, tak už to mám doma. Ještě doobjednám pár doplňků a bude jako nový :laugh: Hlavně, že už jezdí.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 12 roků 6 měsíců zpět #12718

  • flegmatik
  • Avatar uživatele flegmatik
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 381
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 166
Možná to je pro některé překvapí, ale i já už letos vytáhl BIGa. A byla to nádhera celou sobotu jsem jenom jezdil!!!! Jídda na BIGoj paráda!!!! No co Vám budu povídat!!!!! Ale co mně překvapilo, že už se motorkáři nezdravěj?????!!!!!! A nebo všichni na mně poznaj, že už toho moc nenajezdím!!!!

Ale za tu soboru jsem najezdi přes 350 Km. Motorek jsem potkal spoustu, ale pozdravilo jenom asi šest!!!!

Tak se vás ptám!!!! Co se ještě změnilo?????
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 12 roků 6 měsíců zpět #12719

  • petr0604
  • Avatar uživatele petr0604
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 244
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 25
Co se změnilo? Že motorku si dneska pořizuje každý a je to módní záležitost, tzn. jezdí spousta lidí kterým motorky vpodstatě ani nic moc neříkají...

Já jsem měl pěkný zážitek včera, v neděli. Vracel jsem se do Přerova a cestou jsem potkal DR Big 800, ta to jsem měl fakt radost, protože to byl třetí big kterého jsem v životě viděl... (můj, skorošvagrův a tenhle cestou). :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 12 roků 6 měsíců zpět #12721

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Když nepočítám Dvorce nebo Hlubokou, tak za dva poslední roky jsem viděl v běžném provozu pět kusů Biga, aspoň se každý ohlídne, co je to za monstrum. Není to běžná motorka na naších cestách;) .
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zážitek 12 roků 6 měsíců zpět #12723

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Tak mě předminulý týden, na takové krátké dovče po Čechách, ani tolik nepřekvapilo,že se nějak přestalo zdravit.To mě ani tolik nevadí,ale spíš mi vadí to,že si motorkáři v kempu večer v hospodě ani k sobě nesednou na pokec.Nož co,asi to bude ještě horší.Co jsem ale musel uznat a moc se mi líbylo,byl pozdrav od policajta na mašině,kterej mě elegantně předjel a nedíval se zrovna na tacho a ani na mě pak někde na parkovišti nečekal,neboť jsem předpisově zrovna nejel.To byl tedy vopravdovej motorkář.Tím ho zdravím a přeju,ať mu to jezdí.:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.386 sekund