Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Pomoc s Webem

Odp.:Pomoc s Webem 15 roků 1 týden zpět #4642

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Já bych chtěl, jestli by Pepík osvětlil to co psal v jiném tématu. Týká se to fora a proto to píšu zde.
Jen prosím, nechci rozpoutat hádku, urážky, ale normální diskusi.
to jestli je tu nějakej usměrňovač a
umravňovač - komentovat raději nebudu
(možná je to v něčem dobrý, možná ale i špatný)

Rád bych věděl v čem je to špatné.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 15 roků 1 týden zpět #4670

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
A to jako proč bychom měli usměrňovat,či dokonce umravňovat přihlášenýho diskutujcího?Trochu to nechápu,a pozorní čtenáři mi daj za pravdu,když jsem asi před měsícem napsal,že lidi typu pražského pepíka je třeba totálně ignorovat!Pepík si vykoledoval tuším10mínus,pak dal chvíli pokoj a karmu si stáhnul na -4.Moje tucha,že to ještě není konec,se naplnila!Prudí a napadá vše kolem,co mu jen v tý jeho hasičský helmě vadí!Svoje emoce jsem se snažil brzdit až do TEĎ.Dál již to nejde a ze své zkušenosti se zájezdy na Moravu do viných sklípků,můžu říct,že fotbalisti a hasiči,byli ty největší hovada,které mohl řidič autobusu do tý bedny nacpat!Stávaly se i takové kuriozní situace,že si řidiči brali dovolenou,či dokonce šli marodit,jen aby nemuseli s těmi mamrdy jet!Po takovémhle zájezdu totiž bylo třeba totálního úklidu,nejlépe to šlo wapkou a to i zevnitř a ve svém osobním volnu,jsme chodili uklízet blince po našich požárnicích.Paráda né?Někde jsem čet,že Bigaři jsou tak trochu zvláštní motorkářskou skupinou,Je jich tak nějak málo,vesměs se znají,milují to svoje enduro a ti co ho již nevlastní,zůstávaj věrni.To je totiž právě TO!!co u jinejch marně budeš hledat.No a na konec vzkaz do Prahy:VYSER SE NA TO!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 15 roků 1 týden zpět #4676

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Myslím si,že tak 99% lidí co sem píše,tady nějakého "usměrňovače nebo umravňovače" v životě nepotká,protože to není potřeba a každý ví jak se má chovat a co si může dovolit a co né. A ten zbytek to asi prostě potřebuje,že jo. ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 15 roků 1 týden zpět #4695

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Nechtěl jsem rozhodně rozpoutat veřejný linč Pepíka, to opravdu ne. A hasiče mám rád, dělají toho moc a záslužně. Nikdy mě ale žádný nepoblil a tak nemohu toto posuzovat.
Jen se chtěl zeptat proč to je špatné mít opravovače.
Můj názor:
Musí někdo být kdo pomůže, poradí, urovná. Bez toho to opravdu nejde, pokud si chceme udržet nějakou úroveň. A o to nám jde především. O úroveň a přehlednost. Navštěvují nás lidé i ze zahraničí a není jich málo. Máme čtenáře a přispěvatele z Anglie, Francie, Irska a já nevím ještě odkud nám do fora přispívají.
Ale jde i o jiné věci. Aby se psalo tam kam má, pokud se někomu povede přidat několikrát příspěvek, smazat je.
Snažíme se být zdrojem informací a pomoci při údržbě a opravách tak krásného stroje jakým Big je. A proto musí mít všechno svůj řád. Aby i nový člen všechno našel pohromadě a přehledně.
Když někdo přijde a splete si stránky se smetištěm a věřejnou kavárnou a začně lidi posílat do prdele a nadávat jim sprostě, jako v nedávné době osmnáctiletý Chipp. Ale tady to je trochu jiné. Nový příchozí sem jde pro informace a poznat nové lidi. Podle toho by se měl chovat.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 15 roků 1 týden zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 15 roků 1 týden zpět #4704

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
TO GEK: ....óóó ano tati. už budem hodní B) :lol:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 15 roků 1 týden zpět #4705

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Nechci abyste byli hodní. Buďte takový jací jste. Budte sví. A jste stejně hodní. A mám vás rád. A už se na vás těším. :P

PS: Máš synku umyté ruce a hotové úkoly ?? :angry:
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 15 roků 1 týden zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 14 roků 1 měsíc zpět #7625

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Ahoj všem. Dlouho jsem hledal vhodné místo kam umístit tento příspěvek. Nechtěl jsem zkládat nové téma, ale zítra mi končí po více než čtyřech měsících pracovní neschopnost a vracím se do procesu.
Takže bych tímto rád poděkoval Gekovi a všem tvůrcům a uživatelům tohoto webu a fóra, za normální pokec a tak vůbec za zkrácení času v hojícím procesu. ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 14 roků 1 měsíc zpět #7646

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Taky jsem si krátil dlouhou chvíli na nemocničním lůžku až jsem se připojil na Big stránky telefonem.O měsíc později mi přišla faktura.No nechtějte slyšet tu cifru!:blink:
Poslední úprava: 14 roků 1 měsíc zpět od Sabaj750.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 14 roků 1 měsíc zpět #7648

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Sabaj: :) :laugh: mám naštěstí paušál ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 14 roků 1 měsíc zpět #7657

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
No Přemo,to já taky.Za 700Kč jsem si myslel,že to bude v pohodě.No mejlil jsem se a následná faktura skoro na tři litry,mě vyvedla z omylu.:silly:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Pomoc s Webem 14 roků 4 týdnů zpět #7667

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Noo, tak to je fakt veselej účet :( , to věřím, že nadšení neznalo mezí ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.188 sekund