Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Anketa

Anketa 15 roků 4 měsíců zpět #2420

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Doufám, že pod pojmem jeden zátah je jízda během jednohio dne nebo od odpočinku do odpočinku(od spaní do spaní).
Protože na jeden zátah bez zastavení se nechá ujet s Bigem tak kolem 350-400km podle spotřeby benzínu.:laugh: :laugh:
Zajímavá anketa by byla kolik hodin či kilometrů vydržel s Vámi spolujezdec.
Mě vydržela kamarádka za mnou sedět za celý den 830km,jen u Pelhřimova na pumpě mi museli lidi pomoc jí sundat,ale po necelé hodince oživování dolních končetin a hromadě kafí nasedla již sama a posledních 120km už nebyl problém.
Tak že otrlejší spolujezdkyně na sedadle mého Biga vydržela oněch 830km i když po 700km,jsme museli udělat větší přestávku(zdravotní:) )
Věřím tomu kdybych nehnal Biga celou cestu přes 120 140km/h,tak by zvládla cestu jen s nezbytným tankováním.:laugh: :laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Anketa 15 roků 4 měsíců zpět #2422

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Vcelku jsem takovou otázku čekal :laugh:
Myšleno bylo jízda start - cíl bez přespání. Tedy start - jízda - kafe - jízda - benál, kafe - jízda - pauza - jízda - delší pauza - jízda - cíl. :laugh:

Něco jako že si řeknu " Dneska dojedu do Košic ". Tedy v mém případě onbráceně z Košic do Moravan. v 10 jsem vyjel a v 19 jsem byl ve doma ve vaně.

ty spolujzdci je zajímavý nápad. Někdy to zkusíme dát do ankety. Věrča se mnou jela z Moravan do Slnečných skal na Slovensko. Kolik to je se kouknu do mapy. ;)
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Anketa 15 roků 4 měsíců zpět #2424

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Tak,že moje dovezení belgických povolení kolegům do Německa na Aurach a zpět je až dost dostačující.:laugh: :laugh:
Škoda,že už takové "kšefty" nemám to se to lítá,když to jinej platí:laugh: :laugh:
Na druhou stranu takovej to dálniční kvapík přece jen na Bigu zase takové pohodové svezení není.:angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Anketa 15 roků 4 měsíců zpět #2433

  • Yankee BiG
  • Avatar uživatele Yankee BiG
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • hyperaktivni veverka ujeta na semtexu a cokolade
  • Příspěvky: 112
  • Karma: 15
Pokud člověk při cestě nesedí jako hruška a provětrá tělo do stupaček i se spolujezdkyní, na pauzách rozcvička a je fit tak se dá uject fakt kus světa.
Třeba někteří big blázni :cheer: 1600 km v tahu se spolujezdkyní - moravská třebová (čr) ... leptokaria (dědina blízko olympu v řecku)
Čas přesunu 26 hodin, doping semtexem v množství větším než malém :-)
Když má člověk jenom deset dní volna tak holt přesun na cílovou dovolenkovou destinaci časově stlačí co to de aby si v tom řecku taky chvilu užil. Cesta samonoha s přestávkama a jednou delší s menším schrupnutím (hyperaktivní sice sem ale superman ne :-)
Cesta zpátky byla plánovaná stejným stylem ale abych se nenudil tak mě v noci kousek za rumunskejma hranicema vytlačil kamion z cesty a hodil sem luxusní tlamu. Komplít menu naloženej bigátor a ještě s ženskou za sebou bum je docela prekérka. Štěstí v neštěstí spolujezdkyně aj bigátor to až na potlučeniny vcelku přežily. Akorát se mě povedlo nechat kotník pod bigátorem ve chvilce povalení na zem. Člověk pak zjistí že "Křupeto zní vždycky líp" jak říkají v reklamě není zas až tak pravda - obzvlášť když to při tom křupání brutálně bolí. Vzhledem k nočním hodinám a pověsti o rumunsku sem volil invalidní přesun na bigátorovi a užil sem si cirka tisíc kiláků s rozdrceným kotníkem. Kombinace semtex+brufen+postupně povolovat přezky na botách fungovala až na slovensko kde už sem byl docela kámen tak sme dali delší pauzu s malým chrupnutím a pak sem to dorazil. Po dojezdu mě z bigátora musel sundat technik a odvýst mě do špitálu. Tam sem pro zichr ještě dostal pojeb že s rozšlehaným kotníkem se má přijít hned a ne až to je celý nateklý - doktor nějako nemohl pobrat to že jedu přímo z místa činu B)
Jo jo bláznům těm je hej B)
Ride to Live & Live to Ride
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Anketa 15 roků 3 měsíců zpět #2586

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Škoda,že tam není možnost :"srazy" vůbec nevyhledávám ani v množství nejmenším vyjma Big akcí a různých více či méně organizovaných enduro jízd.:laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Anketa 15 roků 3 měsíců zpět #2587

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
protože dnes je 1 leden, Nový rok a přání se plní, máš to Vendo tam. :laugh:
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Anketa 15 roků 3 měsíců zpět #2588

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Děkuji za další možnost i když znám ještě jednu možnost,kdy jsem se mnohokrát potkal s kolegy ,kteří jezdějí "jen"pro radost sami.:) :) :)
Mimo jiné kvůli tomu jsem si před lety koupil Biga že s ženou občas vyjedeme na výlety sice i hodně dlouhé,ale pak jsme potkali na jednom takovémhle výletu(paradoxně daleko od domova) kamarády s kterými jsme jezdili na srazy a sprinty v osmdesátých letech na ČZ-tách a Jawě,tím dostalo vše zcela jinej spád.:) :( :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.184 sekund