Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vaše zkušenosti s oblečením na motorku.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 8 roků 9 měsíců zpět #22504

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
To vypadá opravdu dobře.Už se těším na recenzi ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 8 roků 9 měsíců zpět #22516

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Jo Béďo moc hezké,taky musím příští rok obměnit oblečení hlavně pro Věru.Bundu už má od roku 2001 a furt funguje jen je vybledlá.
Chtěl bych koupit zase tu kvalitu co máme tak že koukám po bundách kolem 6000kč a výše u Šlerina se mi tam líbí celej komplet,tak že jen našetřit.A jdeme do toho. :)

BUNDA MX
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 8 roků 9 měsíců zpět #22674

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
Tak jak jste mohli videt...milacek mel oblecek na sobe na sraze...prvni recenze...je to svetle...cordurove a hezke :-) ....ted v tech vedrech super tri vyrstvy system...vytahli jsme teplou vlozku i tu nepromok membranu...rozepli vetraci otvory a muzu rict ze jako jo....nikde se nic nepare netrci nezavazi..mala vitka je absence stahovani sucheho zipu na spodku kalhot okolo bot....ale nic co by se nedylo prezit....dalsi nevyhoda je zuzovani rukavu u zapesti pomoci druku.....u nas to nebyla potrenlba ale nekomu by to mohlo vadit....reflexni vesta je super je soucasti ale da se jednouduse kdykoli sundat....celkove zpacovani bych odhadoval na vic penez nez 7500 za komplet bunda + kalhoty....takze za mne davam 98 % Spokojenost a navic pomer cena vs. vykon je perfektni....ja davam 98 % protoze to je jen o 2% horsi nez muj OJ Desert...to prece chapete...Slerinovi dekujem za rychle a profesionalni dodani i promptni zarizeni velikosti...bo jsme laty a neumime merit :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 8 roků 9 měsíců zpět #22683

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Chlapci moc děkuji za recenzi,a kladné hodnocení.Pěkně se to čte a jsem rád,že v tomto směru myslíte na mě.Budu se snažit vyhovět všem,chce to jen aby jste se nebáli mě oslovit. PA ;)
Poslední úprava: 8 roků 9 měsíců zpět od Šlerin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24943

  • mates_hanz
  • Avatar uživatele mates_hanz
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
Zdravím,
já osobně doporučuji:

www.motozem.cz/panska-kombineza-na-motor...nder-stribrno-modra/

Neskutečně odolná a pohodlná kombinéza. V dešti mi ještě nepromokla (co si budeme povídat, vždy hledám nejbližší možný úkryt, když mě po cestě chytne "ulicha"), pár menších pádů už také vydržela, bez poškození, sedne jako ulitá, nemám slov. Cena sice trošku vyšší, ale pro bezpečí...tam se nevyplatí šetřit :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24944

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
ahojtě, asi jsi spletl témata, toto mělo patřit " Pro zasmání" :cheer: taková výbava je dražší než většina Bigů, za ty prachy by to teda mělo fungovat fantasticky ;)i bez vyhledávání suchých míst. Je fakt, že nepatřím mezi cestovatele, tak když přijedem jak hastrmani,taky to přežijem ;)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24945

  • Láslo
  • Avatar uživatele Láslo
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Na moje ledviny nikdo nečeká
  • Příspěvky: 288
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 2
Tome, byla by prdel, kdyby tě jedno neopatrne brzdění na atavu stálo 30,- :-D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24946

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Mě se ten odkaz líbí a do takovéhle soupravy bych šel hned.Taky na sobě nosíme bundy a kalhoty za pěknej balík,ale vydělím to roky co je mám,tak to zase tak drahé není. :) :)

Na cestování i když "jen" po republice je potřeba mít pořádné oblečení,aby to nebylo utrpení to naše ježdění.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24947

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
Mas Vasku pravdu...sam mam obleceni ne zrovna levne....ale 33 kouli je moc...dnes sezenes na cestovani kvalitni obleceni kolem 15 litru...max do 20....buse...revit.. OJ....a podobne.....ja radeji volim 3 vrstvy komplet...v lete se i s GTX membranou stejne spotis jak prase tak je lepsi myt membranu vytahovaci....ale jak se rika..je to vec a nazor kazdeho soudruha a hlavne moznosti penezenky....ted si kamos na TA 650 koupil od MBW komplet 3 vrstvy za cca 7,5 tis...nejaky lonsky model a vypada dost dobre....v desti taky neprotekl kdyz tam mel membranu....jasne je to umerne cene...ale na to nase mrdani po CR to bohate staci a jak pisou kluci kdyz pak dal neplanovany offroad do skarpy tak se nic nestalo a nesere te ze mas trosku ojebany oblecek za 7 tis....ale samo ze ne vsechny obleky v teto cene jsou bezvadne....chce to o tom neco vedet a pak si vybrat to co potrebuji nebo to ejlepsi na co financne dosahnu ;-)
Poslední úprava: 7 roků 4 měsíců zpět od Béďa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24948

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
V 90 % případů textilního materiálu se šije oblečení ze syntetických materiálů. Nejznámějším materiálem je Cordura, což je výrobek z nylonu (polyamid), na který má patent firma DuPont. Vedle toho stojí desítky výrobků z materiálů podobných, nejčastěji vyrobených z polyesteru, nylonu, nebo z jejich kombinací. Polyester má velmi odlišné vlastnosti než polyamid (Cordura), bohužel ve spoustě parametrů horší. Ve všech případech se hraje na strunu odolnosti proti prodření a protržení. Z Cordury šijí často drahé značky, jako je Alpinestars, Dainese, Klim, PSÍ, Revit, Rukka a podobné. Šijí samozřejmě i z jiných materiálů, ale s Cordurou se u nich můžete často setkat. A šijí velmi často i z materiálů ještě lepších. Běžnému motorkáři (viz minulý díl článku) se ovšem v těchto materiálech velmi těžko orientuje, protože výrobci materiálů kladou často malý důraz na vysvětlení jejich vlastností. Výrobci drahého oblečení zase nedokáží zákazníkům dostatečně vysvětlit kvalitu a cenu... vice k precteni ZDE
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Vasek_DR

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24949

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Koukám a poižíváme podobně jako ty na ty materiály,sice se v létě s Corduře s Goratexem vařím,ale víš jak já to s tím létem mám,skoro nejezdím.
Do terénu mám drez a chráničovou košili,ale nepoužívám je protože v době kdy já jezdím je na to zima. :( :( :( :(
Krosové kalhoty jsi kupuji dvacet pět let,ale to bych si musel koupit dvoje a sešít je.Velikost 44 to jsem měl tak před vojnou. :laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24950

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
O pocení to tady ani nebudu rozmazávat :laugh: , měl jsi to řešit kalhotami jako já, bylo to naopak, z jednich koupených by nadělali dvoje, po zmenšení na mou postavu jsem s nima spokojenej, nemají membránu, uvnitř je jen síťovina, v létě pohoda a teď jsem s nima dal i poježdění okolo Kralup a Dvorce II a zima v nich nebyla, cena byla zlomek výše uvedené soupravy, jen musím dořešit horní polovinu těla, bundy s membránou jsou můj hrob :woohoo:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24952

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
proti pocení doporučuju bundu s odendávacími rukávy.... takovou úpravu jsem si udělal při prolétnutí planou hrušní na posledním krocanu B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24953

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Na pocení doporučuji antiperspirant a na sebe se mi moc líbí hedry od Halwarson - Jofama. Je to ale dražší kategorie. Mám od Jofama kalhoty a kšandy. :woohoo: . Jsou opravdu dobré a ani jsem se v nich moc nepotil. Když jsem je kupoval u Havrdy, tak byl únor. Divil jsem se, že nemají vložku. Pan prodavač koukl na Biga a řekl. Když vám bude zima, vrátím vám peníze. Mám je dodnes.
Bundu jsem měl první UVEX, nebyla špatná, pak jsem vybral značku Geneze. Koukal jsem na jejich stránky, mají tam velký výběr, ale bundy pod značkou geneze jsem už nenašel. Měl jsem od nich dvě. Byl jsem s nimi nadmíru spokojený.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #24954

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
jo bundy Geneze mám( jednu na dotrhání po Gekovi) jsou dobré jen v chladnu, to se nepotím, když prší, tak moc neprosáknou dovnitř, ale jsou jak houba, o několik kilo těžší, když je teplo, je to jak šprcka, je v tom horko... a že trochu odbočím, Zdendo, ten antiperspirant je mi na hovno, přál bych Ti(spíš teda nepřál :woohoo: ) mne vidět po nějké namáhavější projíždce, taju jak sněhulák v létě, potím se všude, tak kam si mám ten sajrajt zastrčit :laugh:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.263 sekund