Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vaše zkušenosti s oblečením na motorku.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 5 měsíců zpět #24955

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
Normalne ho sezer....on bude postupne fungovat pomalu zevnitr...neco jak celaskon CTB :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 5 měsíců zpět #24956

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Pěkný hadry..večer zaparkovat před penzion a na pokoji si je hezky pověsit na ramínko ;) Díky své módní světlé barvě pro cestování jak ho vidím já celkem nevhodné..o Krocanech a jiných srandách co jezdí naši bahnomilci ani nemluvím. Můj první motokomplet byl vaťák..první opravdovou značkou byla bunda Uvex a kapsáče..vydržela deset let, druhý komplet mám Pharao a už je taky desetiletý. Tohle je, ale zavádějící, protože roky u hadrů nic neznamenají..důležité je kolik času, nebo kilometrů v nich člověk najede ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 5 měsíců zpět #24957

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Já mám Nazran s druhé ruky za patnáctinu ceny. Jsem spokojenej, mám vyzkoušeno že vydrží hodinu v normálním dešti a nepromokne a to už jsem ho 2x pral v pračce a neimpregnoval. Menších pádů zažil hodně, vetší jen jeden. Nevím z čeho to je, membránu to nemá, jen zimní vložku a pokud není pod nulou není potřeba. Když je vedro nad 20 st. nebo v terénu tak jsem zpocenej, na kouřícího Toma nemám, tak to obrátím naruby a za chvíli je to suché. Dokud se to nerozpadne, nebo to nerozervu, tak v tom budu jezdit dál. Hlavně mi to LADÍ do barvy s motorkou. :laugh:
Poslední úprava: 7 roků 5 měsíců zpět od Ruda.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 5 měsíců zpět #24958

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
pro mě je nahovno ta membrána, jsem prostě vzduchem chlazený, ty větrací zipy mám otevřený i když mrzne, a jezdím jen v tričku, zimní vložku pro mě teda vyrábět nemusí :)
no Béďo, kdyby to fungovalo, ba bych si to namazal na chleba, nedej Bože užil per rectum :woohoo:
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #25007

  • marry5
  • Avatar uživatele marry5
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 1
  • Karma: 0
já si koupila návleky na rukavice a na boty v motozemi od značky nox a jsem s němi spokojená. Vodu mi nepustí a rukavice a boty zůstávají suché :-)
www.motozem.cz/nepromokave-navleky-na-rukavice-nox/
www.motozem.cz/nepromokave-navleky-na-boty-nox-sur-botte-3000/
hezký svátky :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #25008

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Na ruce jsem si koupil nepromokavé a zateplené návleky na řídítka. Už je mám i odskoušené v -7 a luxus, prostě je na ruce teplo. Navíc jsou tak velké že se do nich vejdou i blástry s nástavcema.
www.ctyrkolky4u.cz/doplnky-na-ctyrkolky/zimni-doplnky/-23
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Vaše zkušenosti s oblečením na motorku. 7 roků 4 měsíců zpět #25009

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
marry5: na boty super..už jsem několikáté zlikvidoval a zase koupil nové..prostě fungují, ty obaly na pingpongové pálky mi nevyhovují..do deště v normální plusové teplotě sundám rukavice a beru si jen ty lehké textilní..v kombinaci s puštěným vyhříváním heftů mi to vyhovuje nejvíc..

Ruda: to je moc pěkná věc, tenhle fusak..při cestě na elefanty si podobný vyrábím ze starého koberce ;) Ale tentokrát mám připravený super tunning :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.988 sekund