Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Odmaštění a čištění řetězu

Odp.:Odmaštění a čištění řetězu 13 roků 4 týdnů zpět #11231

  • VlaHa
  • Avatar uživatele VlaHa
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: -42
tak,vidíš,když někdo napíše pravdu a druhej o tom ví hovno,je to pro tebe a ostatní hovadina,ale děláš tu vesničane ze sebe jen pitomce,myslíš jak jsi vtipnej jak jsi na to káp,seš holt pašák,ale tady to je prostě fakt a nenaděláš s tím vúbec nic,jediný co dokážete tak klikonut na karmu,ale nezoufej,zřejmně nebudeš sám a projeví se tu víc odborníkú.Ani netušíte jak jste vedle,a u tebe Vašku už vúbec překvapenej nejsem.
Poslední úprava: 13 roků 4 týdnů zpět od VlaHa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Odmaštění a čištění řetězu 13 roků 4 týdnů zpět #11233

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Jediné co by přispívalo k prodloužení životnosti, je to, že jsou neustále mastné kroužky. Tím udrží mazadlo a řetěz vydrží více.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Odmaštění a čištění řetězu 13 roků 4 týdnů zpět #11237

  • bony
  • Avatar uživatele bony
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 47
  • Karma: 13
Zdar všem,no já také mažu jako Primář nebo Vlasta hustší hydraulikou a čistim WD40 nebo Caramba oil,je to znát když jsem na to přešel po sprejování,hlavně na prašných cestách se to tak nenabaluje humesem,ale je to každého věc,no a určitě na tom extra neušetřim abych si dal o pivo navíc!VlaHa znám a to co uvádí o jeho řetězu je pravda,já mám od něj z loňska jeho záložní řetězovou sadu kterou ještě nepotřeboval a letos určitě potřebovat nebude a že to nešetří jak tu někdo psal že ho natřel bojlér tak to bude mejlka.zdar na.
Co shoří,lidi neukradnou!
Poslední úprava: 13 roků 4 týdnů zpět od bony.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Odmaštění a čištění řetězu 13 roků 4 týdnů zpět #11241

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Nějak tak pracuje přimazávání řetězu. Jen to asi nebude do bláta.
Jen dotaz. Není všechno kolem zakydané olejem ?? Protože nemá žádné vazké složky, které by ho držely na řetězu. I když zase na druhou stranu, to může být příčina větší výdrže. Když řetěz nelepí, nedrží se na něm prach a tudíž nebrousí části řetězu. Nezkoušel jsem tedy nevím. A řemen nemažu. B)
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Odmaštění a čištění řetězu 13 roků 4 týdnů zpět #11246

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
mažu převoďákem a nic zacákanýho není....lítá to hlavně do krytu řetězu a pod kryt pastorku, odkud to vytéká po karteru....a to vždycky vyřeší vapka :cheer: ....takže na bigovi už jedině olej :)

na banditovi mi některý horší spreje odlítávaj až na záda...ovšem tam to dostává trochu větší rošt, takže se není čemu divit...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.207 sekund