Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Ladene vyfuky

Odp.:Ladene vyfuky 13 roků 2 měsíců zpět #10618

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Martin:
Martine nezapomínej na to,že pokud dáš na Biga laděný homologovamý koncovky z Duchcáti,tak ti je homologace k ničemu,bo to není homologováno na tvůj stroj!
Pokud chceš dvojčátka,tak ty snad dělá jenom italskej Marving- http://www.marving.com/faces/home.jsp?cgrfnbr=514164&genere_cgrfnbr=514284&marche_cgrfnbr=382438&cilindrata_cgrfnbr=514023
Ale je to na origo kamna.S ý-svodem to asi nikdo homologovaný nedělá.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Ladene vyfuky 13 roků 2 měsíců zpět #10633

  • Eifel
  • Avatar uživatele Eifel
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 43
Ahoj,
máte vůbec někdo zkušenost s nehomologovaným výfukem v zahraničí? Každý tu řeší, že "prej" v německu budou problémy.
Jezdím taky s nehomologovaným a neřeším, jestli jedu po ČR či EU. Jediný co udělám, trochu stlumím zvuk, abych neprovokoval. Třeba jsem měl dosud štěstí.
Jak to tedy je doopravdy?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Ladene vyfuky 13 roků 2 měsíců zpět #10635

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Takovej docela dobrej obrázek-kdo ještě jo a kdo už ne-je společná vyjížďka na Big srazu.Tam je to slyšet dokonale a soudím,že podobnej náhled je i u policie v Německu,či Rakousku.Nikdy jsem ještě neviděl policajta(v jmenovaných zemích)aby zastavil pokojně jedoucího motorkáře a chtěl na něm certifikáty od kufrů,padáků,navigace,vyhřejvaných rukojetí,barevnejch řetězů a v neposlední řadě výfuku,dokud se motorkář který do uvedené země nedopatřením zabrousil z českých luhů a hájů v dobré výře,že těm šveinehaksnlojte konečně ukáže,zač je toho v českém dolíčku loket.Nechť je na každým jak tohle zváží a jak se rozhodne. :dry: Docela mě pobavila zpráva v televizi o udělování pokut za nevhodné posuňky vůči policii.Až tohle bude konečně někdy zavedeno i u nás,pak možná odpadnou i piráti z D1 a různí "školitelé"dopravního provozu u nás.Čeští řidiči se několikrát zapsali do policejních statistik toho či onoho státu např.v překonání rychlostního limitu,či v abolutní ignoraci místní policie.Nedivme se proto přísným kontrolám a sankcím které " motoristy" z naší země postihujou.Bohužel...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Ladene vyfuky 13 roků 2 měsíců zpět #10636

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Policajti v zahraničí sú citliví na arogantné chovanie a ladený výfuk svojim zvukom pôsobí arogantne. Ak ho máš, tak pri zastavení políciou Ti najviac pomôže už len skromné a zdvorilé chovanie.
Ako sa hovorí: " S kolobúkom v ruke prejdeš celý svet."
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Ladene vyfuky 13 roků 2 měsíců zpět #10638

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Eifel: dobrá otázka na kterou by mě taky zajímala odpověď. Nemyslím, že bych toho sjezdil málo a prvně mě v cizině stavěla policie vloni na Ukrajině, nepočítám-li před deseti rokama bouračku a následně řešení s italskými carabinieri. Ale třeba jsem měl dosud taky jen štěstí.

Sabaj + Chriss: naprosto s Vámi souhlasím. Věřím a zatím mi to vychází, že když neházíš na policajty machry, nedopadne to tak zle. Vše je o chování a slušnosti lidí k sobě.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Ladene vyfuky 13 roků 2 měsíců zpět #10756

  • Eifel
  • Avatar uživatele Eifel
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 57
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 43
Asi to tak skutečně bude. V klidu, bez emocí, agrese a nějakých útoků na jejich osobu. Nejezdím jako magor ani jako mistr světa a nemám potřebu si s policajtama něco dokazovat. Tak doufám, že i nadále budu mít stejný "štěstí". Dokonce mě v ČR stavěla policije na cestě z Mastodontu. Byl jsem zmrzlej a nejel jsem v Hradci zrovna 50. Celý víkend jsem byl bez dokladů, protože jsem je zapomněl doma. Slušná férová diskuse, ačkoliv jsem se neměl čím prokázat a neměl ani doklady od Biga. A jelo se dál. Asi jim bylo spíš toho zmrzlýho promoklýho chlapa líto :-)
Spíš jste mi potvrdili mou doměnku a měnit výfuky na dovolenou nebudu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Ladene vyfuky 13 roků 1 měsíc zpět #11307

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Zdar, tak som dnes konečne namontoval výfuk z GSXR, ako ma inšpiroval Vlasta :)
Najprv som sa snažil Biga po zime naštartovať, to som po polhodine vzdal a dal som sa zdemontovať staré výfuky. Po úspešnej demontáži som vybalil výfukový zvod od Creptucu a snažil som sa nájsť najvhodnejšiu polohu pre napojenie výfuku. Výfuk pasoval s malou úpravou úchytu, dokonca sa mi podarilo efektívne namontovať ochrannú mriežku z origo výfukov a mašina naštartovala na prvé pretočenie. Zvuk sa mi zdá v porovnaní s tým, čo jazdí po našich cestách viac než prijateľné a konečne mám pocit, že ten motor pod sebou cítim.
Začal som kompletizovať kryty motorky späť, pričom som zistil, že moja snaha o možnáž ochrannej mriežky mi je na hovno :blush:, pretože nie je možné cez ňu nasadiť pravý plastový kryt pod sedlom. Tak som si zopakoval zborku-rozborku výfuku, demontoval som mriežku, zložil, nahodil plasty a vydal sa na STK. Tú som absolvoval bez problémov. Staré výfuky po vyfotení dám do bazáru za prijateľnú cenu, kto by mal záujem, priveziem na zraz. Výfuk z GSXR som zohnal za 1.200,- Kč a zvod od Creptusu stál 650,- Kč. Výsledok: mám pocit, že mašina lepšie štartuje, po zohriatí ani veľmi nechvísta do výfuku a mám pocit, že aj záber sa zlepšil. B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.257 sekund