Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: po startu nejde do otáček

po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12105

  • martin
  • Avatar uživatele martin
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 20
  • Karma: 0
zdravím všechny na tomto výborném foru kde jsem se dočetl spoustu užitečných věcí .... i přesto všechno jsem zde nenašel odpověd na otázku že když nastartuji svého biga 800 tak jde do otáček je vše v pořádku dokud mám sytič ten musím mít zaplý dost dlouho tak 5 minut jinak si neudrží volnoběh když pak sytič vypnu tak nejde do otáček vytočí max 3000 a zastaví se ... nemá stímto někdo skušenost ??? všem moc děkuji za rady ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12106

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Předpokládám, že máš karburátory prohlédnuté, odkalené, vizuální kontrola podtlakových membrán na šoupatech, pak už to může být jen v elektrice:( a to bude složitější.
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12113

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
ja to vidim na ucpané hl. trysky nebo spadlé jehly(mozná jenom jedna);) kazdopadne karburatory rozdelat a prohlednout..elektrika to nebude, to by neslo vytocit ani se syticem
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12116

  • Hydron
  • Avatar uživatele Hydron
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
Tak tak, pořádně vyčistit, zkontrolovat a seřídit karburátory.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12117

  • martin
  • Avatar uživatele martin
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 20
  • Karma: 0
karburatory mam venku trysky prohlédnutý O kroužky nový jehly v pořádku a výška hladiny taky .... membrany sem procvičil a chdí dobře .... mam ji asi 14 dní tak se tet snažím ji dát do pořádku je to super stroj a srdeční záležitost .... chová se to jak stará škodovka 120 dokud se neohřeje karburátor tak to dělá bordel .... skusum to dneska složit a nastartovat a uvydím ale každopádně je to problem z přísunem paliva
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12118

  • martin
  • Avatar uživatele martin
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 20
  • Karma: 0
no a ještě sem se chtěl zeptat v jaké výšce máte jely v prostředním zářezu ??? ty moje byly uplně v te nejvyší poloze = nejvíce paliva tak sem je hodil doprostřed
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12121

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
To, že to jde vytočit se sytičem, mi nějak ulítlo. Jehly třeba nech uprostřed, ty na maximální otáčky zas tak vliv nemají, přítok benzinu do karbců je ok? A co příruby na válci, nebere to tam luft?

Jak vypadají svíčky?
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 12 roků 10 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12124

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
A jak vypadá vzduchový filtr ?? Není hnědý a smrdutý ?
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12127

  • martin
  • Avatar uživatele martin
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 20
  • Karma: 0
svíčka je nová a vzduchový filtr taky a přítok paliva je ok když sundám dna karbecu a ovládam plováky ručně tak otevíraj zavíraj normálně .... skoušel sem to nastartovat a ze sytičem všechno normalně šlo a jak se vypl sytič tak konec a nešlo to do otáček max 3000 to až tak za 10 minut jak se ohřeje tak to teprve de normálně a ty klapky chodí dobře semměl sundanej filtr a nahozenej motor a zvedalyse stejna a tak jak mají ... ja ho mám chvylu ale zdá semi todivny že by to tak dělalo kamoš má GS 500 a to to nedělá ... tak jestly to není normální reakce a neřeším tu blbost ... jak vy ovládáte svuj sytič ? a po jak dlouhe doběho vypínáte ?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12129

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Snad máš vše originál?
Sání,výfuk,pokud né chce si to s nastavením karbců pohrát.
Mě se občas stane že mi to po natankování taky chcípá a musím zvýšit volnoběh šroubkem u ovládácího lanka.Hodně záleží na benzínu-jeho kvalitě.
Sytič mívám otevřený asi tak prvních půl kilometru nebo když stojím na místě,tak jak se sami začnou zvyšovat otáčky,tak ho postupně uberu až do zavření.
Dokud jsem měl vše originál,tak to nebylo na benzín citlivé jak ťeď co tam mám KN a Creptus.
Nebo se zhoršila kvalita benzínu.:(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 10 měsíců zpět #12131

  • martin
  • Avatar uživatele martin
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 20
  • Karma: 0
tak stímsytičem by to odpovídalo ...možná to tak dělaj všechy bigi jakříkam mám ho 14 dní ... jo sání je origoš akorát vyfuk když sem ju koupíl byl tam ladák creptus jaksi psal ja si tamdal spátky originál... stímladákemse nedá jezdit ... projel sem v ulici a všchny auta co maj alarm tema vybracema začaly řvat
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 12 roků 9 měsíců zpět #12410

  • zmrzla81
  • Avatar uživatele zmrzla81
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 18
  • Karma: 0
:) :side: :) Martin napsal:
tak stímsytičem by to odpovídalo ...možná to tak dělaj všechy bigi jakříkam mám ho 14 dní ... jo sání je origoš akorát vyfuk když sem ju koupíl byl tam ladák creptus jaksi psal ja si tamdal spátky originál... stímladákemse nedá jezdit ... projel sem v ulici a všchny auta co maj alarm tema vybracema začaly řvat
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:po startu nejde do otáček 11 roků 9 měsíců zpět #15114

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Potkalo mně něco podobného:( za jízdy mně došel benzín po přepnutí na reservu ztráta výkonu a nejel spíš se plazil. :dry: :( První zkouška byla odkalení:P nic se nezlepšilo takže následovalo odstrojení vytažení karburátoru a rozborka byla ucpaná hl. tryska :blink: :blink: jednoho karburátoru:huh: startoval normálně ale nejel vyčištěno zkontrolovany hladiny složeno a ejhle JEDE:) :) www.rajce.net/a6830050 Díky Bédovy a Aldymu za rady :) :woohoo: :)
Poslední úprava: 11 roků 9 měsíců zpět od velitel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.280 sekund