Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Na 5tku vynechává motor

Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14460

  • Semorád
  • Avatar uživatele Semorád
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Zdravím všechny bigaře, biga mám celkem krátce a tak jsem ještě nepochytil vše co se údržby týče atd.. Trochu tragicky jsem zjistil, že nejde nádrž vyjed úplně do sucha což jsem nepředpokládal:lol: . Je to normální? Mám ještě jeden problém, když jedu nad 100km/h nebo na 5tku přidám prudčeji plyn motor my začne vynechávat vždycky tak 10krát bouchne a 2 krát vynechá (jen pro představu není to pravidelné). V nízkých rychlostech a na nižší rychlostní stupně se to neděje, nebo zcela výjimečně. Co s tím?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14461

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Pravděpodobně máš špatně zapojený hadičky.Jak mají správně být je tady někde nafoceno,ale ,,do sucha"tuším nepůjde vyjet nikdy.S tím vynecháváním bych to tipoval na karburátory.Jak je seřídit,vyčistit atd.,je tady taky podrobně popsáno.Nejdřív zkus vše pročíst.Možná na to přijdeš sám,neboť vyjmenovat všechny příčiny toho problému by bylo na dlouho a ve finále by to mohl dělat třeba chvějící se boční stojan.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14462

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
fajfky,mě to dělaly fajfky...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14464

  • Semorád
  • Avatar uživatele Semorád
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
díky zkusim to..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14467

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Ještě mě napadla jedna věc.Jestliže ti to nechává asi třetinu benzínu v nádrži,mohlo by jít o vadnou pumpu a nebo špatně zapojenou.Už tady taky bylo,že místo podtlakové hadičky tam někdo zapojil přepad,či odvětrávání karburátorů.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14468

  • Semorád
  • Avatar uživatele Semorád
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Nechává to tam tak deci.. není to hodně, jen mě to zajímalo hadičky mám zapojené správně. Zkusím vyměnit ty fajfky, do karburátorů se mi zatím moc nechce, protože mám krizi a i 2000kč zatěsnění popř nějaký ten ochozený díl by mě úplně vysáli..:-D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14469

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Jen takový dotaz, řešíš tady, že nejde dojezdit nádrž do sucha... To vynechávání se Ti projevuje doufám aspoň s 10 litry paliva:( ...????:laugh: ještě se zkus projet s otevřenou nádrží, aby nebyla uskříplá hadička na odvětrání nádrže;)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 12 roků 3 týdnů zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14470

  • gambáč
  • Avatar uživatele gambáč
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 71
  • Karma: 0
No čus
Mě to při 5 a větším přidání jako by vynechávalo a při pomalejší jízdě nic a na levé svíčce byla mrtvá fajfka. Tedy ta pružinka uvnitř co ji drží na svíčce a asi se potom moc klepala a dělala onen problém. Po výměně mám klid ale pro klid v duši jsem nakoukl i do karburátoru a srovnal hladinu.
čus Petr
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 3 týdnů zpět #14471

  • Semorád
  • Avatar uživatele Semorád
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Jasně samozřejmě že se to projevuje i s plnou nádrží, jen sem se zmínil ,že sem doufal že na 1dcl dojedu 500m do obchodu a ono mě to tam nechalo..:-D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 2 týdnů zpět #14503

  • Semorád
  • Avatar uživatele Semorád
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Tak jsem to všechno prošel a teď to dávám do hromady a asi jsem něco pokazil, protože mi nejde vytáhnout sytič, jde, ale musím hodně silou a prudce. Jedná se o ten novější co je na řidítkách. Jednotlivě rukou jdou vytáhnout a když to ve mu rukou tak to taky ztuha vytáhnu ten plíšek za kterej tahá to lanko není ohlej a všechno jsem ještě namazal a furt nic... Co jsem pos...?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Na 5tku vynechává motor 12 roků 2 týdnů zpět #14519

  • Semorád
  • Avatar uživatele Semorád
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
vše je už ok, díky za rady byla to nakonec zkroucená ta gumová membrána v karburátoru. Ale ten sytič jsem prostě nějak rozbil prostě nejde vytáhnou jde ztuha a seká se.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.344 sekund