Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Motorová brzda

Odp.:Motorová brzda 15 roků 10 měsíců zpět #840

  • icematej
  • Avatar uživatele icematej
  • OFFLINE
  • Moderator
  • DR 750 Zuzanka
  • Příspěvky: 110
  • Karma: 10
já za to dal před rokem 400,-
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motorová brzda 15 roků 10 měsíců zpět #842

  • sedly
  • Avatar uživatele sedly
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 37
  • Karma: 1
Tak jsem byl v Krhové v Hondě a nic takového nedělají. Prý leda v Brně. Byl jsem i v Yamaze ve Valašském Meziříčí a pan Blabla mi řekl, že brzdu nemá a že u piva se toho nakecá. Že to mám příští týden dovézt, on objedná nové trysky, projde to, vymění je, pošteluje podle ucha a dám mu za to cca 1.500,- :S
Tak jsem mu pěkně poděkoval a radši odešel. :(
Sakra to je v celé republice brzda jenom v Brně a Praze a chodí to ladit jen Bigaři, že profíci o tom ví prd a chtějí za své poslechové nadání a hudební talent takové hrachy? :angry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motorová brzda 15 roků 10 měsíců zpět #845

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Já Biga nebrzdím a docela to jede.
Niky jsem o tom ani neuvažoval,protože v terénu jsem ještě nikdy nepocítil potřebu většího výkonu,to spíše pérování a na silnici to mě na moje ježdění stačí,na dálnici stejně jezdím o něco rychlejc jak kamiony a tak je nebrzdím a ty co kolem prolétnou přes dvěstě stejně nikdy nedohoním i kdybych měl v Bigu 100koníků.:laugh: :laugh:

Je pravda,že můj big pod 3000 se se mnou nekamarádí,ale nemám ani prachy abych mu dopřál homologovanej lepší výfuk,tak na to kašlu,stejně jezdím kolem 4-5,5tis.otáček.:) :) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motorová brzda 15 roků 10 měsíců zpět #846

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
To Pivca:
nezapomen ze standart big ma 37 kW což je 50 koní a 59 Nm krouták...takze zase tak vysoko to nevylezlo..a všechny udaje se uvadí na motoru...i na brzdach (ve vetsine prípadů, proste se to softwarove prepocitavá)
Pamatuj chohu na staré moudro: objem ničím nenahradíš ;)
jo a to č. 136 je velikost hlavní trysky.....standart je č.130( u 800 r.v 91 a vejš)
Poslední úprava: 15 roků 10 měsíců zpět od Béďa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motorová brzda 15 roků 10 měsíců zpět #890

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Tak taky se svou trochou do mlyna. Byl jsem na brzde tam, co Vlasta (Ovcary) a vysledek je takovej, ze mam jiny trysky a na grafikach mam nejakych 56 ps a 66 Nm. Se spotrebou nevim, jeste jsem nic nenajel, nemam na moto vubec cas.:(
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Motorová brzda 15 roků 10 měsíců zpět #921

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Tohle tema jsem založil já,a tak nějak cítim za to odpovědnost.Biga jsem dal ke kámošovi do servisu s celkem jednoduchou závadou,totiž špatně startoval na bočním stojanu.No a když jsem to tam přivez,koukám měl tam fungl novej aparát na měření výkonu.Ten test stojí 400kč,tak proč to nezkusit ne?Udělal mi komplet seřízení karbců no a stim výkonem se u Biga toho moc opravdu nenadělá.Nějaké koně by šli zvednout laďákem,ale není to legrace za pár korun.Spíž mě šlo o to,aby Bigoš startoval,zbytečně neškytal do vejfuku a aby taky toho moc nespapal.Asi tak.No a výkon jsem tady popsal,je dokonce větší než udává výrobce,takže můj názor na to je takový:pokud Big startuje,motor běží pravidelně a spotřeba je mezi 5ti až 7mi litry,tak je to celkem zbytečný.Big má výkonu dost.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Vasek_DR
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.226 sekund