Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: stržené šrouby v karterech

stržené šrouby v karterech 15 roků 1 měsíc zpět #3596

  • kody
  • Avatar uživatele kody
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 0
nám stržený šrouby vlevym karteru nemáte někdo skušenosti s opravou?vým že exystuje sada na opravu závytů,ale stojí asy 4000kč.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:stržené šrouby v karterech 15 roků 1 měsíc zpět #3597

  • ZdenekBIG
  • Avatar uživatele ZdenekBIG
Ta opravná sada není tak drahá. Sadu s nejběžnějšími rozměry koupíš okolo 700. To není tak hrozný. Nebo zkusit nechat si jo strojně odvrtat a pak přeříznout staré závity. PS: kup si novou klávesnici, protože ti asi nefunguje měkké i.....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:stržené šrouby v karterech 15 roků 1 měsíc zpět #3598

  • Pikaso22
  • Avatar uživatele Pikaso22
Zajdi si do Grentu nebo podobného krámu s dílenskýma věcma a koupíš si kusové HELIKO vložky. Jeto jednoduchá oprava přesně si to nepamatuji ale oni ti poradí.B) Je to taková pružinka na kterou předvrtáš díru uděláš do ní opačný závit tu vložku dáš na lepidlo, uděláš si takoví přípravek ze šroubu na konec uděláš zářes to pochopíš aš uvidíš tu vložku. Je to opravdu jednoduché. Já to dělal na autě a drží to. :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:stržené šrouby v karterech 15 roků 1 měsíc zpět #3600

  • kody
  • Avatar uživatele kody
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 0
klávesnice funguje dobře (iiiiiiiiiiii)ale čeština neni moje sylná stránka rači mám posunky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:stržené šrouby v karterech 15 roků 1 měsíc zpět #3601

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Delal jsem to pred 2 roky na obou stranach motoru. Koupis vrtak 6,3; zavitnik od Helicoilu, aplikacni pripravek a zavitovy vlozky Helicoil (takovy zeleny). Vyvrtas diry (nejlepe pres pripravek, kterej Ti zaruci kolmost vedeni vrtaku vzhledem k dire), vyriznes zavit a aplikatorem natocis vlozku. Ja jsem vlozky jeste mazal lepidlem Loctite 403 (uz nejdou vyndat). Doporucuji nespechat a vsechno udelat peclive. Ja to nejdriv uspechal a pak jsem zkurvil aplikator a jednu diru jsem musel lepit epoxidem a znova vrtat. po natoceni vlozky nejakou tyckou 5mm urazis takovej ten dratek, co z ni trci a pinzetou (nebo magnetem) ho vytahnes. Kdyz ho tam nechas, muze se dostat do motoru a neni to to pravy orechovy.
pokud by Ti nekdo nabizel jiny vlozky (nerezovy), tak nebrat, protoze se zobacek neda urazit, pouze se ohne (tak jsem si to vyzkousel).
Prace je to na celej den, ale pak to jde krasne utahnout a zadnej olej netece.:)
DR-BIG 750S, 1989
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od Wyky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:stržené šrouby v karterech 15 roků 1 měsíc zpět #3608

  • kody
  • Avatar uživatele kody
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 0
užsem našel na internetu sadu na opravu závitů m6
necelích 1000kč.aten přípravek si udělal jak?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:stržené šrouby v karterech 15 roků 1 měsíc zpět #3629

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 513
  • Obdržená poděkování 18
  • Karma: 157
Fe hranol s predvrtanejma dirama podle pouzityho vrtaku pro jeho presny vedeni v ose.
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.509 sekund