Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: koupě biga

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18578

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
...a je to vačka... žádný váček ;)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18581

  • Dromos
  • Avatar uživatele Dromos
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 145
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 0
njn dík :dry: :woohoo:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18582

  • Standa 1235
  • Avatar uživatele Standa 1235
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 21
  • Karma: 0
kámoš má na navařené vačce a vahadlech najeto přez 12 000km a zatím ok :-) ( u DR 650RSE )
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18583

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Je to možné proč né,záleží na kvalitě materiálu a technologií naváření ale i dalšího zpracování.Jen si myslím že jen těžko chytíš původní tvar vačky (pokud nemáš šablonu)a tím si můžeš rozhodit časování,pak ten motor nikdy nepojede tak jak má.
Už jsem se s tím setkal že jsme nemohli vyladit motor"jenom kvůli" špatně opracované vačce.Sice jezdil,ale mohli jste ladit směs jak chtěli a furt to nebylo ono.Až jsme vyměnili vačku a začal chodit bez jakého koliv velkého seřizování.
To samé je když si chceš vylepšit výkon a vyměníš "jen ostrou" vačku,bez dalších investic do sání a karburátorů případně výfuku si akorát udělaš za mnoho peněz motor plný výkonostních děr.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18587

  • dydy
  • Avatar uživatele dydy
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 3
  • Karma: 0
jo dík k sehnaní tedy je skoro vše asi do něj pujdu motor je 100%
jen se bojim vidlí ložisek v krku a nějakych drobností abych sehnal věci ješte jednou dík
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18588

  • Stano
  • Avatar uživatele Stano
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Taky jsem si nechával opravit vačku i vahadla.A dělaly mi to TADY.Super ochota a domluva,po opravě vypadaly hezky,ale zatím mám na ně najeto 1000km.Motor výkon neztratil.Tak uvydím kolik vydrží.Chvástaly se že to jsou profíci.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18589

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
dydy napsal:
jo dík k sehnaní tedy je skoro vše asi do něj pujdu motor je 100%
jen se bojim vidlí ložisek v krku a nějakych drobností abych sehnal věci ješte jednou dík

100% motor není žádný :cheer: , futra a gufera vidlí a ložíska do krku řízení, to je problém asi jako píchlé kolo :)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 10 roků 1 měsíc zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18590

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Už jsem to psal,že vidle a ostatní tyhle pí....ny bych neřešil.To se dělá i na novějších motorkách.Hlavní je motor.
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 10 roků 1 měsíc zpět #18593

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Stano napsal:
Taky jsem si nechával opravit vačku i vahadla.A dělaly mi to TADY.Super ochota a domluva,po opravě vypadaly hezky,ale zatím mám na ně najeto 1000km.Motor výkon neztratil.Tak uvydím kolik vydrží.Chvástaly se že to jsou profíci.

Je možné, že se kvalita a technologie se zlepšily, už je to řádka let, co jsem tuto variantu repase dílů zavrhl, ono každá práce vypadá naoko pěkně, záleží kolik to vydrží. Třeba se nebojím dávat opravit vyvařením hliníkové hlavy aut i po destrukci ventilů do osvědčené firmy, po jejichž práci díl je opravdu jako nový...ale to sem nepatří ;)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 9 roků 10 měsíců zpět #19214

  • DAKAR82
  • Avatar uživatele DAKAR82
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • SUZUKI DR 800S BIG, r. v. 91
  • Příspěvky: 305
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 3
Dobrý den.
Čerstvě jsem se registroval a to prvotně z důvodu, že v průběhu této sezony bych rád pořídil BIGa 800. V rychlosti jsem pročetl na co si dát při koupi pozor, nejsem motorkář a už vůbec ne mechanik, ale servis bych zde, s lidmi v mém okolí nějak zvládal.
Mašiny (a hlavně cestovní endura) jsem ale vždycky láskyplně obhlížel a rozhodl jsem se, že už nastává ten čas, kdy si jej dopřeju. BIG mě zaujal okamžitě, od té doby, co pokukuju po možné koupi jsem proletěl všelijaké nabídky různých endur ale žádná mašina mě tak nechytla za srdce jako BIG.
Chtěl jsem vás jen poprosit, pokud by jste v dohledné době věděli o někom, kdo bude BIGa v solidním stavu prodávat, dejte mi prosím vědět. Rok výroby moc neřeším, ani nemůžu, můj strop totiž bude cca 40000,-Kč. Rozhodující bude technický stav.
Jsem rád, že tento fanklub BIGa existuje, určitě je tu dost uživatelů, kteří rádi poradí, pomůžou a to se mi líbí. Jet na BIGsraz je jeden z mých malých snů :)
Předem děkuji za jakékoliv doporučení a i případnou nabídku fyzické kontroly BIGa při možné, nadcházející koupi.
Díky Jakub
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 9 roků 10 měsíců zpět #19220

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Tož vitaj. Já mám taky biga krátce, od listopadu, a koupil jsem ho náhodou, všichni motorkáři mě odrazovali od jednoválce a já to jel přesto zkusit a po kilometru jsem už byl zamilovaný a koupil si ho, tak přeju hodně štěstí při koupi, za ty peníze už neco vybereš. Já měl taky 40 a koupil za 36 a dnes v tom mám i s výbavou přes 50. Stejně na něj nedám dopustit a neprodám a to tu jsou i vetší blázni.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 9 roků 10 měsíců zpět #19222

  • DAKAR82
  • Avatar uživatele DAKAR82
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • SUZUKI DR 800S BIG, r. v. 91
  • Příspěvky: 305
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 3
No já měl na elý den zapůjčený jednobuch Suzuki Savage LS 650 a nijak mně projev jednoválce nevadil, pravda, při vyšších točkách jsem už solidně cítil vibrace a určitě by na Savagi nešlo jet 110 hodinu. Nejsem al honič rychlosti a pokud BIG bude vibrovat rozumně při cca 100/110km/h, nemám problém :-)
Jinak díky za přivítání, no zatím není koho vítat, ještě ho nemám.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 9 roků 10 měsíců zpět #19223

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Někomu vibrace vadí a někomu ne.Ale co znám lidi co přesedlali z dvouválu na Biga,tak z něj jsou nadšeni.Osobně vibrace které samozřejmě jsou nevnímám.A co je důležité je to,že Big je co se týká sedla hodně pohodlný.Já v květnu najel po Evropě za 11 dní 4500km.a zadek mě fakt nebolel.
Jinak tě také vítám.
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 9 roků 10 měsíců zpět #19234

  • DAKAR82
  • Avatar uživatele DAKAR82
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • SUZUKI DR 800S BIG, r. v. 91
  • Příspěvky: 305
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 3
Díky :-)
Momentálně jednám s nějakým člověkem z Opavska, neznáte jej někdo a hlavně tu jeho mašinu? Představil se jako Libor Panáček..?
motorky.bazos.cz/inzerat/35542849/Suzuki-DR-800-Big.php
Poslední úprava: 9 roků 10 měsíců zpět od DAKAR82.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 9 roků 10 měsíců zpět #19235

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Podívat se na něj můžeš ale těch necelých 20 tis.km.na tacháku je blbost.Schválně se ho na to zeptej.
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.267 sekund