Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: koupě biga

koupě biga 5 roků 11 měsíců zpět #26141

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Takže koupils tak na sraze se uvydime
Poslední úprava: 5 roků 11 měsíců zpět od velitel.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 5 roků 11 měsíců zpět #26142

  • Owenc
  • Avatar uživatele Owenc
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Zatím ještě ne zítra se na něj jedu podívat ale mám to přes tři čtvrtě republiky tak kdyby jsme se domluvili tak chci být připravenej.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 5 roků 10 měsíců zpět #26144

  • Owenc
  • Avatar uživatele Owenc
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Tak Big už jr doma. Musim poděkovat Rudovi za tip, mam ho od Vaclava.Ještě jednou děkuju všem za pomoc a rady. Bohužel na sraz se ještě letos nedostanu v sobotu křtíme malou takže bohužel, ale budu se těšit na další akce.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 5 roků 10 měsíců zpět #26145

  • Ivo Zlin
  • Avatar uživatele Ivo Zlin
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Big LOVE
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Owenc gratulace!
Slunce v dusi a dusi v peri.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Owenc

koupě biga 5 roků 10 měsíců zpět #26146

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Blahopřeji. Tak přijeď v pátek. Máš to jen 100 km. :)
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Owenc

koupě biga 5 roků 10 měsíců zpět #26147

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Pátek většinou stojí za to v sobotu se jen paběrkuje aby se mohlo jet v neděli domů
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Owenc

koupě biga 5 roků 10 měsíců zpět #26148

  • Owenc
  • Avatar uživatele Owenc
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Všem děkuji,
bohužel v pátek se vracíme z dovolený a v sobotu jsou ty křtiny tak nevím jestli dostanu vycházku, no zkusím se přijet podívat aspoň na chvilku.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 4 roků 8 měsíců zpět #27056

  • milanek1968
  • Avatar uživatele milanek1968
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Dobrý den. Jsem tady nový a děkuju za přijetí. Chtěl bych se prosím zeptat na pár věcí ohledně koupě Biga. Mám nabídku koupit Biga rv.1988. Je to prodej přes Sbazar. V popisu inzerátu stoji toto-Prodávam svoje enduro Dr Biga, vlastním ho asi 5let, z toho sem nejezdil posledni cca. 2roky, během provozu byl servisovan, tak jak bylo zapotřebí, ventily, gufera, karburátor, atd., jinak klasický servis oleje, filtru apod... Momentálně má ještě STK na dva roky (prodloužení), akorát mu asi uskodilo jak dlouho stal v garáži, nechce blafnout, jen přes autobaterku... Servismenem jsem se nenarodil a v servisu, kde nemáte známý, tam necháte majlant, domácí mechanik stim nebude mít problém,. Tak jsem se rozhodl prodat, tak jak je, jinak je nově prestrikany, co se týče plastu, plechů apod., plus mám nějaké světlo navíc airbox... Vice po telefonu, cena není pevná...Dále mi napsal že je Big rozebraný,ale jen plasty a plechy.Najeto má kolem 80000km,to už je asi docela dost co? Mám do toho jít,má to cenu? Big se mi moc líbí,víte mám 51let,Jako mladej jsem měl Jawku 350,pak přišla svatba,stěhování,dítě a motorka šla z domu.Poslední 2roky pokukuji znova po motorce. Svezl jsem se na kamarádově Hondě cbr600,ale silnice a rychlost už není pro mě. Taky nejsem žádný mechanik a tímto bych se taky chtěl zeptat,zda tady není někdo z okolí Hodonína,Břeclavy nebo Vyškova kdo by mi byl ochotný se složením Biga pomoci a poradit. Samozřejmě to nechci zdarma,slivovice mám dost :) Budu Vám moc vděčný za každý názor a radu,zda do toho jít nebo ne.
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 4 roků 8 měsíců zpět #27057

  • milanek1968
  • Avatar uživatele milanek1968
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Další foto
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 4 roků 8 měsíců zpět #27058

  • milanek1968
  • Avatar uživatele milanek1968
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
A ještě jedno foto.Ještě jednou díky za případné reakce.
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 4 roků 8 měsíců zpět #27059

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Podle vzhledu se mi zdá, že ho měl kdysi "Primář"...Když chytne přes kabely, může být jen špatná aku nebo zarostlý karbce, když to stálo...Složení se neboj, zas tak složitého to není, pokud jsou všechny díly k tomu jak je na fotkách, do hodinky je to složený, nevím teda, co brání majiteli to složit a né to prodávat jako haldu šrotu... ;) Takto kupuješ zajíce v pytli, sic byl s tímto majitelem taky na nějakým srazu, ale kdo ví, jaký je současný stav motoru.Při koupi určitě nechat nastartovat, né-li ho projet i sedící na rámu s flaškou benzínu místo nádrží... :)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 4 roků 8 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 4 roků 8 měsíců zpět #27060

  • milanek1968
  • Avatar uživatele milanek1968
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
moc děkuju. Co ta cena,kolik by bylo reálných v případě že by byl motor ok? Nejraději bych byl pokud je tady někdo z okolí aby se tam zajel se mnou podívat. Co ten nájezd km,měl bych se toho bát? Díky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 4 roků 8 měsíců zpět #27061

  • Ivo Zlin
  • Avatar uživatele Ivo Zlin
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Big LOVE
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Ahoj Milane. Nechces si koupit radeji neco slozeneho a funkcniho? Mozna bys radeji jezdil jak vychytaval mouchy. Muzu tam k tobe zajed a pomoci Ti se slozenim. Jak dlouho bude fungovat motor, retezovka, tlumice, spojka, palivova soustava a spoustu jinych Ti fundovane nepovim.
Slunce v dusi a dusi v peri.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 4 roků 8 měsíců zpět #27062

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
Kilometry jsou kravina.... To je tak 180 tis.. Ake to neni důležité.. Důležité je stav srdíčka a okolních veci... Pokud to nenastartujes a neprojedes tak bych to nebral pokud nejsi mechanik kutil... Nezapomen ze BIG uz je stary stroj a málo který je v dobre kondici a vyleceni pak stoji nemale penize.... Raději bych koupil něco složeného a pojízdného co můžes poradne projet s ozkouset a může se rozhodnout zda jo nebo ne... Zalezi jaká je cena za tohodle... Možná když by chytl a neklepal motor bych ho za 15-20 vzal, zalezi jak to bude vypadat nazivo .. Teda aspoň já bych vzal něco co jezdí a je složené.. Záměru taky samo na finančních možnostech... Tak hodně zdaru
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

koupě biga 4 roků 8 měsíců zpět #27063

  • Láslo
  • Avatar uživatele Láslo
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Na moje ledviny nikdo nečeká
  • Příspěvky: 289
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 2
Je to ex-Primářův, nyní Pavlosův big. Poslední, kdo ho měl na větším servisu byl Vašek a od té doby to víceméně stojí. Třeba Vašek napíše víc.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.180 sekund