Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Proč zrovna jezdíme na Bigu?

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 15 roků 2 týdnů zpět #4507

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Jo,jo Karle moc pěkně napsané:) :) :)
Škoda že se výroba motorek a pravděpodobně i poptávka ubírá spíše k motorkám stylu:opraveno po pádu v garáži,protože na nových motorkách čučej různé chladiče el.zařízení,většina dnešních motorek mě připomíná špatně obrobený ingot.
Velká endura vlastně zcela vymizela,protože BMW a KTM to je jiná cenová skupina,tak že po Bigovi,Africe,Elefantu,Super Tenere.zbyla jen Yamaha XT Tenere.V-Strom a jemu podobní to přece nejsou Endura ani nevím kam to zařadit.:(
Škoda,že i tu KTM nedělají s obsahem 800ccm a výkonem kolem 60koní.Bohatě by to stačilo.Sto koní do terénu je pro normálního jezdce nevyužitelné,vono možná i na silnici toho málo kdo kdy užije.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 14 roků 11 měsíců zpět #5173

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
No ja som tiež pisal že prečo mam Biga,zatial spokojnosť.No chcem sa pridať k tym čo tu pisali že chceli "Afriku":side: ,ja som ju tiež chcel ale bola draha:( .No ak by som menil nahodou niekedy Biga,tak znova by to bala jedine Afrika posledny model alebo Varadero,pripadne V-Strom 1000:silly: .:) No zatial mam čo mam a nerad by som to menil,no ak ma raz sklame tak kto vie?:silly: :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 14 roků 11 měsíců zpět #5176

  • ladi
  • Avatar uživatele ladi
zdar bigaři, nemyslím, že je to tak jednoznačný, ale po kle 500, freewindu a vfr mi zbyla dr a zatraceně mě to nemrzí, bo cesty po silnici, sice ne 200, ale taky ok, sou v poho a hlavně, když zbyde čásek, je na místě procestovat i náký cestičky kol komína, viz. ¨
www.dr-650.com/index.php?option=com_kune...iew&id=9893&catid=12
takže nejsem žádnej offroad nášupák, ale chápu, že dr, jak big, bo 650 je spokojenost... čágos fšem
:woohoo:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 14 roků 11 měsíců zpět #5177

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Ja sa chcem ešte opraviť,strašne ma začali brať cestvne moto a len tak očkom pokukavam po tych už spomynanych FJR-čkach pripadne Honda Pan-european ale iba pozeram:unsure: .Mam to na mysli ak ma omrzi enduro,vtedy by som si vybral jednu z tychto dvoch krasavic.Na zahodenie neni ani Kawasaki 1400GTR ale to už je jedine tak na banku:side: :S ;) No a dufam že ma neudupete:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 14 roků 11 měsíců zpět #5186

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
black333: já tě teda určitě neudupu :cheer: mluvíš mi z duše, FJR jsem měl taky v hledáčku a nakonec už zůstala jen ona a Varaderko. Pak jsem se ale rozhodl pro hondici a ničeho nelituji :) Po čtyřválcové XJR je "Véčko" dobrá masáž :side: Dokonce v CMN vyšel i "srovnávací" test těchto strojů. Ale jen v obecné rovině motocyklů určených pro delší tratě, jinak jsou to dva světy :laugh:
Přílohy:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od Prema.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 14 roků 11 měsíců zpět #5222

  • von dave
  • Avatar uživatele von dave
já mám BIGa teprve velmi krátce, ale už několik let jsem po něm pokukoval. nedávno se mi trochu zbořil svět a potřeboval jsem udělat si v životě radost. takže motorka!

no a BIG...asi kvůli flegmatikovi, jak jsem se několik let na toho jeho BIGa díval, přirostla mi ta motorka k srdci. po mnoha letech se zas učím pomalu a opatrně jezdit, mám asi 55kg, takře se celkem nadřu, když ho mám vystrčit z garáže, ale pak to stojí za to. jsem úplně nadšenej a otevřel se mi novej svět svobody, kdy jedu a netrápí mne žádné starosti ani stresy...přiznám se, že z části i díky tomu, že pár z vás znám osobně a jste mi sympatický, zvolil jsem zrovna tohle řešení :-).

takže díky :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 14 roků 11 měsíců zpět #5319

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Těžká odpověď na tudle otázku...
Po předchozím zklamání s BMW jsem chtěl pouze a pouze Japonce no a zrovna se ukázal jeden velkej na netu,kterej měl velkou výbavu a majitel se nestyděl za kilometry,tak jsem si ho dovezl domů a nelituju...
Navíc v našem městě a okolí jich pár jezdí,takže bylo třeba,aby se Bigácká rodina rozrostla.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 14 roků 11 měsíců zpět #5321

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Ahoj pekne čítanie. Aj ja už som mal viac moto ale big to je moje miminko.
A prečo?
No preto, že kde iný končia big iba začína. B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 14 roků 3 měsíců zpět #7047

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
DEDEK DR800-mna by zaujmalo prečo ťa Bawo sklamalo a aky model si mal,len na upresnenie.Dik;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 13 roků 11 měsíců zpět #8294

  • Havran
  • Avatar uživatele Havran
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 32
  • Karma: 1
Myslím,že většina z nás je na tom stejně,láska na první pohled.Mě biga půjčil kámoš na týden.Poprvé jsem řídil velkou,silnou motorku a byl jsem nadšený.Pohodlný,ovladatelný a hlavně nezáludný stroj.Líbí se mi naháče,vzhled,výkon atd.Ale po tom týdnu s bigem to bylo jasné.Chodil jsem na stránky a jen se po přečtení různých diskuzí utvrzoval v tom že chci biga a nic než biga.Až nadešel památný den a já si jel pro toho svýho.Na netu jsem čuměl už pár dnů na jeden obrázek a najednou to bylo tady.Stál jsem v bazaru plném motorek a dost se divil proč tolik lidí bloumá po obchodě když big stojí přece jinde:).Já viděl jenom jeho.Byl jsem jako v transu.Samo že jsem četl jak kupovat motorku a nač si dát pozor,ale ve chvíli kdy mi to týpek nahodil jsem zapoměl jak se jmenuju:S.Už mě ani moc nezajímal vin a ostatní důležité blbosti.V té chvíli to ztratilo smysl. Domů jsem přijel po ose v noci a ještě víc se utvrdil v tom,že je to ona.Tenhle pocit radosti a spokojenosti mám pořád a rozhodně to nebudu měnit.Taky nemůžu nezmínit super partičku okolo:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 11 roků 2 měsíců zpět #16426

  • Georgiss
  • Avatar uživatele Georgiss
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 28
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
v roce 01 sem si koupil sr 42-800, jezdil sem dva roky a potkalo se mne to /praskl napinak rozvodaku a kleply se ventily s pistem/ tak sem koupil motor sr 41 - 750-luxusni a spokojene sem jezdil dalsich pet roku, mnoho km, ale i tenhle motor se potkal diky napinaku, pravda uz dost hulil, tak sem koupil motor sr 43, rv 92, a ten tam mam dodnes, najeto mnoho km, rozvody s vyvazovakem, ventilama, pistem,loziska, atd. sem delal loni, dnes 2.2.13 sem to nahodil a kdyz sem slysel ten zvuk jednovalu /ac mam doma ted uz dost jinejch masin-zhlid sem se v ss a taky mx a trialu / tak bigous zustava doma, asi fakt nafurt... neco na tom bude
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 11 roků 2 měsíců zpět #16427

  • michal
  • Avatar uživatele michal
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Ahoj,
Mám dotaz. Včera my kluci řekli o této motorce (suzuki dr 700 big rv: 94-96). V životě jsem ji neviděl a nikdy o ní neslyšel. Řikali že by pro mě byla dobrá, měřim cca 185 cm a važim 110kg. Proto se ptám vás znalců, jestli by se pro mě tato motorka hodila?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 11 roků 2 měsíců zpět #16428

  • Šlerin
  • Avatar uživatele Šlerin
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • BIG-srdeční záležitost
  • Příspěvky: 361
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 159
Ahoj já mám taky skoro tvoje rozměry a hodí se ke mě jako ke každému tady a jsou tu i větší borci a jsou spokojeni.Jde o to jestli chceš zrovna Biga.PA
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 11 roků 2 měsíců zpět #16429

  • michal
  • Avatar uživatele michal
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Parada B)
No jeste par otazek co vše ta motorka zvladne?
Zvladne nějaký delší cesty na raz? A pri jaky prumerný rychlosti?
A když vemu spolujezce, tak bude mit taky trochu pohodli?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč zrovna jezdíme na Bigu? 11 roků 2 měsíců zpět #16430

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Kolik zvládneš Ty, zvládne i Big, cestovní rychlost 110-130 km/h, záleží i na převodu, spolujezdkyně si prý nestěžují. Není vhodný na dálnice...radši s s ním orám po okrskách a hlavně mimo silnice se mu daří, je to traktor, když si zvykneš včas řadit, je to dobrý stroj;) .
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 11 roků 2 měsíců zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.507 sekund