Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: DR 750 pro slečnu?

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4872

  • Hiff
  • Avatar uživatele Hiff
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 78
  • Karma: 4
Jo Geku Péťa fakt existuje. :P Ale ne na Bigu, už má zase jen GSXR600. Biga měla a nebyl problém ani tak ve zvládnutí stroje (ona není malá a vychrtlá) ale v technickým stavu. 15 tisíc na GO by asi bylo málo. :ohmy:
Ale fakt to Lucii nemůžu doporučit bylo by to jenom trápení, jakýkoliv offroad s touhle nížkou a výškou motorky by skončil neustálým válením. A o manipulaci na místě ani nemluvím. Myslím si z vlastní zkušenosti, že minimum pro slušný zvládnutí Biga na místě je 75kg. Letos mám k 80ti a už se u toho ani moc nepotim. :side: Být Lucíí tak si nechám GS a na nějaký malý kolo prdim, protože pokud nelítá v terénu jak smyslů zbavená tak jí to omezovat nebude. ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4881

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
S KTM domů nesmim, to bych letěla hned za ní :side: Dnes se snad svezu na velkém Bigovi, tak dám vědět. U GSa mě štve i to těžiště nízko, že si ho člověk prostě tak nepovodí. Na dovolenou mám dva čtyřicetilitrové duralové kufry, lodní vak a asi povezeme i sadu pneu. S takhle zatíženou motorkou to bude porod i tak. Mé obavy z 19ky kola nejsou neopodstatnělé, jízda v bahnité koleji jde s malým tlustým balonem fakt blbě. Letos už se toho v terénu právě tolik nebojim, páč poctivě trénuju enduro na trati s Pragou a stačilo mi pak přesednout na BMW a projet kus šotoliny a už jsem byla rozladěná. Nevím si taky rady s vidlicema, když je tam viskozita doporučená výrobcem, jde to snadno na dorazy a je to jako žvejkačka, když jsme tam dali tužší olej, nedalo se s tím jet jinde než na silnici. S BMW jsem jinak celkem spokojená, pokud člověk zrovna nedělá servis a nezjišťuje, co všechno je na téhle motorce tak přitrouble udělaný, jen aby se ušetřil Pfenig. Minulý rok jsem na něm najela přes 20 tisíc bez problému a s nízkou spotřebou. Rusko s ním asi projedu taky, když se dá celej svět projet na R1, ale myslím si, že si tu motorku tolik neužiju. Celej problém začal v momentě, kdy jsem se, sic jako spolujezdec, svezla na Bigovi a zjistila jsem, že ta motoka nemá takové vibrace, jede jak po másle a zatáčky s nerovnostma ji nerozhodí. Že je to úplně jiná liga. Udělalo se mi blbě z toho, že v současné době už nikdo nic takovýho nevyrábí. Že doba poctivých motorek je dávno pryč a kdyby to šlo, budou se vyrábět i plastové ojnice a písty. Mám splín z nových inteligentních motorek, kterým při sebemenší závadě svítí kontrolka návštěvy autorizovaného servisu. Snad se nám podaří zavítat na ten váš sraz. Ale to už bude bezpředmětný, páč zhruba tou dobou chceme jet. Ono jde stejně spíš o to, abych v sobě racionálně zlomila touhu po téhle skvělé motorce. Halt jsem křehké stvoření a to už nezměním, některé slasti si musím odpustit :silly:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4884

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
No to je hezký popis a taky něco o tobě.
Co třeba BMW 800 ja zmiňoval Vašek ?? Na našich stránkách se taky dost probíralo.
BMW F 800 nebo taky tady ;)
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4887

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
800 GS je moc peknej strojek. Jen kdyby nestal 300 tisic.:dry: Pockam si, az bude nejakej ojetej a pak si ho mozna poridim.;)

Je lehci nez BIG, ovladatelnejsi nez BIG, technicky je nekde jinde a vubec tak nejak bych ho bral jako alternativu za BIGa "kdyby nahodou".:)
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4889

  • Hiff
  • Avatar uživatele Hiff
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 78
  • Karma: 4
Jo to BMW uplně přesně odpovídá popisu přetechnizované superinteligentní motorky. Radek GAS (exMotorájec) tlačil 1200 GS v plný bagáži v Pyrenejích kopcema 15km k nejbližšímu autorizovanému dealerovi. Jarda Šíma netlačil, protože dostal od Autecu plnej kufr "vhodných náhradních dílů"!!! :side: Oběma přestal komunikovat imobilizér s klíčkem. :P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4890

  • Hiff
  • Avatar uživatele Hiff
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 78
  • Karma: 4
Asi ti pomůže jediné. Vem Biga a jeď se projet nekam na polňačku. ;) A hlavně né sama.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4893

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
S jeřábem,nezapomeň špalky pod podpěry.:side: :side:
Holka s takovejhlema zkušenostma co tu nemá 90%uživatelů a čtenářů těchto stránek si asi z nás utahuje.
19"kolo není pokud nejezdíš Trial nebo jinej extrém,žádný problém.
Když jak píšeš to v terénu umíš,protože vodit Pragu byť 250-ku není taky žádná procházka růžovým sadem.:P Tak se divím tvým obavám.
Malýho Stroma bys musela vodit s prstem v nose.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4895

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Houby umím. Učím se. A ten postoj k motorkám se ve mě taky formuje díky lidem, kterýma se obklopuju. Pokud bych je neznala, pravděpodobně bych se v této době ukájela nad novým modelem Hayabusy a na záda si nechala vytetovat draka :cheer: Naštěstí jsem byla obrácena na pravou víru a přestala jsem plakat, když Rossi nevyhrál závod... 800 GS bych nechtěla, jezdila jsem na něm v Garmichi a popravdě řečeno jeho výkon v terénu je spíš na škodu, alespoň pod mým vedením. I na silnici na mě působí příliš zbrkle, nedovedu dost dobře kontrolovat dávkování plynu. Navíc od Šímy mám ty samé informace o neustálém problému s EWS, ale to je bolavá pata všech velkých GS. Vzhledově je to hezká motorka, ale z BMW už nemá společného skoro nic. A tak mě napadá, že bychy pomyslela na starý dvouventil? :blush:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4896

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
19 kolo měla SUZUKI TS50 co na ní můj kluk začínal,rozhodnutí zůstane
stejně jen na tobě,chce se to projet v terénu a uvidíš jak ti bude vyhovovat
klukovi bude sice teprve 14 ale BIGA ovládá v terénu bez větších problémů
tak poznáš až ho osedláš :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4903

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Milá Lucie. Co si se to odvážila tady napsat? Chtít jezdit na Bigu? Na motorce, kterou zvládnou bez problémů jen chlapi nad 120 KG? Co bych pak vypravoval kamarádům? Že mám motorku, na který jezděj 50 kilový tintítka?! To mi nesmíš udělat:silly: :silly: :silly: :silly: !

Hele Lucko. Kačka je z Rychnova, od tebe kousek, tak se zeptej jí. Držím palce.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4923

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Asi se mi přihodila láska.... :blush: Dr-650 RSE
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od Gek. Důvod: úprava odkazu
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4928

  • ladi
  • Avatar uživatele ladi
souhlasím s názorem někde vejš - freewind, sám sem ho koštnul a super - daleko lehčí, nižší posez, zkousne nejen polňačku ...

prochazcata.blog.cz/0808/muj-freewind-suzuki-xf-650

když se povede barva je i hooooooodně elegantní
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4929

  • ladi
  • Avatar uživatele ladi
jináč proti 650 rse nic ... moje aktuální posunovadlo

prochazcata.blog.cz/0808/moje-deerko-suzuki-dr-650-rse
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4933

  • Hiff
  • Avatar uživatele Hiff
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 78
  • Karma: 4
Jo to je správná volba. :) A hlavně správnej stav! :blink:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DR 750 pro slečnu? 14 roků 11 měsíců zpět #4938

  • Lucie
  • Avatar uživatele Lucie
Odpověděla jsdm na inzerát. Chlapík z Dojčlandu se ozval, zkusím ho stáhnout o nějaký ten peníz. Bože....je nádherná.......... sedím u kompu celý den...z téhle motorky musí zvlhnout každej! Sakra! Heeeeeeeeeee........beeeeeeeeeee........Lucijéééééééééééé ji chcéééééééééé..............
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.232 sekund