Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil.

Odp.:Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 14 roků 2 měsíců zpět #7199

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja som sa dnes rozlučil z mojim krasnym Bigom:ohmy: .Predal som ho dalej.Majitelovi som doporučil nech sa tu zaregistruje a ak by niečo potreboval nech sa na Vas obrati o rady;) .PAUL(kupec),vyzera ako dobry novy majitel mojej motorky,tak dufam že s nou bude spokojny,aspon tak ako ja.Aj ked verim,ked je teraz po oprave že nebude potrebovať minimalne dva roky žiadne nutne rady:unsure: .Neviem,no uvedomil som si všetko až ked som moto videl odchadzať na voziku.Takže mu prajem nech jazdi bez poruchy a vela šťastnych kilometrov:) :kiss: .Hovori to asi každy ale ja skutočne poviem jedno "BUDE MI CHYBAT":dry: .
No a ku čomu som prinuchal?Chcem Bawo r 1150 GSA:P .Ak by nahodou to nevyšlo,tak Varana po roku vyroby 03:blush: .
Chlapi dakujem každemu kto sa mi tu snažil pomôcť a poradiť.Dakujem;) :woohoo: :) .
ALDY-tebe dakujem za opravu ktoru si na mojom (byvalom) Bigovi urobil.Dakujem aj za to,ked si vydržal z telefonatmi,ktorymi som ťa minuly rok cez leto bombardoval:blush: ;) .No zachoval si sa ako spravny chlap:) ;) .Diky.Majte sa tu krasne,občas Vas to pozrem:woohoo: B) :) ;) .
Ste super "RODINA":)
Poslední úprava: 14 roků 2 měsíců zpět od black333.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 14 roků 2 měsíců zpět #7200

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Tak se měj hezky a hodně šťastných kilásků.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 14 roků 2 měsíců zpět #7201

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Nu co dodat, tak hodně štěstí s vrtulí.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 14 roků 2 měsíců zpět #7217

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Nechci zakládat nové téma, tak snad to tady nebude vadit. Určitě znáte ten pocit "co je asi s mojí bejvalou motkou a jak se jí daří" , takže by mě vážně zajímalo, jestli je zde na stránkách současný majitel "mého" Biga.

xlv.rajce.idnes.cz/DR_-_BIG/
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 14 roků 2 měsíců zpět #7218

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
prema: a to si prodal takovou nádheru???
tak to ti muselo rvát srdce;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 14 roků 2 měsíců zpět #7220

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Skoky: díky :blush: nevypadal takhle když jsem ho koupil, jak už jsem psal, nejsem tak bohatej a nemám ani takovou garáž, abych si je mohl nechat všechny doma.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Poslední úprava: 14 roků 2 měsíců zpět od Prema.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 13 roků 11 měsíců zpět #8293

  • Havran
  • Avatar uživatele Havran
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 32
  • Karma: 1
Big je moje 1.big motka,nepočítám-li kozí dech,fichtl,250... Letos Ho budu mít čtvrtou sezónu a zřejmě i hodně dalších.Když jsem uvažoval o jiných motorkách,vždy jsem došel k tomu,že big je nej!Na rezervu přepínám po ujetých 400 km,olej je třeba dolít občas trochu,dojedu kam chci cestou-necestou:lol:,a výkon je na super svezení dostačující.Cestování je pohodlné a dá se vydržet dlouho v sedle.Jediné co mě trošku s..e je,že se za jízdy nedá kouřit.Na druhou stranu,takové cigárko na vyhlídce někde cestou taky není špatné:angry:.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21224

  • holy
  • Avatar uživatele holy
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
Ahoj. Taky se svěřím. Nejdříve však chci poděkovat, že tyto stránky, Big stránky jsou a že je udržujete. Super.
Před 4mi lety jsem si koupil Bigouše 97. Někdo z Jablonecka si ho dovezl z De a pak ho dal do bazaru. Byl jsem nadšenej, po dvaceti letech zase na motorce. Netrvalo dlouho a začal jsem vymýšlet blbosti a nakonec jsem ho nabídl na motorkářích. Pak teprve jsem dotáhl řetízek vyvažováku abych zjistil, že mám úplně jinou motorku. Namoudřil jsem se pochopitelně na těchto stránkách.
No ozval se mi borec, jestli si to nevyměníme a já že jo. Sešli jsme se na půl cesty a po výměně strojů jsem se vrátil s banditem 1200. Po dvou letech ježdění na banditu jsem dostal nápad, že bychom provedli znovu výměnu. S borcem si občas píšeme. No a světe div se, můj původní Bigouš je zase zpět doma. Jsem rád.
Jestli mě nevyženete, tak bych se přijel podívat do Liberce, mám to kousek.
Mějte se fajn. Honza.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21226

dobře ty, mnoho šťastných km
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21227

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
holy napsal:
Ahoj. Taky se svěřím. Nejdříve však chci poděkovat, že tyto stránky, Big stránky jsou a že je udržujete. Super.
Před 4mi lety jsem si koupil Bigouše 97. Někdo z Jablonecka si ho dovezl z De a pak ho dal do bazaru. Byl jsem nadšenej, po dvaceti letech zase na motorce. Netrvalo dlouho a začal jsem vymýšlet blbosti a nakonec jsem ho nabídl na motorkářích. Pak teprve jsem dotáhl řetízek vyvažováku abych zjistil, že mám úplně jinou motorku. Namoudřil jsem se pochopitelně na těchto stránkách.
No ozval se mi borec, jestli si to nevyměníme a já že jo. Sešli jsme se na půl cesty a po výměně strojů jsem se vrátil s banditem 1200. Po dvou letech ježdění na banditu jsem dostal nápad, že bychom provedli znovu výměnu. S borcem si občas píšeme. No a světe div se, můj původní Bigouš je zase zpět doma. Jsem rád.
Jestli mě nevyženete, tak bych se přijel podívat do Liberce, mám to kousek.
Mějte se fajn. Honza.
Ty jsi docela klikař :laugh: ale jinak super a v Liberci tě rádi uvidíme ;)
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Poslední úprava: 9 roků 2 měsíců zpět od Jardas.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21228

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Určitě jseš vítaným na kterékoliv akci,natož na Big sraze.Navíc jsi jěště místní.Tak se těším až se potkáme,uvidíš že setkání na živo je ještě lepší než na stránkách. :) :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21233

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Copak setkání :) ale někteří na živo jsou k nezapomění ;) :P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21234

  • DAKAR82
  • Avatar uživatele DAKAR82
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • SUZUKI DR 800S BIG, r. v. 91
  • Příspěvky: 305
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 3
O kom je řeč veliteli? :)
Jinak holy, pěkný příběh a podle mě dobré rozhodnutí :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21235

  • pohlava
  • Avatar uživatele pohlava
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Sapere aude
  • Příspěvky: 447
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 58
co bych za to dal, kdyby se mi vrátila moje dvanáctka.... kor výměnou za biga....
jak já byl blbej :(

co tě vedlo k týhle zpátečce? :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Proč jsem od Bigu odešel nebo proč jsem se vrátil. 9 roků 2 měsíců zpět #21238

  • holy
  • Avatar uživatele holy
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 2
  • Karma: 0
co mě vedlo ke "zpátečce"? To by bylo na dluho. Na banditu to bylo dobré když se jelo rovně a rychle. Ve 200 se ale začal vlnit, mohl to vyřešit tlumič řízení ale stejně se vlnil v zatáčkách. V terénu jsem ho nezkoušel:)
Big mě postě víc baví, je hodně pohodlný na moje bolavá kolena a taky mě baví si ho trochu přestavět. Už slyším ty řeči. No jo no, ale dělám to tak, že to bude možné vrátit. Je to pro mě hlavně jako hračka :) čus. H
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.722 sekund