Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: proc me motor zhasina?

proc me motor zhasina? 13 roků 10 měsíců zpět #8371

  • usama
  • Avatar uživatele usama
ahoj kamaradi vlastnim milacka cca9 let a od zacatku jsem mel problem s chodem motoru na volnobeh.smes a otacky jsou nastavene podle vyrobce,a i kdyz je motor ohratej tak obcas chcipne.jinak startuje ok v zime se mu teda moc nechce ale to je zrejme normal:S nemate nekdo zkusenost s timto problemem,jinak zdravim aldiho tenkrat pred lety jsem byl u tebe pro vacku:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:proc me motor zhasina? 13 roků 10 měsíců zpět #8374

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Nie je to normal. 9 rokov je to stále rovnaké? Popíš toho viac. Kedy si čistil a nastavoval karburátory, koľko má najazdené, sviečky, atď.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:proc me motor zhasina? 13 roků 10 měsíců zpět #8375

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
Na levým vzdušníku ze spoda na karburátoru přidávej po púl otáčkách a zkoušej až to bude ok
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:proc me motor zhasina? 13 roků 10 měsíců zpět #8376

  • usama
  • Avatar uživatele usama
no kluci motorka ma najeto 22tis. svicky jsou skoro new je teda pravda ze karbur.byl rozebrany do sroubku.filtr sani je taky new,no kdyz jsem zkousel ten doraz.sroub volnobehu tak je to ok ale uz zase nemam tovarni volnobeh:dry: jeste teda detail vyfuk je laser produro.pak me teda napadlo jeste zkusit u nekoho sladit klapky prez podtlak,co myslite? zatim dika usa pce:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:proc me motor zhasina? 13 roků 10 měsíců zpět #8404

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
pochopil jsem že máš problém s tím že motor normálně běhá,a jednou za čas nepředvídatelně chcípne z volnoběhu,jestli jo tak nevymejšlej a udělej co jsem ti napsal,ničím jiným to není
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.197 sekund