Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: reklamace pneu MITAS

reklamace pneu MITAS 13 roků 8 hodin zpět #11575

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
:huh: reklamoval někdo s Vás pneu MITAS 07 letošní guma se mi strácí přímo před očima:ohmy: :ohmy: :ohmy: po 1600 km jeví známky opotřebení 50 % nechci radý že jsem vůl že jsem koupil mitas ale co napsat do reklamace jestly už někdo reklamoval novou smněs je podstatnš mněkčí jak ta minulá DÍKY;) ;) ;)
Poslední úprava: 12 roků 5 měsíců zpět od Gek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 13 roků 6 hodin zpět #11576

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Jestli je jen sjetá,tak to asi nevyreklamuješ.Mě popraskala ve vzorku,a taky mi to neuznali.Mám na ní odjeto asi 4000km,vydrží snad ještě Krušky a pude dolů.Jak jsem někde už psal:Mitasky maj jednu velkou výhodu a to že je musíš pořád měnit,takže jezdíš furt po novejch.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 13 roků 3 hodin zpět #11578

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Já jsem vyreklamoval E08 třikrát. Guma praskala ve vzorku. Vše mi vyreklamovali. Rozhodně napiš do Mitasu dopis a vše popiš. Uvidíš.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 13 roků 1 hodina zpět #11579

  • Resco
  • Avatar uživatele Resco
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • .
  • Příspěvky: 24
  • Karma: 10
velitel napsal:
:huh: reklamoval někdo s Vás pneu MITAS 07 letošní guma se mi strácí přímo před očima:ohmy: :ohmy: :ohmy: po 1600 km jeví známky opotřebení 50 % nechci radý že jsem vůl že jsem koupil mitas ale co napsat do reklamace jestly už někdo reklamoval novou smněs je podstatnš mněkčí jak ta minulá DÍKY;) ;) ;)

Nejdřív chci všechny pozdravit,protože jsem tu nový,ale hned hodím něco k tématu.
Na Stromíkovi jsem měl E 10.A po 500 km mi začaly odpadávat špunty.Objednával jsem ji u kamaráda v obchodě,gumu jsem sundal,šel jí ukázat a za týden jsem měl novou.Reklamace bez problémů...
Jinak na Bigoušovi jezdím taky Mitasky a spokojenost.Asi mám zatím štěstí...
Když nejde o život,jde o houno.....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 13 roků 1 hodina zpět #11580

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
V nějakém tématu už jsem to tady psal. Takže ve zkratce. Před loňskou Moldávií E10 a po návratu, necelých 5 tis km zadek sjetej a celou cestu strašný kroucení celý mašiny a jízda běs.


Moje zkušenost z reklamace z pohledu zákazníka:

Zadek NEUZNANEJ z důvodu ojetí :side:
Předek UZNANEJ ZVÝŠENÁ HÁZIVOST a částečné vrácení peněz.

Vysvětlení žádné a jakýkoliv protokol jsem z nich ještě nedostal. Podotýkám, že pracuji deset let ve firmě provozující PNEUSERVIS a stejně mi k tomu krom reklamních keců nikdo neřekne, jestli jsem měl jen smůlu na kus nebo byla špatná určitá série, nebo je ta guma celá na h... Takže za mě souhlas se Sabajem, na velkou moto Mitas ne.


K Velitelově otázce z pohledu prodejce pneu:

Klasická odpověď na rychlé opotřebení dezénu zní, že žádný výrobce bohužel negarantuje kilometrový proběh a záleží na typu stroje, druhu použití a jízdním stylu jednotlivého zákazníka.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 12 roků 11 měsíců zpět #11785

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
takže reklamace neuznána nemuže být uznána na opotřebení pneu nejsou známmy podmínky provozu atd prostě právnické odpovědi ani jsem nečekal že to jinak dopadne ještě krušky a guma je v háji cirka 3500 km ted už vypadá že objela celou repobliku nic na plat skusíme jinou značku nebo si dám pozor na kvalitu vypadá to že je s té sady měkčích :dry: :dry: :dry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 12 roků 11 měsíců zpět #11786

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
ja na Bigoj jezdil mitas porad..co jsem se dival tak jsi mel proste tu nepovedenou mekkou várku..lidove řečeno. smula..ale jinak na biga mitas dobry cena vykon/pomer :) (teda az na tu tvoji :silly: )
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 12 roků 10 měsíců zpět #11936

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Ja jezdim Mitasy od zacatku. Nejdriv 08, ktery praskly napric pres spunty, tak mi Mitas poslal novou sadu. Potom 09, ty jsem ojezdil bez nejakych zavad (Ukrajina atd.) a ted mam uz pres dva roky 07. Nevidim zadny duvod menit za gumy cca 2-3x drazsi - o tom uz tu diskuze probehla, ano jsou lepsi, ale me Mitasy staci, zase takovej strelec nejsem. Na BIGa mi to prijde jako velice vyhodna guma.:)
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 12 roků 10 měsíců zpět #11945

  • velitel
  • Avatar uživatele velitel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Srdcem stále Bigař
  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 155
Takže koupena druhá 140 a uvidíme co vydrží bude lepší není tam ten středový pásek
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 12 roků 10 měsíců zpět #11973

  • marlin
  • Avatar uživatele marlin
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 19
  • Karma: 0
Ahoj..te...mel jsem na tom Dunlop trailmax,je to super na silnici,a suchou zpalenou travu od slunicka,jinak rano vjet na louku,kde je jen rosa,...drama,to samy po desti,kdekoliv,..takze jen asfalt...cca..3000 km ale na suchu na teplym asfaltu po zahrani muzes delat co chces....
ted jsem prezul na Michelin T63,..sice hucej jak svina,ale jsou jako-by.prijemnejsi pod prdeli,nedostavas tolik odrazu od spodku,mam je tyden,..asi 300km,jel je jen na suchu,zatim,drzi super a v zatacce jsou citelny,nezvejkaj se jen cejtis,jako by se Ti to zadni kolo jako odtahovalo
nevim jak posat,...proste neodskakuje,nerve se pryc,jen Ti mekkce odsedava...Tourance super drzej furt,ale rozdil je v tom,ze tahle je citelnejsi,...no to by stacilo,..jen napsal jak to vidim ja a jak co zkousel.....:side:
zdravim vsechny:woohoo:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 12 roků 10 měsíců zpět #11980

  • Makak
  • Avatar uživatele Makak
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 70
  • Karma: 9
Mám už třetí sadu E-08, praskají mi vždycky a nikdy s tím nebyl žádnej problém. Jsou to skvělé gumy v poměru cena - výkon, někteří baworáčníci se špuntama by asi koukali, co se na nich všechno dá jet...pokud není bahno, tak jsou použitelný i na písku a v běžným terénu, se kterým se člověk setká. Mitasky praskaj snad všem, neřešila bych to.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:reklamace pneu 12 roků 10 měsíců zpět #11981

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Souhlas s Makakem, Mitasky už bych taky neřešil :side:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.564 sekund