Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Sada ložisek přepákování 800 vs 650

Sada ložisek přepákování 800 vs 650 5 roků 1 měsíc zpět #26779

  • Nico
  • Avatar uživatele Nico
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 0
Ahoj, nevíte náhodou, jestli je stejná sada ložisek a čepů přepákování pro DR800 a DR650? Případně kde koupit? Díky!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sada ložisek přepákování 800 vs 650 5 roků 1 měsíc zpět #26780

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Náhodou to nevím, stačilo se podívat na Partsdepot, sada jehlových ložisek u Biga je shodná s DR 650 S (91-93), rozměry ložisek 20x27x23,5 mm, objednací číslo 09263-20071.. pokud myslíš i rozpěrné trubky-futra, ta jsou taky shodné, čísla 09180-14013 a 09180-14015... Šrouby taky shodné. www.partsdepot.cz/originalni-dily/motork...50S+1990-1991/10941/
asi bych takové nekřesťanské prachy za to nedal, rozměry asi nebude možno sehnat v náhradě, až mi ložiska doslouží, předělám to na bronzová futra a mazničky jako u krosky.. Důležité je to furt mazat a před mazáním důkladně propláchnout, dělám to každý rok, motorky dost často umažeme... :laugh:

ještě jesli jsme si rozuměli, že nesháníš ložiska kyvné vidlice, tyto třeba www.wemoto.cz/bikes/suzuki/dr_800_sm_sn_...ing_kit_alternative/
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 5 roků 1 měsíc zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Nico

Sada ložisek přepákování 800 vs 650 5 roků 1 měsíc zpět #26782

  • Nico
  • Avatar uživatele Nico
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 12
  • Karma: 0
Díky moc za odpověď. A co kloubové ložisko na spodním konci tlumiče? Bude shodné DR800 a DR650? Podle PartsDepot to tak vypadá, ale na wemoto je na DR800 za dvojnásobnou cenu než pro DR650... ???
U Hesslera je také v něčem rozdíl mezi DR800 a DR650.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Sada ložisek přepákování 800 vs 650 5 roků 1 měsíc zpět #26783

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
Myslíš toto? www.wemoto.cz/bikes/suzuki/dr_800_sm_sn_...shock_lower_bearing/
rozměry neznám, tam bude možná jen rozdíl ve vnějším průměru, to nevím...i to by se dalo nahradit gumokovovým ložiskem-silenblokem, jako mají tlumiče běžně... jen najít vnitřní průměr pro šroub, vnějsí by se dal přizpůsobit nalisovanou vložkou.Jako dát litr za takovej bazmek, to bych se taky kroutil... :cheer:

schválně jsem se podíval na uložení tlumiče, co se mi válí v garáži, je to z SR 42 a má tam normální gumokovové ložisko, jak měly třeba Jawy, eshop.jawac.cz/cs/zadni-tlumice/26-silenblok-zadni.html ovšem musíš najít rozměr... bych tam udělal futro ze silonu a vložil rozpěrnou trubičku, aby se protáčela a několik let by to taky vydrželo... ;)
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Poslední úprava: 5 roků 1 měsíc zpět od Tombus.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.172 sekund