Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Zvladli ste defekt?

Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6059

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
No,hovori sa zlate česke ručičky;) ,tak by som poprosil tych skusenych,ako to riešili niekde mimo civilizacie ked dostali defekt?Mam na mysli či na zadne či na predne.Ja osobne nosim naradie vo vybave aj ine okrem toho čo mam original na Biga,mam tam samozrejme aj jawacke monterpaki,no a nosim spray určeny na duše,inač čkoda že su tam neni bezdušovky:( .Lenže mna by ešte zaujmalo,ako to riešia hlavne ty,ktory su bez hlavneho stojana.Zatial.Objenavku u Aldyho už mam:side: .Hladal som tu take tema ale nenašiel som nič.Tak skuste dať nejake tipi a triki.Dakujem;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6060

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Ve fotogalerii je několik typů jak si poradit bez stojanu. Primář s Kačkou májí vyrobené udělátko a např. Vorel to řeší pomocnou tyčkou. Nápadů je dost. Ale stojan je stojan.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6061

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Nebo obratit na tank ruksak a top kufr.....:side: :side:
Jde to i bez stojanů..,špatně ale jde.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6063

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Vidis Vasku, to jsem jeste nezkusil. Vzdycky jsem to delal s kolama dole. Obracene to bude asi pohodlnejsi.:side: :side: :side:

Mam stojan, pomocny tycky neresim. Ale treba Primarovo udelatko je docela vychytany.
Naradi vozim taky sebou v servisni krabicce. Ted v ni mam dokonce i golu.:)
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6064

  • medved
  • Avatar uživatele medved
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 33
  • Karma: 2
vozim dve krasne male montpaky a lepeni. Stojan nemam, kdyz jsem delal zadni kolo na benzince (kam jsem Biga dotlacil cca 1km do kopce :cheer: ) podeprel jsem zadni vidlici vhodnym klackem. Predni kolo vyndavam tak, ze podepru Biga vpredu pod motorem. Na nafukovani jsem vozil v batuzku minikompresurek "Baumax". po te, co se posral, vozim teleskopickou cyklopumpicku. Ale jeste jsem ji nemusel pouzit.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6067

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Som rad že ste sa zapojili do diskusie a myslim si že viacerim by to pomohlo;) :) .No ja som teraz čital jednu temu na www.motoride.sk som tam aj jej členom,no a dočital som sa že vznikol nejaky novy sistem nahrady na miesto duši NUETECH TUBLISS,nejaky novy sistem pred lepšou ochranou pred defektom.Ono riešili sme na tom forume veci ohlade defektov,no väčšia časť ma aj tak bez dušaki.Ak aj mam bezdušovku,a dostanem defekt,su lepšie lepiace sistemi na bezdušovku ako na dušovku.Preto ma zaujmalo ako to riešia aj ty ktory nemaju hlavny stojan,čo ja v blizkej buducnosti dufam rychlo zmenim,no a predsa,podopierať niekde len tak nejakych 215kil,to tiež neni sranda!!!Ako som pisal nosim slušnu vybavičku,aj spray no ešte si chcem dať urobiť zasuvku 12V,no a teraz mam na ruke špecialnu malu pumpičku,ktora nezabera miesto.No a dalšia vec je aj ta že či neni lepšie porozmyšlať aj nad zmenou,prejsť na bezdušovky.Cital som aj to že napriklad čopraci to riešia tak,že po zhodeni pneumatiky,použiju silikon,"čo sa použiva v kupelnach a na okna",v tych miestach kde su špajdle,zahladia to do roviny,nehaju to 12 hodin vyschnuť,potom nahodia gumu a natlakuju to a znovu nehaju 12 hodin vytvrdnuť.Samozrejme pre tych ktory často riešia ohnute špajdle toto neni,čo sa tika silikonu ale zaujma ma aj Vaš nazor.Ozaj,VAšEK DR,hod nejaki dobry tip na opravu defektu,ak si nejaky dostal,ako si to zvladol atd.to bude lepšie,čo mysliš?:side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6077

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Nejlepší škola ,,Jak na to,,je praxe doma v klidu před garáží.Pěkně si to zkrátka zkusit než někde na Ukrajině tohle dělat v blátě.Mladýmu dělám gumy někdy i 4x za sezonu a už s tim nemám problém.Na dlouhé cestování je dobré mít sebou náhradní duše.Na různé spreje já moc nevěřím i když video na Ultra Seel,bylo dost přesvědčivé.Nedovedu si dost dobře představit jízdu na Bigu s gumama zalepenýma silikonem nehledě na to,že i bezdušová guma se dá píchnou zrovna tak,jako ta s duší.No a tam kde civilizace ještě nedošla,je dobré vozit i pumpičku.Stačí ta malá na kola.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6084

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Tak třeba TADY a to použití tyčky nemohu najít. Kdo víte kde to bylo ????
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Zvladli ste defekt? 14 roků 8 měsíců zpět #6085

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Ještě bych Geku jenom upřesnil,že když to vepředu podepřeš,třeba pod padákem nějakou tičkou,tak se dá demontovot i přední kolo.Motorka je ve stabilní poloze,takže se nemusíš bát,že se to zhroutí jak domeček z karet.:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.301 sekund