Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Výměna podvozku?

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9039

  • Glerin
  • Avatar uživatele Glerin
CIPRO napsal:
no nevím,ale kdyz si vzpomenu na CZ 511 cross tak musím ríci,ze Big je na tom daleko lépe,jen ta váha.Patrím mezi ty co s ním jezdí více cross a zatím vse klape. :) Za pár dní zase jedem na akci www.africatwin.cz/akce.asp?id_akce=63 tak se uvidí co a jak:huh:

No, já ho dneska zase prohnal, ale je pravda, že jak dojde na "trialové" prvky, je to špatný. Vychýlení ze svislé osy=odložení. Ale dokud je pod plynem, je to tank. A je i znát rozdíl 750 oproti 800, ta už je opravdu hodně těžká.
I dnešní 3 pády mě zase víc přiblížily myšlence, že nakonec koupím jiné moto. Jiný podvozek by byl fajn, ale jak mě ten terén chytnul, váha by mě pořád tahala dolů.
Jen těch peněz moc není, musel bych prodat biga, ale když vidím ty ceny, za které se dneska 750ka prodává, to bych brečel.
Poslední úprava: 13 roků 8 měsíců zpět od Glerin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9040

  • CIPRO
  • Avatar uživatele CIPRO
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Já jsem se uz rozhodl a zacal jsem komunikovat ohledne predních vidlic honda-moto.sbazar.cz/honda-crf-450-250-v...-n-mor-o4340872.html jsem sám velice zvedav jak to celé dopadne a hlavne jak to bude fungovat.B) Treba to bude jeden pokus omyl:dry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9041

  • Glerin
  • Avatar uživatele Glerin
Tak fungovat to bude, podívej tady, je to v dolní části:http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=362489&page=4
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9044

  • CIPRO
  • Avatar uživatele CIPRO
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Dekuji Ti za odkaz Glerine. Kochal jsem se celý vecer.Já totiz plánuji stavbu Biga na OFF Maratony.
Neverím tomu,ze motorka na to není.B) Uz me neba se vsude dívat jen na Afriky.:blush:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9060

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Krásná přestavba byla na srazu.Moc a moc krásná.:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9063

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Když Tě nebaví se dívat na Afriky při OFFROUD maratonech,tak sedni na Biga a potrap je.:cheer:
Pokud to v terénu kapku umíš,tak i na neupraveném Bigu to lehce dokážeš neboď na zdejších akcích výhodu dvouválce lehce smažeš v trialových úsecích.
Jen počítej s tím,že se po čase i tvůj Big bude podobat Hajného Africe:side:
Všechny plasty prasknou i tam kde bys to nečekal,nádrž ve všech lemech to vše za předpokladu že to někde nezozvěsíš,to pak oprava bude daleko dražší než cena dnes prodávaných Bigů.
Přesto všem našim nástupcům v různých mastodontech a Rallye držím pěsti.:) :)
Přece jen věkový průměr tereních jezdců na Bigu by chtělo srazit aspoň pod 40-cítku.:side: :side:
Protože s většinou zde nebo na Motorkářích píšících nadějných jezdců jsem se na žádném závodě v minulosti nesetkal:( :(
Potrápit Hajného,Bula nebo Klasiku by nemuseli jen "motodědkové":ohmy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9082

  • CIPRO
  • Avatar uživatele CIPRO
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
No to nevim jestli se povede.Jen doufam,ze moje zkusenost s motokrosu budou neco platne.Kdyz jsem koukal,ale jake stroje jedou se mnou tak tomu moc neverim. Co pak se muze Big honit treba s XT.:ohmy: Uvidim jak to vse dopadne.Jestli by nebylo lepsi jit radeji na par:woohoo: a byt v klidu
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9091

  • Pecka
  • Avatar uživatele Pecka
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Karma: 0
Taky se na ten maraton chystam, pokud teda bude trosku slusny pocasi a vse vyjde jak ma... Tak se nas tam mozna par bigu sejde :-) Ale ttr, xt a podobne mi moc jako mastodonti neprijdou :-D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9093

  • CIPRO
  • Avatar uživatele CIPRO
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Asi tak,ale co ;) jde o to si pekne pojezdit a hlavne vytvorit peknou zizen na vecer:woohoo: a hlavne se v celku dostat zase dom:)

Nevite nekdo kde sehnat vice fotek - chci neco podobneho na pristi rok a tohle ja mazec:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Výměna podvozku? 13 roků 8 měsíců zpět #9094

  • CIPRO
  • Avatar uživatele CIPRO
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Karma: 0
Tak na podruhe se snad ta fotka ukaze:P
Přílohy:
Poslední úprava: 13 roků 8 měsíců zpět od CIPRO.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.206 sekund