Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: nova elektrika

nova elektrika 7 roků 2 měsíců zpět #25083

  • Ricardo
  • Avatar uživatele Ricardo
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 59
  • Karma: 10
Souhlas. Je to moc pěkně udělaný, ale další elektronika navíc je kontraproduktivní. Větráčky z kompu jsou jen další možnost navíc, že se to vysere, což nikdo nechce.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

nova elektrika 7 roků 2 měsíců zpět #25087

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Moc pěkně udělané,ale zbytečné,nikdy jsem na žádném Bigu s regulatorem neměl problém a to jek s vodou(zkratovat nejde dříve utopiš motor)tak s teplotou,dříve budeš mít problémy s přehřátým olejem,což se mi stalo jen jednou v parném letě při popojíždění po Paříži,musel jsem tam dolít olej ,ale to už je jiná kapitola
Mimo jiné s dobijením Biga opravdu jsem nikdy neměl problém a baterky měním po deseti letech (na plasťáku s plecháčem tak dlouhou zkušenost nemám)
Jak jsi se dopracoval k tomu že se ti přehřívá regulátor?
U plecháče ho mám pernamentně obalenej bahnem a nikdy mě nenapadlo ho kontrolovat jak se hřeje.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

nova elektrika 7 roků 2 týdnů zpět #25315

  • michal mcgiver
  • Avatar uživatele michal mcgiver
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 3
  • Karma: 2
souhlasím že čím mín elektriky tím líp,ale nemyslím si že přidáním dvou větráčků z pc bych tuhle fyziologii nějak narušil,ne.?? původní místo regulátoru je tuším naproti sání do airboxu,tam se vzduch hýbe,po novém umístnění jsem chtěl regulátoru zachovat podmínky co mu dal výrobce. původní umístnění elektroniky všude kolem baterky bylo dost nepšístupné na jakoukoliv opravu a manipulaci a vše bylo od bláta a prachu. pod celím sedlem mám "zástěrku" nebo jak to nazvat která vede od zadního světla až po kyvku a je slícovaná do plastů motorky... nějaké vody a bláta od zaního kola co by větráčky zničily se není třeba bát..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

nova elektrika 7 roků 2 týdnů zpět #25319

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Je to prostě zbytečnost po dvaceti letech provozu si nepamatuji jedinou chvilku že bych měl s regulátorem problém.
Na terením který je model 90 to samé ten teda topím po sedlo,a tam jedinej problém mám s nízko položeným sáním,nemužu ho brodit po sedlo.Po většině Doffu mprostě musím airbox vyčistit od bláta.
U 91 jsem ani se sáním v brodech problém nikdy neměl.
:) :) :) :)
V dešti jsem projel mnoho kilometrů jak po Československu tak i po Evropě a nikdy jsem neměl problém ,jen letos mi odešel přerušovač bliken po 26letech provozu.Koupil jsem za pětikilo jinej a ten by měl vydrřet do mých 88let. B) B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

nova elektrika 7 roků 2 týdnů zpět #25356

  • Ricardo
  • Avatar uživatele Ricardo
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 59
  • Karma: 10
Já mám teda regulátor z boku u baterky, myslím že je tam původní. Práší se na něj, možná i stříká voda, ale že by mu to vadilo jsem si nevšiml. Přístup je k němu v pohodě a nevím, co bys na tom chtěl případně opravovat. To samé platí pro CDI, které mám taky bokem. Tudíž změny k "lepšímu" vidím jako zbytečné. Toť můj názor.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

nova elektrika 7 roků 1 týden zpět #25367

  • janek
  • Avatar uživatele janek
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • SUZUKI DR BIG 800
  • Příspěvky: 26
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 1
Ahoj bejčci. Mám otázku dá se nastartovat BIG 800 r.v.91 bez toho abych B) zmáčk spojku?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

nova elektrika 7 roků 1 týden zpět #25369

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Pokud máš vše zapojené jak má být tak NE
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

nova elektrika 7 roků 1 týden zpět #25371

  • janek
  • Avatar uživatele janek
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • SUZUKI DR BIG 800
  • Příspěvky: 26
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 1
Víš co ulomila se mi ta malá plastová startovací páčka (pravá strana přepínačů) tak jsem to různě lepil a když jsem chtěl provést zkušební start jen o to brnknout tak nic. Znovu jsem to celé rozdělal v domnění že se lepidlo dostalo někam kam nemělo a vše bylo v pořádku a až potom mě napadlo zmáčknout spojku! no prostě janek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.178 sekund