Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Přídavná světla

Přídavná světla 15 roků 1 měsíc zpět #3701

  • pepik
  • Avatar uživatele pepik
Tak s "myšlenkou" přídavných světel si pohrávám už asi rok.:cheer:
Napište mi jestli někdo z Vás má něco namontovanýho, popřípadě typ světel a kam jste je umístili. A hlavně - účinnost.(pomůže to?):silly:


Jestli budete mít i foto, SEM S NÍM.
Pepík
P.S. omlouvám se za nové téma, ale ke " xenonům " se mi to přidávat nechtělo.
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od pepik.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 15 roků 1 měsíc zpět #3705

  • Asterix
  • Avatar uživatele Asterix
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 105
  • Karma: 1
Takze vic psat nemusim. fotky najdes taky tam :)
Jen dodam, ze pridavny svetla super, ale bacha na jejich serizeni. Pokud je budes mit pusteny furt, tak muzes dost oslnovat a to taky neni dobre. Ja je musel upravit, aby neoslnovali, ale zaroven plnily to, proc jsem je montoval, takze umisteny docela nizko. Nejezdim s nima v noci pokazdy, jen kdyz potrebuji. Vetsinou v nezname casti silnic nebo kdyz se zapomenu v lese a nebo na silnici druhych a tretich trid, tam clovek nevi, co ma cekat
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od Asterix.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 15 roků 1 měsíc zpět #3708

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Na své bejvalé motorce jsem měl přidělané 2x 55w H3 a ikdyž ty světýlka jsou jen malá,tak svítí velice pěkně. Na Biga si je chci na občasné přisvícení dát taky,ale nevím kam? Asi nejspíš na padáky,ale ty se docela klepou:lol:
Jak má vůbec Big silnej altík,bude to stíhat dobíjet?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 15 roků 1 měsíc zpět #3709

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
nebude....je to opravdu jen abys to sem tam zapnul, jinak to nestiha dobíjet. takze kdyz to sečteš a podtrhnes, a zjistis kolik toho najezdis v noci tak se to nevyplati, staci žarovka s vyšší svítivosti. treba ja mam o 80% vyšší a staci, stejne to nikdy poradne svitit nebude. a hlavne tam nedavej zarovku 100 W, zkurvis si lampu. B)
Poslední úprava: 15 roků 1 měsíc zpět od Béďa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 15 roků 1 měsíc zpět #3721

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Mam je na padákách a je to v pohodě. Sehnal jsem na H3 s horizontem jako tlumené a vážně se to vyplatilo.:cheer: Časem dodám xenon
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 15 roků 1 měsíc zpět #3724

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Béďa má pravdu,stejně jízda v noci na motorce je za trest,pokud teda neříkáte jízda v noci 50km do práce po známé trase za jasné letní noci.:side: :side:
Kdo se mnou jel nějakej noční tajnej závod a před ním měl rád jízdu v noci,tak radikálně názor změnil i když to bylo převážně po silnicích a na motorkách jako je Afrika,SuperTenere a jiní dobře osvětlené motorky.
Ono stačí si dát v dubnu nebo v říjnu trasu Kvilda,Strakonice,Písek,Havlíčkův Brod,Chrudim a jízdy v noci vás rychle přejdou.B) a nemusí ani moc pršet.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6780

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
VASEK-DR-no mna by zaujmalo prečo mysliš,že to je len na nočne svietenie:blink: ?Samozrejme Big nejako dobre nesvieti a prave preto aj ked niekto raz za čas pojde v noci tak pridavne svetla su dobra volba a okrem toho pomôžu-aj pri daždi,hmle:( ,takže maju učinnosť a podla mna bude stihať dobijať v pohode:silly: .
Ja sa pohravam z myšlienkou tiež ako kolega vyššie dať ich na padaky a dosť sa mi pozdavaju Baworacke pridavne svetla:P .Len ak by niekto vedel najaku schemičku pripadne radu ako na to,teda s tym zapojenim alebo dať to normalne na zapojenie tlmenych svetiel:S :dry: ?.Diky za rady;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6782

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Neumím vložit ten odkaz, ale já si vybral tady. www.hzmoto.cz/
Je to v sekci elektro a je u toho ke stažení i montážní návod. Tak snad to někomu pomůže. Není to ale zrovná levná záležitost :(
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6783

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Protože mi Big zustane v garáži,přídavný světla z BMW suším už rok ve skříni,tak přes zimu je tam chci dát taky - na padáky.
Kdo chce,tak sem můžu hodit odkaz,kde se ty světla (moje) seženou do 800,- a ty světla,co sem dal Prema,tak v Táboře prodávaj za 1200B)
Poslední úprava: 14 roků 4 měsíců zpět od DědekDR800.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6784

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
To dědekDR800 : tak na co čekáš, hrň to sem :)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6785

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Takže,když jsem měl 125tku,tak to byl boj s tím jezdit v noci.Tak jsem od kámoše pořídil světýlka

Tyto světla dává většina lidí na BMW,dokonce je sem oficiálně vozí TT,jenže za cenu:silly:
Zde třeba na GSu


Nejlevněji na netu k sehnání asi zde http://tuning.autodoplnky.cz/autostyle/pridavne-svetlomety/pridavna-svetla-clear-ns21c-s264388,mají H,takže pohoda a jsou to myslím taky mlhovky,dají se sehnat jako 55w,tak i 35w

Ty světla jak sem dal Prema má kluk z M.cz na své Hondě.


V Táboře,prodejně Brisk za 1200,- i kabeláží,přepínačem,relátkem.
Například k sehnání i u Trávníčka http://eshop.motoservis-travnicek.cz/svetla-943/mlhove-2071/pridavny-svetlomet-sada-b-18993.html?zenid=ca636cdd15498beccef8d38364db5835,tam o něco dražší...

Jinak zde přidávám odkaz http://endurovysocina.rajce.idnes.cz/Pridavna_svetla/#album fotek je tam více.
Poslední úprava: 14 roků 4 měsíců zpět od DědekDR800.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6786

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Jinak já osobně to chci dát na padáky a aby mi jedno z bočních světel svítilo furt (samozřejmě,aby se dalo i samostatně vypnout)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6788

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Mrkni se do fotek Zajímavé vychytávky jsou tam fotky jak jsem to vyladil já. Svítí to hezky, ale musel jsem dát xenon do hlavního. Když jsem to rozžhnul všechno, podstatně to pohaslo. Nyní ok. Xenon svítí sám o sobě vážně dost, tak je používám jen málo.:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6789

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
No ja čo pozeram ako pridavne svetla,tak su to najmä hmlovky.Chcem to dať na padaky,no a myslite si že modre sklo je lepšia volba alebo mam kupiť normalne biele.Len mi dajte vedieť či su pridavne svetla štyl z Bmw aj normalne tlmene svetla alebo su to všetko len hmlovky.Dik;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Přídavná světla 14 roků 4 měsíců zpět #6790

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Lada10> Kolik jsi měl w na těch přídavných? 2x35 nebo 2x55?

Ten xenon... to homologovaný asi není,co? Jak to vubec funguje,ten musí mít nějakou klapku,ne? Nebo to má taky dvě vlákna?:blink:

Co jsem to počítal,tak s jedním přídavným světlem,který by svítilo furt,tak by to mělo mít rezervu dostatečnou:unsure:
Poslední úprava: 14 roků 4 měsíců zpět od DědekDR800.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.208 sekund