Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: padací rám

Odp.:padací rám 14 roků 11 měsíců zpět #5034

  • LadaBolech
  • Avatar uživatele LadaBolech
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 114
  • Karma: 2
Mam dobrou zkušenost jako vorel. Seknul jsem s tim loni a klouznul se tak 40 metrů. Jeden padák byl do třech čtvrtin probroušenej, ale jinak ani Ň :cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 9 měsíců zpět #5727

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
Poslední úprava: 14 roků 3 měsíců zpět od Vlasta.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 9 měsíců zpět #5739

  • begis
  • Avatar uživatele begis
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • záhorák driver
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 4
Ja som mal na XT padák od geka a prešiel ťažkým testom , praskol až pri páde na bok (asfalt cesta)pri 40km rýchlosti nezládnutá sviečkaB) na zadnom, Parskol na správnom mieste a moto neutrpela ani po 2x kotrmelci:) Oprava 10 min. zvaranie a jazdia dodnes.
úchyty bez prask. najazdené majú 30tis km.
Proste Gekovská práca:)
Poslední úprava: 14 roků 9 měsíců zpět od begis.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 7 měsíců zpět #6091

  • katafura
  • Avatar uživatele katafura
Zdarec všem.
Tak mě ten padací rám od RD mota zklamal. Nejen že mi dvakrát praskla ta šestka šroubek umístěná uprostřed. Musel jsem to předělat na osmičku.
Když jsem jel před týdnem do Itálie, tak mi již cestou tam praskl. No nebylo cestou žádné CO po ruce, tak jsem to opravil až doma. A asi tím , že to bylo prasklém tak začal polevovat ještě na jednom místě:) . V čem je chyba?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 7 měsíců zpět #6103

  • Vorel
  • Avatar uživatele Vorel
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Život se dá promarnit, prožít a nebo ENDURO!
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 10
  • Karma: 5
Ahoj. Samozřejmě příčin může být několik, včetně nějakého šlendriánu ve výrobě. Když se ale takto postupně rozkládá nějaká svařená věc, bývá to většinou tím, že to stále drčí a chvěje se to. Někde je vůle, skřížení v uchycení, prostě to správně nesedí a postupem času to sváry neudrží. To může být i příčinou prasknutí uchycovacích šroubů. Padáky od RD na novější Bigy byly vyrobeny podle origo příslušenství a uchycení bylo hodně slabé. Nyní již existuje kit na úpravu uchycení. Být tebou, ozvu se přímo výrobci. Myslím, že je to bude samotné zajímat.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 7 měsíců zpět #6110

  • Primář
  • Avatar uživatele Primář
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Já mám už třetí padáky od RD mota (jedny má Káťa,jedny jsem měl na starým 750 a teď mám i na novým) a nikdy jsem se s tím nesetkal.
Chce to nejdřív jenom přichytit k motorce a pak souměrně dotahovat a nepřetáhnout.Jinak fakt nevím proč by to praskalo. :silly:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 7 měsíců zpět #6131

  • icematej
  • Avatar uživatele icematej
  • OFFLINE
  • Moderator
  • DR 750 Zuzanka
  • Příspěvky: 110
  • Karma: 10
Vlasto, od koho má padáky Fík. Taky s tím lehnul na silnici a díra v něm není...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 6 měsíců zpět #6241

  • ferdatson1
  • Avatar uživatele ferdatson1
a nemas kryvy ram motorky?tam stačí milimetr vedle na nějakem uchytu a ty svary a sroubky ten napor nezvladaji a povolujou... tak bych to viděl já..
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 5 měsíců zpět #6358

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Ja mam tiež od RD padaky.Poslali my ich na Slovesnko bez akehokolvek problemu a bez akejkolvek zalohy!!!Proste som si to na pošte u nas vyzdvihol,zaplatil a je to.No problem ma presne ako kolega piše vyššie.Ten stredovy šrob 6mm my praskol.Motorka my padla ale iba ked som vchadzal do dvora a podtrhlo my na dlažbe predne koleso a už som to neudržal.Myslim že to bolo tym.Padlo my to na lavy bok ale všimol som si že prava strana je viac približena ku kapotaži a ten stredovy šrob mam odtrhnuty.Proste sa my zdaju nesumerne,no vydieť to iba ak sa človek riadne zahladi.Cez zimu to poriešim a nejako to spravym.Inač som spokojny aj z cenou aj materialom.U nas na SK pytali za padaky na moju moto 4800sk:ohmy: !!!,čo bolo nepredstavitelne aspon pre mna.:silly: :( ;)
Poslední úprava: 14 roků 5 měsíců zpět od black333.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 14 roků 3 měsíců zpět #6833

  • Ico_DR
  • Avatar uživatele Ico_DR
Mam tiez padaky od rd moto a poviem vam ze urcite neboli uplne presne takze boli tri moznosti:
-trochu prihnut
-zvacsit ovalne diery na uchytoch
-alebo sumerne dotahovat (len potom su naspanovane a mozu za pomoci vibraci praskat:( )
Ja som ich trochu prihol aj pilnikom upravil diery a bolo:) a na jednej strane som musel k tym trubkam pridat par podloziek aby boly pekne rovno. Nemal som s nimi problem len ten stredny sroub mi odpadol za jazdy aj s tym hlinikovym kolieckom.
Ale to uz asi vyriesili pretoze predavaju novy model zosileny a ten ma ine uchytenie namiesto toho sroubu 6mm. Je tam pasovina asi 6mm hruba a sroub ohnuty do U ktory sa pritiahne priamo o ram:) .
Ja ich uz mam doma nakolko som stare zrusil :dry: inak boli ako z blata tak uvidim kolko vydrzia nove:lol: :lol: :lol:
A dali mi ich za cenu ako stary model 1770,-:)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:padací rám 8 roků 9 měsíců zpět #22707

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Tak jsem se dnes pustil do opravy padacích rámů a trochu je vyztužil a vylepšil. Po jarních trénincich na Krocana dostaly pořádeně zabrat, taky cestou na Krocana.
Vodorovné uši jsou k podložení natažených nohou, jako na choperu.
Svislé uši slouží k ochraně před vysokou trávou :laugh: a keři a budou na nich cyklo držáky na pití.
Vpedu dole jsem to provrtal na průměr 10,5 a dal 10ku závitovou tyč, ještě pracuju na pevnějším uchycení nahoře vpředu (třmen jako RD Moto)
rudabig.rajce.idnes.cz/Padaci_ramy/
Poslední úprava: 8 roků 9 měsíců zpět od Ruda.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

padací rám 8 roků 9 měsíců zpět #22710

  • Láslo
  • Avatar uživatele Láslo
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Na moje ledviny nikdo nečeká
  • Příspěvky: 288
  • Obdržená poděkování 14
  • Karma: 2
Nad odpocivadlama na nohy už jsem taky přemýšlel. Asi ale koupím nějaký stupačky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

padací rám 8 roků 8 měsíců zpět #22757

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Tak mám hotovo, uši na nohy jsou super, to mi na bigu chybělo. Uvidím po prvním pádu, doufám že to bude za dlouho. :laugh: Nahoře vpředu je pásovina 8x40 s vystuženými rohy a 8kou třmenem kolem rámu 10ku jsem nesehnal. Jen mám teď trošku širší motorku, tak musím dávat pozor mezi stromy a auty. :laugh:
Poslední úprava: 8 roků 8 měsíců zpět od Ruda.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

padací rám 8 roků 8 měsíců zpět #22828

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
Uši máš pěkný, Rudo. :laugh: :laugh: Já jsem přemýšlel spíš o nějakých sklopných stupačkách, který by byly schovaný uvnitř padáku. Ale zatím jsem to nijak hluboce nezkoumal.
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

padací rám 8 roků 8 měsíců zpět #22839

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Wyky přesně tak jsem to chtěl udělat a přemýšlel jsem o tom celý rok, nic mi nepasovalo, nic se nehodilo a nebylo to jak intelientně schovat aby to i dobře vypadalo. Když jsem padáky rozřezal na opravu a vyztužení tak jsem to nakonec udělal takhle a jsem spokojený, hlavně je to super natáhnout nohy za jízdy, ani se mi kolikrát nechce řadit nebo brzdit :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.238 sekund