Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: DOKLADY

Odp.:DOKLADY 14 roků 1 měsíc zpět #7854

  • Herman
  • Avatar uživatele Herman
Tak panstvo zitra jdu po praci do suzuki v holešovicich k ofiko dovozci tak jsem zvědav jak vyřidim asi si dam ještě 2*otčenaš:P
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 14 roků 4 týdnů zpět #7859

  • Herman
  • Avatar uživatele Herman
hmm takže zas o hovnu:huh: v suzuki mi řekli žemi musi dat ta technicka lejstro do ktereho mitu akreditaciv suzuki udělaji za 3000kč pak stim zajdu znovu natu technickou a ti mi teprv daji lejsto pro městsky uřad ktery mi za 3000 biga přihlasi ale třeba mužou chtit na tom uřadě vipis o emisich a ten mi zas uděla vyzkumak v praze za 6000 a nemusi mito schvalit tot vše z rozhovoru:silly: tak bud sito hodim nebo biga prodam potom všem co jsem do něj nasipal
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 14 roků 4 týdnů zpět #7860

  • DědekDR800
  • Avatar uživatele DědekDR800
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 303
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 50
Systém STK je napojenej na Dekru,takže jak nemáš v nějaký kolonce číslo,číslici,tak je to nepustí dál.
Tak proto takový problémy.
Technik by ti měl dát lejstro,kde je zakroužkováno co nesedí,co chybí,co se má doplnit.
To v Suzuki umí a umí to i Dekra.
Z Dekry by si to měla STK stánout sama a ty jen zaplatit.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 14 roků 4 týdnů zpět #7861

  • jethro 08
  • Avatar uživatele jethro 08
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 16
  • Karma: 5
koupil jsem (rok a půl) biga na německých papírech a přepis na moji osobu mě vyšel+- 7000,-
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 14 roků 4 týdnů zpět #7864

  • Herman
  • Avatar uživatele Herman
a udajně to jde i na tuv-sud co mi psala jedna kočka ale proč mě ste technicke vyhodili když ztoho maji penize??:dry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 13 roků 9 měsíců zpět #8900

  • safpet
  • Avatar uživatele safpet
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Zdravím,
mám cca 14 dní krásné červené kladivo. Je to 8OOS a r.v. 91. Mám k němu jen německý techničák a odhlášku. Myslel jsem, že to stačí a s přihlášením nebude problém, ale už na STK mi řekli, že vzhledem ktomu, že moto nemá prý žádnou homologaci, tak zřejmě nepůjde přihlásit. Ještě říkali, že to zkusí pořešit přes nějákého dovozce (či koho) z Prahy, ale že to vypadá špatně. Můžete mi prosím někdo napsat, jak jste Vaše BIGy dostali na české SPZ? :(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 13 roků 9 měsíců zpět #8901

  • Hydron
  • Avatar uživatele Hydron
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 66
  • Karma: 2
No je problém, že Big se v ČR nikdy oficiálně neprodával,ale důležité je, že má motorka evropskou (německou) homologaci - to by k přihlášení mělo stačit.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 13 roků 9 měsíců zpět #8905

  • safpet
  • Avatar uživatele safpet
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
No jenže na STK mi řekli, že v TP ani na štítku právě evropská homologace není. Což je problém
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 13 roků 9 měsíců zpět #8907

  • skoky
  • Avatar uživatele skoky
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • žiju abych jezdil,jezdím abych žil
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 16
nedávno jsem přihlašoval auto z němec a na některých stk jsou propojeni s takzvanou DEKROU
to je nějaká společnost,která je díky šengenu propojena s celou evropou. a ta DEKRA mi udělala výpis a šlo to jak po másle;) ten výpis mě stál 1900,-kč.
já vím jde o moto a né o auto, ale třeba je to stejný;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 13 roků 9 měsíců zpět #8909

  • safpet
  • Avatar uživatele safpet
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Máš pravdu, někde si to vyřeší přes Dekru samy. I já byl na STK tam, kde jsou s Dekrou propojeni a slibovali, že toto nebude problém. Jenže pokud je moto více jak 8 let staré a nemám homologaci tak se prostě přihlásit neda. Ona Dekra jen asi doplní údaje, které se nepodaří dohledat v německém TP. Ale s homologací asi nepomůže. Proto by mě zajímalo, jak jste vy ostatní (co jste měli stejný problém) své doktory přihlašovali. Případně pokud by mi někdo vyfotil, jak vypadá na motu ta homologace, budu rád (ale myslím, že kdyby tam byla tak ji snad na STK najdou)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 13 roků 9 měsíců zpět #8919

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Žádný Big se nikdy oficiálně do ČR nedovážel,takže přihlašovací procedurou prošli všichni.Po vstupu ČR do Unie a následně do šengelu,se ale lecos změnilo a hlavně zjednodušilo.Jestliže si přivezu moto homologované v unii,může být třeba z roku raz dva a musí jít přihlásit i tady.Problém je pouze u vozidel či motorek z USA,Británie a pak Švícarsko a Norsko.Obsáhlý článek o dovozu motorek vyšel přednedávnem v ČMN.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 13 roků 9 měsíců zpět #8921

  • safpet
  • Avatar uživatele safpet
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Díky moc za vysvětlení. Dle STK je ale problém vtom, že moto nemá prý ŽÁDNOU homologaci. A to je zřejmě velký problém.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:DOKLADY 13 roků 9 měsíců zpět #8934

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Tak zkus jiné STK.Nebo někoho kdo sem auta a motorky dováží běžně.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.327 sekund