Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Širší řídítka

Širší řídítka 3 roků 11 měsíců zpět #27497

  • WILLYS
  • Avatar uživatele WILLYS
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Zdravím, prosím poradil by mi někdo vyzkoušené řídítka s hrazdou? Nyní mám 80 cm a vyhovují mi, jen jsou ohnutý a tedy potřebují vyměnit ;)
Big je 91, aktuálně se rozkoukávám, neb je to můj první ;)
Lisknuto o zem v FR, pošlechtěno v PL, kloudný servis a renovace aktuálně probíhá v CZ :D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Širší řídítka 3 roků 11 měsíců zpět #27498

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
železný nebo ze slitiny?
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Širší řídítka 3 roků 11 měsíců zpět #27500

  • WILLYS
  • Avatar uživatele WILLYS
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 8
  • Karma: 0
Tombus napsal:
železný nebo ze slitiny?
Pokud se ptáš na aktuálním, tak to bude slitina a já se ptal na poručení, takže si nechám poradit.
Big je 91, aktuálně se rozkoukávám, neb je to můj první ;)
Lisknuto o zem v FR, pošlechtěno v PL, kloudný servis a renovace aktuálně probíhá v CZ :D
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Širší řídítka 3 roků 11 měsíců zpět #27501

  • Tombus
  • Avatar uživatele Tombus
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 1801
  • Obdržená poděkování 120
  • Karma: 183
já mám nízký Renthal s hrazdou, dal jsem pod ně 7cm nástavce, protože sem to s nimi před 10lety koupil, dostali mnoho ran ze všech stran i úhlů a drží se, dostal jsem nová vyšší, které už mám několik let pověšené v garáži, co kdyby to někdy neustály :laugh: dají se koupit různě tvarované i vysoké, podle gusta každého soudruha ;)
Třeba: www.zrmoto.cz/Riditka-Renthal-MX-Reed-Windham-22mm-d5527.htm
Bahno není nepřítel, je to jen začátek cesty...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: WILLYS

Širší řídítka 3 roků 11 měsíců zpět #27502

  • Ruda
  • Avatar uživatele Ruda
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Jsem jak americké auto velký pohodlný a hodně žeru
  • Příspěvky: 705
  • Obdržená poděkování 59
  • Karma: 36
Jak píše soudruh přede mnou. Podle chuti každého soudruha. Zjistil jsem že mi vyhovují více rovnější řídítka, motokrosová, ale je znát že máš víc rovně ruce na delší cestě, ve stoje v terénu se to líp drží. No ale zase toho moc nenastojím. Zvyknul jsem si ale i na cestě. Rozhodně doporučuju si ty řídítka osahat a chytit do ruky. Před karanténou jsem byl v Bikes Crovn a měli tam řídítka ACCEL v akci, ty co mám za 450,-, jinak za 1100,-. Jsou ale spíš rovnější. Jsou 4,5 cm vysoká a dal jsem pod ně 2cm nástavce aby mi blástry netloukly do budíků. Vysoké mi moc nevyhovují.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: WILLYS

Širší řídítka 3 roků 11 měsíců zpět #27503

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
na terením stroji jsem měl řiditka hodně široká,ale pak mi kamarádi koupili zlatá užší a bez hrazdy,díky tomu že mám přední vidle KYAB 48,tak vedení stroje je zcela luxusní.Tak už pět let s nimi jezdím a jsem s nimi velmi spokojen .Na plasťáku mám originaly přesně v ose vidlí a za těch více jak 170000km za nimi jsem velmi spokojen.Nikdy jsem neměl potřebu řiditka nějak zvyšovat,ve stoje jezdím minimálně,protože zvyšovat těžiště cisterny je a bylo nesmysl.
Několikrát jsem seděl na motorkach mladších kolegů a hlavně těch odkojených Simsonem,většina měla řiditka otočena dopředu jak to mývali Simsoni,od té doby vím že se necha jezdit na motorce i hrozně nepohodlně ,ale to je věc každého soudruha,protože čtyři šrouby na seřízení mají všechny sroje.
Když jsme jezdívali sportovní mototuristiku,tak jsem travil za řiditky opravdu moc hodin většinou se spícím spolujezdcem a bojem s větrem na evropských dálnicích,přesto jsme byli jedni z posledních posádek kteří vyhledavali odpočinková místa.Většinou jsme dokázali zastavit až na nutné tankovaní cca 350-400km. B) B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: WILLYS
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.290 sekund