Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Boční ALU KUFRY

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7085

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
To Honza: pěknej fotoseriál :laugh: :)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7086

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
To Sabaj: Jo jo,taky jsem nad tim premyslel. Ja to mel zase v planu udelat to tak jak se dneska delaji ty kufry na koleckach. Ze se da zipem otevrit cela jedna bocni strana tasky. Chtel jsem to takhle resit hlavne kvuli pristupu do tasky(cim mensi vrstva, tim lip se dostane pro neco na dno.uvidim, treba se jeste udelaji nejake zmeny.ale nakonec jsem udelal tuhle variantu. Kdyz bude nutno neco stlacit, tak to misto zipu udela viko kufru. Vypadavani veci z tasky, to me taky vrtalo hlavou. Budu chytrejsi po par vyletech.Ale i tak diky na napad.;)

To Prema: neboj se, jeste par fotek pribube!!!:P ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7089

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Von ten zip neplní ani tak funkci ,,něco stlačit",ale je tam dobrej taky kvůli prachu a taky kvůli vodě.Nechci tě zrazovat od dalších vylepšení,a taky nechci tady vypadat jak nějakej rejpal,ale tohle je již vymyšlený a vyzkoušený.No uvidíš sám co tě bude vyhovovat.Boční zip bohužel taky nevidim moc dobře,neboť se mi nezdá dobrý při každý zastávce vyndavat celou tašku kvůli Tatrance,kterou si chci dát ke kafi.Tohle je moje skušenost a ber to jen jako radu.Mě třeba dá nejvíc zabrat si vůbec zapamatovat,kde a v kterým kufru mám to či ono.:cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7091

  • milanek
  • Avatar uživatele milanek
Honza - hezky sis poradil vsechny cest, jinak ohledne tech tasek kdo neni zrovna svadlenka - u luise ve vidni maji cerny tasky do kufru doslova za hubicku - www.louis.de/_10adcfa2f8eb4324909a9ed2b8...=0&artnr_gr=10000749

tak kdo ma cestu do luise at nezapomene nabrat zasobu :-)

PS: Ledy se hýbou mam objednaný plechy - sel jsem do sebe a budou jak 38l tak 48l + 3topcasy 40l- s prvnimy konkretnimy vyrobky se ukazu tak koncem unora - cestovani zdar :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7092

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
To Sabaj: Jo jo, s tim bocim zipem nas 100% pravdu!Musel bych fakt vyndavat vsechno z kufru abych se pro neco dostal.No a pak nacpat zpet plnou tasku do kufru je asi nemozny.Musi se plnit taska v kufru a ne taska venku a pak to tam cpat;)
Ale porad diky za kazdou radu!!:) ;)
No ted uz mi zbyva jen sbirat ty zkusenosti.;) doposud jsem jezdil s brasnama...tak to asi nebude zas takovej rozdil.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7093

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
S těma zipama a pohledu na tašky v kufru mě napadlo, že by bylo možná dobré udělat zip nahoře skoro kolem dokola a nechat bez zipu jednu delší stranu. Pro manipulaci v kufru by asi byla lepší vnitřní strana. Že by se to otvíralo jako např. taška noutbuku. Pak by se dal využít celý prostor kufru. Jeden zip nahoře tuto možnost nemá.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7094

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Ano.Psal jsem to již o několik přízpěvků výše-zip do tvaru U.Skusím to nafotit pro lepší názornost.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7095

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Foto tašek TADY
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7096

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Jasně. To je přesně ono jak jsem to myslel. Omlouvám se, ale jak tam Honza psal boční zip a že by se blbě vyndávalo, tak jsem byl sveden na zcestí. ;) Přitom jen stačilo se kousek vrátit.

Ale jinak je tohle jak má Sabaj přesně to, co jsem myslel. Super. To by stálo za to to nechat dodělat na ty Honzovi zašky si myslím.
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7097

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
To Honza: "No a pak nacpat zpet plnou tasku do kufru je asi nemozny.Musi se plnit taska v kufru a ne taska venku a pak to tam cpat"

Tohle by mi vadilo. Kufr zůstane na motorce, v tašce si odnesu věci na nějaký pokoj třeba v penzionu, nebo do stanu a druhý den ráno to budu po kouskách nosit k motorce, abych plnil tašku v kufru ? To není dobrý. Myslel jsem, že taška má udržet věci ve tvaru aby šla vsunout plná do kufru. Tohle bych nějak doladil.

To Sabaj: Ten zip je určitě dobrej, jak to je s tím plněním, taky to musíš nakládat v kufru, nebo díky zipům jde taška vsunout do kufru naložená ?
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7098

  • Gek
  • Avatar uživatele Gek
  • OFFLINE
  • Moderator
  • Srdcem stále Bigař.
  • Příspěvky: 1931
  • Obdržená poděkování 64
  • Karma: 182
Pokud povezeš v taškách písek nebo cement, bude problém. Ale to se tak často nevozí a hedry v tašce pokud je dobře narovnáš, tak je do kufru pak dostaneš bez problémů, ale počkáme si na názor zkušenějších. B)
Lepší je být v šest doma, než o půl šesté v márnici. :o)
A pamatujte !!! Festina lente !!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7099

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
To Gek : no myslím si to samé, jinak Ty tašky nemaj žádnej účel, teda krom toho, že chrání od špinění věcí od hliníku.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7102

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
V praxi to vypadá trochu jinak.Chce to si věci které sebou povezu dodře roztřídit.Třeba věci na spaní si dávám ke spacáku a jídlo tam,kde mám vařič atd.Každej si určitě najde nějakej svůj systém.Tašky před cestou si normálně nabalím doma a pak je šoupnu v garáži do kufru.Jak píše Gek,pokud nepovezu písek nebo cement,tak to jde.:cheer:
Poslední úprava: 14 roků 3 měsíců zpět od Sabaj750.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7103

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
To Sabaj: jasný, chápu. Jinak by to bylo na nic.
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 3 měsíců zpět #7106

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
mam alu kufry a i tasky od BIG HUSKY a: nemam zadnej problem s vyndavanim a nandavánim tasek do kufrů. chce to samozrejme pouzivat hlavu ale již jsem tak nekolikrat byl na penzionu a zadnej problem..u stanu to nevyndavam..na co taky?..masina vedle stanu a vytahnu par veci na spani a zbytek zamknu v kufru a na masine mam XENU tak kdyby do toho nekdo dloubal tak to řve jak tarzan. jinak potvrzuju že na takové to domácí žvýkání/cestování ty tašky do kufrů doprucuju ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.193 sekund