Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Boční ALU KUFRY

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 1 týden zpět #7636

  • steiza
  • Avatar uživatele steiza
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Podobný rám už mám,dělal sem ho na brašny a myslim že na kufry to chce neco pevnějšího.Původně sem to chtěl taky udělat z nerezu,ale tu trubku sem nebyl schopný pěkně ohnůt.Teď už mam ohnutý rámeček z 3/8" trubky tak ho ještě musim nejak upevnit k rámu.Jinak kufr k rámu chci upevnit stejně jak tady touratech.cz/html/monta__puku.html
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 1 týden zpět #7637

  • steiza
  • Avatar uživatele steiza
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
Pro: Honza.
Zkoušels ty kufry už naplněné a při jízdě?Vím že nerez je houževnatější ale ty 8mm kulatinky musí dost pružit ne?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 1 týden zpět #7642

  • will
  • Avatar uživatele will
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 9
Moc pěkné kufry a asi novej výrobce je tady. www.bgv.wz.cz/hlinikove_kufry.html
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 1 týden zpět #7644

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Koukám,že ani světový výrobci se jaksi nedají poučit od mého vynálezu použít místo puků a vrtání čtyř děr pro každý puk,kladku s jednou dírou pro každou.:( Jo,komu není rady....:side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 1 týden zpět #7661

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
steiza napsal:
Pro: Honza.
Zkoušels ty kufry už naplněné a při jízdě?Vím že nerez je houževnatější ale ty 8mm kulatinky musí dost pružit ne?


No tu kulatinu mam vyzkousenou jen s brasnama. S kuframa jeste nebylo kdy. Koupil jsem je pred zimou a v zime jsem to resil.

Jinak jak pise Sabaj..ze je to jen na jednom sroubu...nevim..taky jsem si rikal jestli to neni malo..ale sam vyrobce tech kufru co mam mi rikal at to na to dam..ze to ma vyzkouseny i s cca 30kg zatezi.
Navic ja mam ty srouby dost v rozich kufru kde je tuzsi,tak to sand bude ok. Ten Milan je ma daleko bliz k sobe a u stredu kufru a taky rikal ze dobry.

Jinak..tu kulatinu budu jeste ztuzit..pribydou mi tam tri vyztuhy..tak pak uz to snad bude ok..

sam uvidim...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 1 týden zpět #7662

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Nejde jen o jednu či více děr,myslel jsem to troch u jinak,jako že je skoro hřích do tak nádhernejch kufrů vrtat tolik děr,když stačí čtyři.U těch držáků je hodně důležitý uchycení vzadu mezi sebou přez ůchyt na blatníku.Musí to být na fest.Žádná vůle či vybrace neboť tohle pak dělá neplechu a zezadu při jízdě to pak vlaje jak sloní uši.Kámošům se neosvědčili origo držáky na plastové kufry.Jak na V-stromu,tak na Caponordu tu zátěž nevydrželi.:dry:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 1 týden zpět #7685

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Vsak ja taky vic der nez ctyri do kufru nedelal.
No a ten nosic mam vzadu pevnejsi nez v predni casti. Proto to budu muset jeste vyztuzit. Vlastne to bude nakonec temer stejne udelany jako origo nosice. Cca ze stejnych sroubu na ramu. Uvidim.... Az s tim nejaky ten km najedu, tak dam vedet.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 1 týden zpět #7695

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
milanek napsal:
Tak a je to tu, dukaz místo slibů :-)
Na pokraji smrti hladem , na pokraji smrti zimou, na pokraji smrti vyčerpáním jsem dorazil jarní serii alu kufrů :-)
muzu nabidnout za ceny:
38l 230x450x375mm za 4500,- par
48l 280x450x375mm za 5000,- par
40l top 340x450x300 za 2500,- kus
foto : fweb.wz.cz/
kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo : 733526477

Ps: bez ohledu na to jaky bude zajem jsem na sebe pysnej povedli se skvele - jestli se neprodaj necham si je v obyvaku a budu se kochat :-)))


Hmmm Milane.Fakt klobouk dolu.:) Opravdu moc pekna prace. Ja uz mam od tebe kufry pripraveny na prvni vyjezd.
Tak at jde obchod!!;)
No a nebo, jak pises.. i v tom obyvaku budou vypadat slusne..:side: :side: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 14 roků 4 dní zpět #7717

  • milanek
  • Avatar uživatele milanek
Koukám že jsem si vypěstoval prvního fanouška :kiss: :blush: B) jinak dík za pochvalu - dal sem do toho max. co umim lepsi uz to nebude B) nechces se nekdy stavit a zabahnit s nama? - jestli teda bahnís :-) s kamosem mame sice jen cikanky (pegasa) ale jsme tak velky magori ze bysme mozna i biga dustojne povodily :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 13 roků 11 měsíců zpět #7784

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Tak dneska se zadarilo. O vikendu jsme s Jancou na Bigoj zapracovali a pripravili potrebne na dodelani nosicu na alu kufry.
Dnes, jak jsem uz zacal, mam navareny vyztuhy. Jeste jsem to nasadil na Biga zpatky. Udelam jeste nejaky foto a dodam do alba.

Zdarec!!!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 13 roků 11 měsíců zpět #7786

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Tak Vas vsechny zdravim. V pondeli jsme s kolegou varili a dneska uz mam BIGA doma. Pokud vse dobre pujde a bude pocasi..ukazem se na Dvorcich!!

Tady je tech par dodanych fotek jak jsem sliboval..prihodil jsem to k tomu puvodnimu.

honzasada.rajce.idnes.cz/alu_kufry_-_drzaky/

Tak se mejte a na zacatku sezony bacha na studeny silnice plny sterku a jinyho prekvapeni!!!
Uz ted to o vikendu zase par darcu prepisklo...

Tak zatim Honza s Jancou
Poslední úprava: 13 roků 11 měsíců zpět od honza sadilek.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 13 roků 11 měsíců zpět #7787

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Fotky i kufry dobrý. Víc mě ale zajímá co jsi slíbil Jance za vyčištění toho řetězu :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 13 roků 11 měsíců zpět #7840

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
To Prema:
Clovece, ani jsem nic slibovat nemusel.:P Janca se nabidla sama. Tezko byhc Jancu postavil k CNC aby mezitim udelala potrebny dily k vyztuham.;) Tak jsme si takhle rozdelili role. Samosebou ze jsem ji pred tim DUKLADNE proskolil.:unsure: :side: .Abysme nemuseli letet na chiru:unsure: :unsure: ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 13 roků 11 měsíců zpět #7842

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Honza: jasně, teď dávala bacha. Nebezpečný to je až po sedmnácti letech ;) :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Boční ALU KUFRY 13 roků 4 měsíců zpět #9754

  • modrák
  • Avatar uživatele modrák
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • DR BIG 750 S 1988
  • Příspěvky: 77
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 14
Tak se musím pochlubit :blush: .Konečně dodělané držáky na Milankovic kufříky.Pomáhali s tím švagr a kamarád.Zítra to vezu na komaxit a pak šup na Máňu... a koně moje hyjéé. :)

tady
...pořádný buben aka 750*1988
Poslední úprava: 13 roků 4 měsíců zpět od modrák.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.225 sekund