Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Hlinikove GIVI kufry

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9530

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
Chrissostom: já jsem za kufr rád:side: A o čtrnáct dní později se mi to povedlo i na asfaltu :silly: Ale dopadlo to bez škrábance viď Honzo :laugh: :)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9532

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Kdysi bych si na motorku nic jako je kufr nebo taška nikdy nedal.
Jak ale začneš trochu cestovat a bez doprovodu aut a jiného cateringu,tak kufr je kufr.
Je jasné že se musíš omezit v manévrovatelnosti atd.
Když jsem poprve viděl v Německu hlinikové kufry,tak jsem taky koulel očima to Ti kováři dokážou na motorku namontovat,dneska bych do nich šel hned.Protože i když mám GIWI 53,tak u nich vidím velkou nevýhodu dělicí rovinu uprostřed což při balení v dešti stojí za hou....:(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9534

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
vašek ma pravdu...navic výhoda je, že ceny kufrů šli oproti minulému století docela dolů, takže to není investice , ktera by nekoho zrujnovala.
ja měl kdysi tašky od EWOG a nebyly spatné, ale teklo do nich,i když jsem odjel celou corsicu. Pak se šikla koupě BIG HUSKY EVO 1 a muzu říct že super. sice vzhled nic moc ale učel plní perfektně, navíc za ty prachy co jsem je sehnal to bylo super. ted na tenerce mam origo kufry a try jsou malinko mensí, tak jsem premyslel ze si necham ty husky, abych mel jako poradny kufry na dovolenou. tady ty mají cca 32 litr. a hasky meli cca 40 litr. Pak jsem dospel k nazoru že si necjam yamahy, protože to nejsou takové obludy a kdyz jedu sam tak to stací na spostu vecí, navic kdyz mam i top case se zahradkou a lodní vak za sebe, a když jedu s paní krokodýlovou tak se stejne pohybujem po civilizaci, atkze spime v kempu, a astan, spacak, a par vecí tam dam v pohode.
bedabanjo.rajce.idnes.cz/Olomoucky_enduro_vylet_2-3.10.2010/

ale co se týče brašen, už bych je nechtěl. při ceně fakt dobre brasny si muzu koupit kufr, jen musí mit horní víko a plnění, ne tak jak ma vašek (GIVI)
teda ja nemusim, ja kufry mám B)
Poslední úprava: 13 roků 7 měsíců zpět od Béďa.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9541

  • Chrissostom
  • Avatar uživatele Chrissostom
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 94
  • Karma: 152
Ďakujem za názory, presvedčili ste ma. Navyše ako som videl Prema dokonca používa kufor miesto stojanu. Netreba sa zbytočne zdržiavať. Zosadneš, pustíš motorku a ihneď môžeš obdivovať prírodu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9544

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Před osmi roky jsem táké obdivoval přírodu z Laudona směrem na Štíty,krásný ranní výhled na Praděd mi zkazila zatáčka doleva,která se utahovala čím dál tím víc,až se Big začal smekat,pak highside,já z kochačky let nad stromy.Big zůstal ležet na pravém boku sice bez kufrů,ale jen s poškrabaným zobákem a upadlým pravým zrcátkem.Kufry byli srovnaný za sebou na pangejtu,taky jim nic nebylo "jen"uražené zámky držení k rámu.Spravila to kurta(od té doby jí vozím v kufru s sebou).Zámky mě stáli kolem 800kč.Jen já měl čtyři žebra kapůt,ale to jsem zjistil až doma,kdy jsem nemohl dát Biga na hlavní stojan.:(
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9549

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
chrissostom: ani ne tak stojanu jako padáku :laugh: Jako stojan jsem je použil o čtrnáct dní později, kdy jsme ještě s dalšími účastníky tohoto fóra ( zdar Honzo a Jani) vyrazili do Alp a tam jsem je opravdu použil jako stojan. Díky návleku na boty, který se mi nevědomky zaháknul za boční stojan, jsem ho pohybem nohy zpět po vykopnutí zase zaklapl a s klidným svědomím, že stavím na stojan, jsem stavěl na kufr :ohmy: Jak jsem psal, naštěstí bez škrábance :) Ale koukali všichni :side:

vašekDR: to jsi pořád dobrej, já to s naloženejma kuframa na centrál nedám ani se zdravejma žebrama :laugh:
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9553

  • black333
  • Avatar uživatele black333
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 150
  • Karma: 4
Chrissostom-hl. kufre su hl. kufre.B) Taška ti aj ked pri bočnom pade moc nepomôže a umely kufor,zase môže prasknuť;) .
Servus Prema.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9554

  • Prema
  • Avatar uživatele Prema
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 22
  • Karma: 165
black333: zdarec, tak co to sedláš ? ;)
Kdo jednou přísahal lásku dvěma kolům, neváhá podělit se s nimi o nejlepší léta svého života.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9557

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Prema napsal:
Chrissostom: já jsem za kufr rád:side: A o čtrnáct dní později se mi to povedlo i na asfaltu :silly: Ale dopadlo to bez škrábance viď Honzo :laugh: :)



Jo jo, ani hrusky takhle rychle nepadaj!!!:laugh: :laugh:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 7 měsíců zpět #9558

  • honza sadilek
  • Avatar uživatele honza sadilek
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 263
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 154
Jeste jedna reakce k pouzivani kufru jako padaku: Ja i Janka te zdravime, Premo.:laugh: :laugh:
Rychlost padu se rovnala rychlosti zvednuti do svisle polohy. "Fujtojfl" :angry: :angry: :laugh: :laugh: :side:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 4 měsíců zpět #10160

  • lukaX9
  • Avatar uživatele lukaX9
No předem se musím přiznat, že kufry GIVI prodávám. Na kufry Trekker 46litrů nebo 33litrů jsem dost netrpělivě čekal. Vzhledem k tomu, že se na kufry prodávají nosiče na vrchní víka a koupit se dá i sada úchytů, pro které se sice musí provrtat otvory do kufru, ale zase pak na ten kufr přichytíš cokoliv. Ty kufry se mi moc líbí. Nechám prostor k diskuzi, jestli nejsou lepší kufry celohliníkové.
Já osobně si na svého Biga tyhle kufry dám a na těch hliníkových víkách budu mít vygravírovaný nápis Suzuki DR Big. Už se moc těším.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:Hlinikove GIVI kufry 13 roků 3 měsíců zpět #10585

  • tomo36
  • Avatar uživatele tomo36
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 10
  • Karma: 0
čau chlapi , tak jsem ho dal konečně do kupy (potkalo se to...)rád bych koupil na letošní sezonu kufry samo hlinik , jen nevím kde a za kolik , prosim poraďte...páč mám big plány... tak dík Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. jo a kdo by chtěl druhej týden v dubnu : exkurze "jarní rozkvetlé středozemní moře"asi tak 9 dní , žádneá expedice , info na e-mailu. dik , čau T
omas
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.194 sekund