Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: servis

servis 16 roků 1 měsíc zpět #25

  • cash
  • Avatar uživatele cash
Zdar klucí, potřeboval bych poradit. Mám starouše 750 teprv půl roku a chtěl bych mu dát pořádnej servis. Sám jsem si vyměnil akorát olej a filtry a tak jsem se s tim nazlobil, že si za to příště radši zaplatim. Potřebuju vědět kam to můžu dát aniž by mě oškubali a podvedli, co si nechat zkontrolovat a co vyměnit a tak.. Nezáleží mi na tom kolik to bude stát. Chci se vydat na dlouhý cesty a nerad bych aby se něco podělalo. Jsem ze severních čech a taky Praha. Díky všem za rady
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 1 měsíc zpět #26

  • Wyky
  • Avatar uživatele Wyky
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 512
  • Obdržená poděkování 16
  • Karma: 157
No, ja Ti na tom servis udelam, kdyz Ti nezalezi na tom, kolik to bude stat.:lol: :lol: :P
DR-BIG 750S, 1989
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 1 měsíc zpět #28

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
aby z toho pak Wyky neudělal dva bigouše.Je takovej náš hot line mechanik.:laugh: akorát nikdy neví co spravuje a nedá pokoj dokud to neopraví :lol: :lol: :P :P :lol:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 1 měsíc zpět #29

  • Béďa
  • Avatar uživatele Béďa
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • DR BIG 800, XT660Z Ténére, . . R 1200 GSA
  • Příspěvky: 910
  • Obdržená poděkování 34
  • Karma: 154
jinak s těma servisama je to těžké...spíš to chce nějakého známého. Jinak tě oškubou všude, nebo to odfláknou.
A nebo se to nauč, neboj se toho.Já si ted už dělám vše sám a vim na čem jsem a sebe přece neodfláknu. no ne? ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 1 měsíc zpět #30

  • Sádˇa
  • Avatar uživatele Sádˇa
  • OFFLINE
  • Starší pisálek
  • Příspěvky: 264
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 154
Béda má pravdu,co si neuděláš sám,to nemáš:laugh: :laugh:.Já ho mám dva roky a taky se stále učím:blush: :blush:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 1 měsíc zpět #48

  • cash
  • Avatar uživatele cash
já právě nemám náladu se v tom vrtat, páč nemám žádnýho známýho co by mi ukázal co a jak.. když jsem sundal víko motoru tak jsem na to čučel jak puk a největší starosti jsem si dělal s tím, aby se mi nevysypali ty ozubený kolečka od startéru, to bych pak byl snad úplně v hajzlu :) takže jsem to zase zavřel a dal ruce od toho. je mi jasný, že co si neuděláš sám, to nemáš.. ale když seš na to levej, tak se můžeš snažit jak chceš a stejně to není ono
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 1 měsíc zpět #50

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Žádnej učenej z nebe nespad a jak píšeš,že ti na penězích nezáleží,tak pak snad servis Suzuki.Ale i ten nejlepší servis ti nezaručí,že se ti něco někde nemůže pokazit,zvlášť pak kdesi za sedmero horami a sedmero řekami.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 1 měsíc zpět #63

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Děláš dobře.Pokud nemáš základní vybavení a znalosti,jen škodu můžeš napáchat.
Nic laciného to pak není.;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 1 měsíc zpět #66

  • cash
  • Avatar uživatele cash
Já vím, že mi žádnej servis nezaručí, že se nic neposere, ale chtěl bych abych měl aspoň záruku, že co řeknou že udělali, že to opravdu udělaný bude. Když poslouchám, co se děje, tak mi z toho jde mráz po zádech. A bohužel ani na servis Suzuki v Praze jsem neslyšel mnoho pozitivního.:S
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 4 týdnů zpět #69

  • Sabaj750
  • Avatar uživatele Sabaj750
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 812
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 155
Bylo by možná dobrý,abys nějak popsal v jakým stavu vlastně ten tvůj Big je.Vono totiž i mezi námi Bigaři se najdou lidi,kteří ne že jen tuhle mašinu milují,ale taky ji maj do detailu zmáklou.Vím o čem mluvím,neboť jsem byl ještě nedávno v podobnej situaci jako teď ty.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 16 roků 4 týdnů zpět #70

  • cash
  • Avatar uživatele cash
No já bych řekl, že je ve slušným stavu. Ale pravda je, že nemám moc zkušeností na to, abych to mohl posoudit. Rád bych ho proto svěřil do ruky nějakýmu odborníkovi, kterej se podívá a uvidí...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 15 roků 11 měsíců zpět #624

  • will
  • Avatar uživatele will
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 52
  • Karma: 9
když sem ho koupil, tak jsem bigouše dal na seřízení a menší opravy do bývalé suzuki v Olomouci a už bych to nikdy neudělal... hrozně odfláklý...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 15 roků 11 měsíců zpět #628

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
A odkud jsi?píšeš severní čechy,to já jsem taky,Možná by jsem se ti na to mrknul,dělám na tom úplně všechno,paradox je že na svýho BIGa jsem ještě za tři sezony nehráb kromě olejú a destiček,a na bejvalým prvním to samý plus řetízky,ale mám dost praxe z BIGú od kolegú,je nás tu asi 6
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 15 roků 11 měsíců zpět #629

  • cash
  • Avatar uživatele cash
no já jsem kousek od Mostu, Biga jsem dal minulej tejden k Vrbovi do Loun, slyšel jsem na něj samou chválu, tak snad se mi o něj dobře postará. Jinak příště bych klidně využil tvých služeb, určitě bys mi i ukázal kde co je a získal bych nějaký zkušenosti taky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Odp.:servis 15 roků 11 měsíců zpět #632

  • Vlasta
  • Avatar uživatele Vlasta
To si teda z Braňan?já jsem z mostu,a v žatci je takový malý BIG centrum,:laugh: Jinak s Vrbou jsem byl na vojně nechci ho pomlovat on ví co se děje v motoru a udělá ledacos,ale viděls jeho dílnu?Ten je schopnej tam ztratit motor:P
Poslední úprava: 15 roků 11 měsíců zpět od Vlasta.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.258 sekund