Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Testy pneumatik určených pro BIGA

Testy pneumatik určených pro BIGA 10 roků 6 měsíců zpět #17851

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Tak zatím na nich mám 600km po silnicích a 140km v mokrém terénu.
Opravdu se na nich jede dobře,jen na mokré trávě a rozmočených polních a lesních cestách to nebylo bůh ví jaké,ale s opatrností to šlo,vyjel jsem všude,brody a že jich bylo i lesní výjezd,ale ten byl skoro suchej,jen jeden sjezd po blátíčku jsem musel chcípnout motor a spustit se na jedničku přes spojku i tak to bylo bez větší námahy.
Jen člověk musí počítat že do boku tě v blátě nepodržej,proto jízda ve svahu po vrstevnici nic moc.
Tak že na silnice s možností kdykoliv projet OFF roud na pohodičku není problém.
Pěkně se sama čístí.Ještě uvidíme nájezd.Ale to až na jaře. :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Testy pneumatik určených pro BIGA 10 roků 5 měsíců zpět #17969

  • Henry
  • Avatar uživatele Henry
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Příspěvky: 87
  • Obdržená poděkování 6
  • Karma: 154
Ve středu jsem byl osobně zde moto-pneu.cz. Jsou ofidiální prodejci pneu metzeler. Podívat se jak ty KAROO3 vypadaji v realu a bohužel jsem neviděl nic. Skladem nic a momentálně nejdou ani dodat. Prý je metzeler dočasně stáhnul z prodeje. Nic dalšího nevim. Tak jsem se aspoň projel :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Testy pneumatik určených pro BIGA 10 roků 4 měsíců zpět #18084

  • Jardas
  • Avatar uživatele Jardas
  • OFFLINE
  • Přispěvatel
  • Příspěvky: 988
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 82
Tak jsem dneska objednal obě pneu Metzeler Karoo3.Doufám,že budou lepší než Mitas E08 :laugh: :laugh:
Jezdím stále,jezdím rád :-)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Testy pneumatik určených pro BIGA 4 roků 11 měsíců zpět #26903

  • Ivo Zlin
  • Avatar uživatele Ivo Zlin
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Big LOVE
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Za me Pirelli SCORPION TRAIL. Na mokre travnate kopce uz to moc neni ale da se.
Slunce v dusi a dusi v peri.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Testy pneumatik určených pro BIGA 4 roků 11 měsíců zpět #26904

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
Metzeler Karoo 3 opravdu dobrá guma,už mám sjetou třetí sadu,dokonce jsem na nich objel rozmoklej Doff a vyjel Veselíčko.Do boku v terénu na stráni žádněj šlágr,ale na cesty,silnice za každého počasí hodně dobrý.Sezonu 8000km vydržej,předek i déle.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Testy pneumatik určených pro BIGA 4 roků 8 měsíců zpět #27106

  • Ivo Zlin
  • Avatar uživatele Ivo Zlin
  • OFFLINE
  • Mladší pisálek
  • Big LOVE
  • Příspěvky: 64
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
K Pirelli Scorpion Trail asi tolik (dvakrat obute) . Cca 6000km (s vytahanym retezem) a je po nich. Obouva je i KTM na 1290 ST ale myslim ze se 160 konma musi byt v haji za polovinu. Na mokru nejiste ale ne spatne. Na suchou polnacku jo na mokrou k nicemu. Jezdil jsem sam stylem expres. Ted jsem obul Metzeler Tourance Next tak uvidime. Sucha cesta zatim na vybornou ale dneska mokra polnacka se slamou a 0.
Slunce v dusi a dusi v peri.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Ruda

Testy pneumatik určených pro BIGA 4 roků 8 měsíců zpět #27107

  • Vasek_DR
  • Avatar uživatele Vasek_DR
  • OFFLINE
  • Inventář fóra
  • Příspěvky: 2153
  • Obdržená poděkování 78
  • Karma: 176
To víš obě ty sady jsou na silnici ty s terenem nemají nic společného.Suchou polňačku nebo lesní cestu dáš v pohodě i na slicach.Důležité vlastnosti jsou na mokru a to už je problém.tak universalní guma na motorku prostě neexstuje.
Jak jezdíme enduro,tak jen tím že zrušili výrobu Michelin Cross Competition S12 XC,tak jsme měli ohrobmý problém sehnat náhradu aby tak dobře vedla na trávě i v blátě nebo "jen " na zmoklé polňačce.Z kusil jsem několik jiných gum a téhle se zatím žádná nevyrovná.
Na ježdění silnice,terén je vždy problém,vždycky počítej že někde budeš muset jízdu kurva přizpůsobit těm gumám.Pro mě nejvíce vyhovovali originál dávané na Biga Bridgestoune TW 47 a48.Pak Metzeler Tourance. Jak dáš větší vzorek,Kaooro nebo E09 T63 tak ty gumy prostě hučej a nové trochu v zátáčkách plavou.Není to nic proti C-čkám nebo jiným opravdu terením gumám. B) B) Hodně lidí jezdí E07,hlavně kvůli ceně a nájezdu kilometrů,ale tam těch kompromisů je daleko více,ale zase za málo peněz ujedeš dvakrát tolik co na jinejch rádoby tereních gumách(Metzeler Sahara ,Enduroatd.)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.221 sekund